Raport Benjamina Fulforda

Kult Baala dokonuje masowych ofiar Żydów i Palestyńczyków w ramach skazanej na niepowodzenie próby zdobycia pieniędzy

Wydarzenia w Izraelu są pod każdym względem wydarzeniem polegającym na wzięciu zakładników przez przestępców z mafii chazarskiej, którzy chcą uniknąć aresztowań i trybunałów ds. zbrodni wojennych. Próbują także rozpocząć III wojnę światową, aby uwolnić się od więzienia. Są skazane na porażkę.

Aby jednak zrozumieć, co się naprawdę dzieje, musimy cofnąć się i spojrzeć na to z szerszej perspektywy, ponieważ to, co się dzieje, jest naprawdę biblijne. To koniec wielotysięcznej próby zniewolenia ludzkości przez kult satanistyczny. Chodzi także o wyzwolenie narodu żydowskiego z tysiącletniej niewoli babilońskiej.

Zacznijmy od wskazania, że ​​nigdzie w Biblii nie ma wzmianki o Gwieździe Dawida. Nazywanie tego w ten sposób jest obrazą prawdziwych potomków króla Dawida. Dzieje się tak dlatego, że w Dziejach Apostolskich 7:43 i Amosie 5:26 jest wymieniany jako gwiazda kultu ofiarnego Molocha i Szatana, zaprzysiężonych wrogów króla Dawida.

Wyraźny dowód, że mamy do czynienia ze starożytnym kultem szatana, pojawił się, gdy turecka policja skonfiskowała zwoje Tory ozdobione symboliką satanistyczną Iluminatów, skradzione z 2000-letnich synagog szatana w Syrii.

Po dokładnym rozwikłaniu jednego zwoju badacze odkryli zdjęcie głowy barana wewnątrz czegoś, co wygląda na pentagram. W 2018 r. w Syrii znaleziono więcej Tory przedstawiających symbolikę satanistyczną, taką jak demon Bafomet, trójkąty iluminatów z wszystkowidzącym okiem, oszczerstwa dotyczące krwi, węże, znaki dłoni kabały, sowy i wiele innych rzeczy. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że Rockefellerowie są potomkami syryjskich Żydów.

Kult ten przejmuje społeczeństwa i zmusza je do działania wbrew interesom własnego narodu. Aby zrozumieć, co dawno temu przydarzyło się zachodniemu społeczeństwu chrześcijańskiemu i Żydom, obejrzyjcie proszę ten 8-minutowy film przedstawiający pracę pasożytniczej osy.

Osy zaczynają od przejęcia mózgu żywiciela poprzez wstrzyknięcie substancji chemicznych wywołujących przyjemność, aby zaakceptował pasożyty. Następnie pasożyty zaczynają od wzbogacania swoich żywicieli, aż będą gotowe je zniszczyć i wyssać do sucha, zanim przeniosą się do innego żywiciela.

Jest to dokładna metafora tego, co przydarzyło się Stanom Zjednoczonym i wielu innym krajom zachodnim.

Kiedy po raz pierwszy poprosiłem Tajne stowarzyszenia azjatyckie o pomoc w wyzwoleniu Zachodu, powiedziałem im: „Nigdy nie przewyższylibyście nas (pod względem PKB), gdybyśmy nie zostali zarażeni tymi pasożytami”. Ostrzeżono ich, że są przygotowywani na kolejnego gospodarza.

Polski wywiad dostarcza nam dobrego studium przypadku z książki S. Wysockiego „Żydzi w historii Polski” na temat wywrotu społeczeństwa.

Wydzielenie państwa żydowskiego z ziem polskich proponował już w XVIII w. m.in. Jakub Frank. „Bracia i współwyznawcy! Potrzebujemy, aby kraj stał się naszym królestwem (…). Starać się stopniowo usuwać Polaków ze wszystkich ważniejszych stanowisk i koncentrować w naszych rękach wszystkie wątki władzy społecznej. Wszystko, co należy do chrześcijan, powinno stać się naszą własnością. Unia izraelska zapewni wam do tego niezbędne środki. Aby móc wcielić w życie plan zdecydowanego wyrwania Galicji z rąk chrześcijan, wszyscy nasi bogacze zapisali się na znaczne sumy. Baron Hirsch da, Rothschildowie, Bleichredowie, Mendelsonowie i inni dadzą (…).” 

Inną rzeczą, którą należy zrozumieć, jest to, że w razie potrzeby są gotowi zająć wiele stuleci, aby przejąć społeczeństwo, aby uniemożliwić gospodarzowi zorientowanie się, co się dzieje.

Na przykład niedawną pandemię i przestępstwa związane ze szczepionkami zaplanowano z ponad stuletnim wyprzedzeniem. Zaczęło się od przejęcia przez Rockefellerów stowarzyszeń medycznych w XIX wieku. Był też raport opisujący planowaną pandemię przez kontrolowany przez Rockefellera Bank Światowy w 1975 roku.

