DLACZEGO Ameryka wspiera Izrael?

Autor, Helena Glass

The National Voice

Chiny po raz kolejny stały się zającem w narracji o Żółwiu i Zającu. W tym momencie wydają się być JEDYNYM narodem NIE pochłoniętym WOJNĄ. Siedząc z boku i obserwując szaleństwo. Oblężone podczas kolejnej wojny Stany Zjednoczone wysłały okręty wojenne – tak naprawdę nie po to, by kogokolwiek bronić – ale po to, by wszystkich zabić. Wołanie wiecowe ślepo domaga się czasów ostatecznych dla muzułmanów. Większość dzwoniących nie jest Żydami ani chrześcijanami pod względem religijnym, są to osoby świeckie, ateistyczne, agnostyczne i udające.

To politycy wzywają do śmierci, ponieważ reelekcja jest politycznie poprawną odpowiedzią. To eksperci od mediów sprzedający historię roku, wykorzystując swój magiczny akt propagandy. I są to wilki zbierające owce na rzeź. Śmierć muzułmanom, bo wszyscy są „terrorystami”.

W swoim życiu poznałem sporą część Irańczyków, Egipcjan, Turków, Etiopczyków i Pakistańczyków. Usiadłam i odbyłam niesamowite rozmowy, podczas których omawialiśmy tematy od mody, przez politykę, aż po filozofię. Nie byli poganami. To nie byli terroryści. Nie żądali, aby wszyscy Amerykanie umierali z powodu ANTIFA.

Wiele osób wzywających do śmierci muzułmanów znajduje się w gronie odbiorców wezwań do „reedukacji i śmierci Magatów” – jako postrzeganych krajowych terrorystów. Zabrać własność Magatów i umieścić ich wszystkich w obozach koncentracyjnych… Magaci to terroryści – w porównaniu z Hamasem, Hezbollahem… Jednak wiemy, że to nieprawda. Ale okrzyk protestu się nie zmienia.

Czy to cię złości? Program wyludnienia jest gęsty.

Stany Zjednoczone umieściły Amerykanów pochodzenia japońskiego w obozach koncentracyjnych – ze strachu. Czy któryś z nich stanowił zagrożenie? W obozach były kobiety i dzieci. Ponad 2000 niewinnych ludzi zmarło z powodu braku schronienia i niedożywienia. Czy to cię złości?

Demokraci uwięzili ponad 700 amerykańskich patriotów za przynależność do partii MAGA. Nie dlatego, że zrobili coś złego. Żaden polityk nie stara się ich chronić, gdy marnieją, są bici i torturowani w izolatce. Czy to cię złości?

Amerykańskie okręty wojenne na wybrzeżu Gazy – lotniskowce – zagrażają nie tylko ludziom na pokładzie, ale także eskalacji, jaką spowodowałoby to na całym świecie. Bliski Wschód i Afryka Północna zjednoczą się. Ich broń nie została wyczerpana. A Europa będzie zdana na ich łaskę. Czy to wydaje się „rozsądną decyzją”? A może przekazuje maniakalne zło?

Czy jesteście gotowi podejść do sprawy i wysłać swoich synów i córki na kolejną wieczną wojnę? Jak Afganistan? Jak Wietnam? Szacunkowa liczba ofiar śmiertelnych w Wietnamie waha się od 1,2 miliona do prawie 4 milionów. Liczba ciał nigdy nie jest tak naprawdę dostępna – stają się szacunkami, algorytmami, domysłami. Czy to cię złości?

Propaganda jest narzędziem. Chodzi o to, aby wywołać bardzo naładowane „emocje”. Używany w polityce wywołuje gniew, a używany na wojnie wywołuje wściekłość! Dzidziusie! Kobiety! Rzepak! Zaprojektowane, aby usprawiedliwić wściekłość, która usprawiedliwia mordowanie niewinnych ludzi. Bengazi. Hillary Clinton… Wielu zginęło w tej wojnie w Izraelu. Ile? Nie wiemy. Nigdy nie wiemy. Propaganda ukraińska została szybko rozpowszechniona. CIA zawołała. Prawda ujawniona. Fałszywość. Filmy. Zielone ekrany. sztuczna inteligencja Ahhhh, rozumiemy to!