To, co dzieje się obecnie w Izraelu, Gazie i gdzie indziej, było planowane od co najmniej stulecia. Mason Albert Pike napisał to PRZED I wojną światową:

Trzecią wojnę światową należy wzniecić wykorzystując różnice… pomiędzy politycznymi syjonistami a przywódcami świata islamskiego. Wojnę należy prowadzić w taki sposób, aby islam (muzułmański świat arabski) i polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczyły…. Będziemy… sprowokować potężny kataklizm społeczny… Wtedy wszędzie obywatele… będą eksterminować tych niszczyciele cywilizacji i tłumy rozczarowane chrześcijaństwem… otrzymają prawdziwe światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera.

Zatem wydarzenia w Gazie, masowe morderstwa spowodowane szczepionkami, ogromny napływ migrantów płci męskiej w wieku wojskowym na Zachód, upadek porządku społecznego w USA itp. Są częścią długoterminowego planu zniewolenia ludzkości.

Ten plan teraz się nie udaje, ponieważ ludzie się budzą. Wiedzą, że nie ma rządu amerykańskiego ani żadnego innego rządu zachodniego. Jest tylko mafia chazarska i kontrolowane przez nią rządy światowe.

To zdecydowanie dobiega końca. Urzędnicy agencji wywiadowczych wysokiego szczebla z Mossadu, MI6, masonerii P3 itp. osiągnęli porozumienie, aby  zapobiec planowanej III wojnie światowej z precyzyjnymi zabójstwami i aresztowaniami czołowych satanistów. Ludzie tacy jak Klaus Schwab Rothschild, David Rockefeller Jr. Bill Gates są jedynie publicznymi twarzami tajnych kontrolerów. To właśnie ci tajni kontrolerzy, których nazwiska utajniamy ze względów bezpieczeństwa operacyjnego, są celem wraz z ich frontmanami w stylu Billa Gatesa. 

Mówi się o tym także publicznie. Prezydent Rosji Władimir Putin nazwał Schwaba „globalistycznym terrorystą”, który przetrzymuje ludzkość jako zakładnika. W przemówieniu w Soczi ostrzegł, że dni tej elity są policzone. Putin uważa, że ​​globaliści, w tym Schwab, są „uzasadnionymi celami wojskowymi”, ponieważ próbują nielegalnie przejąć władzę.

Schwab oczywiście wariuje. Jego Światowe Forum Ekonomiczne wzywa rządy światowe, aby uznały oglądanie lub udostępnianie alternatywnych mediów w Internecie za „przestępstwo”.

W notatce wydanej przez WEF wzywa się Młodych Globalnych Liderów do stworzenia podstaw pod zmuszenie społeczeństwa do ponownego zaufania mediom głównego nurtu. Częścią tego przymusu jest kryminalizacja konsumpcji źródeł spoza głównego nurtu.

https://www.weforum.org/agenda/2023/10/news-media-literacy-trust-ai/ ) 

Innymi słowy, stracili zdolność kontrolowania narracji o świecie i wiedzą, że oznacza to ich zagładę.

Wydarzenia w Izraelu mają także odwrócić uwagę od porażek KM na wszystkich frontach.

Huntera nie ma w wiadomościach

Border nie jest już w wiadomościach

Ukraina nie jest już znana

Dramat mówców zniknął z wiadomości

Biden Crime Family nie jest już w wiadomościach

Koniec z inwazją nielegalnych imigrantów na całym świecie

wiadomości

Straszna ekonomia nie jest już w wiadomościach

TERAZ ROZUMIESZ?

Kolejną kwestią, o której warto wspomnieć, jest to, że skontaktowaliśmy się z japońskimi dyplomatami i obywatelami Izraela, którzy faktycznie przebywają w Izraelu, i zgodzili się oni, że większość tego, co widzimy w wiadomościach, jest fałszywa i jest aranżowana spoza Izraela.

Oto co miało do powiedzenia źródło Mossadu: „Sytuacja między Izraelem a Gazą jest wstrzymana…. Jak powiedziałeś, musi toczyć się wiele negocjacji na wysokim szczeblu poza granicami kraju, ta operacja jest prowadzona spoza Izraela”. 

Oto niektóre dowody na to, że mamy do czynienia z potężną burzą BS:

Izraelski minister kryminalny Benjamin Netanjahu oświadczył, że „terroryści Hamasu związali, spalili i dokonali egzekucji na dzieciach…” To są dzicy. Hamas to ISIS”

Jeśli nie wiesz, ISIS oznacza Izraelską Służbę Wywiadu Szatana; nie mylić z żydowskim Mossadem.