I w jeden dzień – zapomnieliśmy.

Te same narzędzia są używane do wzniecania wściekłości wobec MAGATów. Trump zgwałcił takiego a takiego! Czterdzieści lat temu… Już zapomnieliśmy –

Dlaczego wspieramy Izrael? Czy to ze względu na ich biblijną wiarę? Może chodzi o ich wsparcie gospodarcze? Może dlatego, że Izrael zaopiekował się tak wieloma Amerykanami?

W 2021 roku eksport USA do Izraela wyniósł 12,8 miliarda dolarów, przy imporcie 18,7 miliarda dolarów, co oznacza stratę netto w wysokości 6 miliardów dolarów. Stanowi to 0,7% handlu USA. Omawiając „wartość” Izraela jako partnera, krąg ostatecznie powraca do kwestii bezpieczeństwa, jak w kompleksie wojskowo-przemysłowym, poprzez broń i dane wywiadowcze. Na dodatek dajemy Izraelowi 3 miliardy dolarów rocznie bez żadnego powodu. Innymi słowy – korzyści płynące z Izraela są znikome lub żadne. Jednak MUSIMY dać więcej pieniędzy Izraelowi, ponieważ jest w stanie wojny… Dlaczego?

To dobrzy goście…!

Izrael od chwili swego powstania jest w stanie wojny co 4-6 lat. Nie licząc stosunkowo krótkich „najazdów”, w wyniku których ginie wiele osób – głównie cywile. Hillary Clinton stanowczo popiera Izrael. Soros i Rothschild wspierają Izrael. Larry Fink z BlackRock wspiera Izrael. A konserwatyści ignorują tę dziwną, jastrzębią wiarę Jednopartyjnej. Mike Pence i Nikki Haley z przodu i na środku dosłownie krzyczą o ŚMIERĆ!

WSZYSTKIE te same pałki wycięte przeciwko Rosji – na ślepo. W obronie nazistów. Wróćmy teraz do Izraela. ŚLEPO.

CIA siedzi i się śmieje, klepiąc się po plecach i radośnie wykrzykując: „ZROBILIŚMY TO!” Ponieważ w końcu udało im się „złamać Magatów”, dzieląc ich, korzystając ze ślepego wsparcia Izraela. Chrześcijanie wspierający Żydów.

Biblia nie była o Żydach. Chodziło o Hebrajczyków, którzy podążali w wierze Bożej poprzez dom Izraela, czyli o Jakubie, potomku Abrahama. Dzisiejszy Izrael jest w 58% do 63% świecki, czyli nie wierzy w Boga. Kiedy w Izraelu zamieszkają wyznawcy woli Bożej, potomkowie Jakuba – państwo staje się ziemią Izraela zgodnie z postanowieniami Biblii. Póki co – jest to po prostu kolejne państwo świeckie.

NIE żyjemy w czasach ostatecznych. To uzasadnienie było używane dosłownie setki razy w historii, włączając w to Mroczne Wieki Chaosu i Śmierci.  

Wściekłość jest emocją. Powoduje niekontrolowaną przemoc, wściekłość i podbój chaosu. Wywoływanie wściekłości jest narzędziem używanym przez Ciemność do zainicjowania bezbożnej reakcji. To kuzyn zepsucia moralnego. To ojciec nieporządku. To wiara w propagandę zamiast trzymania się logiki, racjonalnego myślenia i krytycznego myślenia.

Zaledwie tydzień temu – dotarła do mnie świadomość – wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Moim wrogiem NIE jest kraj ani cywilizacja. Moim wrogiem jest stan umysłu, który brzydzi się ludźmi tylko dlatego, że istnieją – moim wrogiem jest duch ciemności, który chce Wielkiego RESETU, ponieważ zawalił naszą gospodarkę w ciągu 100 lat. Moim wrogiem jest mafia kartelowa, która praktykuje kult satanistyczny, pedofilię, handel dziećmi, niewolnictwo i niszczenie wszystkiego, co wartościowe w Ameryce.

Kiedy o tym zapomnimy, pozwolimy, aby ciemne siły PONOWNIE przejęły kontrolę.

Źródło https://helenaglass.net/2023/10/11/why-do-we-support-israel/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like