Następnie Prezydent Izraela Herzog mówi: „Od czasu Holokaustu [całopalenia składane szatanowi] tak wielu Żydów nie zostało zabitych w ciągu jednego dnia”

Następnie Minister Obrony Izraela Yaov Gallant powiedział żołnierzom przygotowującym się do inwazji lądowej na Strefę Gazy: „Znieśliśmy wszystkie zasady wojny. Nasi żołnierze nie będą za nic odpowiadać. Nie będzie sądów wojskowych.” Nawet Adolf Hitler nie posunął się tak daleko. . . .

Nic dziwnego, że wśród antyizraelskich protestujących zauważono napis „Izraelski rząd nie zawstydza Hitlera”.

Hipokryzja KM jest teraz widoczna dla wszystkich. W przypadku nieporozumienia, gdy Rosja robi to Ukrainie, jest to zbrodnia wojenna. Ale kiedy Izrael robi to w Gazie, wszystko jest w porządku? Ludzie, nie ma tu nic do oglądania. Po prostu szatański KM w pracy.

Korporacyjne media propagandowe również straciły wszelką powściągliwość. New York Times zamieścił zdjęcie „ukrzyżowanego dziecka”, aby usprawiedliwić zabijanie palestyńskich dzieci! Zostało to natychmiast obalone: ​​spójrz na amerykańskie/kanadyjskie gniazdko elektryczne na zdjęciu.

Ponadto dziennikarka CNN Sara Sinder, która ogłosiła na antenie, że „znaleziono niemowlęta i małe dzieci z odciętymi głowami”, przeprosiła teraz za rozpowszechnianie fałszywych informacji.

Inny przykład: fałszywe zdjęcie „okropności Hamasu”, stworzone przez sztuczną inteligencję i udostępnione przez amerykańskiego felietonistę Bena Shapiro i samego izraelskiego premiera, pierwotnie przedstawiało psa.

Widzimy także fałszywy film przedstawiający osoby rzekomo próbujące wjechać do Izraela na granicy libańsko-izraelskiej

W ramach kolejnego oszustwa Ursula von der Leyen z UE udała się do „schronu przeciwbombowego w Izraelu” w ramach porno strachu wystawionego dla owiec.

Jak wspominaliśmy w zeszłym tygodniu, KM tyle razy płakało, że nikt im już nie wierzył.

Sondaż Jerusalem Post pokazuje, że 86% Izraelczyków obwinia rząd za masakrę w Hamasie i twierdzi, że Netanjahu musi podać się do dymisji.

„Wiemy, że Egipt trzy dni wcześniej ostrzegał Izraelczyków, że coś takiego może się wydarzyć” – powiedział Michael McCaul, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów USA.

Teraz potwierdzono, że Netanjahu nakazał izraelskiemu wojsku zachować ciszę przez 7 GODZIN podczas inwazji Hamasu.

Izraelskie wojsko wie, że te próby sprowokowania wojny z sąsiadami Izraela byłyby samobójstwem. W przypadku wojny na Bliskim Wschodzie Izrael miałby wielkie kłopoty. Jej 170 000 aktywnych żołnierzy sprzeciwia się około 1,6 miliona żołnierzy ze Strefy Gazy, Zachodniego Brzegu, Libanu, Syrii, Egiptu i Iranu.

Na szczęście dla Izraela jego sąsiedzi nie dają się nabrać na kłamliwą psychodramę KM. Nawet Hezbollah, najbliższy sojusznik Hamasu, nie podjął żadnych prób „otwarcia drugiego frontu”.

Zamiast tego Żydzi w końcu dokonają od dawna oczekiwanej zemsty na swoich szatańskich władcach. Zdobywca nagrody Pulitzera, amerykański dziennikarz śledczy Seymour Hersh, cytując anonimowego „weterana izraelskiego aparatu bezpieczeństwa posiadającego wiedzę poufną”, powiedział: „Netanjahu jest skończony. Jest chodzącym trupem. Pozostanie na swoim stanowisku tylko do czasu ustania strzelaniny. Może jeszcze miesiąc lub dwa.”

Można to przeczytać w serwisie Truth Social prezydenta USA Donalda Trumpa:

Bibi Netanjahu jest szefem operacyjnym mafii chazarskiej.

Chazarska Mafia (KM) to globalnie zorganizowany syndykat przestępczy, który głęboko zinfiltrował i przejął instytucje polityczne Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Nasze własne źródła Mossadu mówią, że pierwotnego Netanjahu już dawno nie ma, a jego awatar i ci, którzy go kontrolują znikną „bardzo szybko”.

Słyszymy, że według źródeł CIA prezydencki awatar Joe Bidena i jego kontrolerzy również znikną „w ciągu miesiąca”.

Trzeba też pamiętać, że wojna na Ukrainie zakończyła się całkowitą porażką KM. Obecnie mają miejsce masowe kapitulacje wojsk ukraińskich, gdy plan stworzenia większej Chazarii imploduje.

Teraz Oleksii Mikołajowycz Arestowicz, były funkcjonariusz Naczelnego Zarządu Wywiadu Ukrainy, przyznaje: „Idea narodowa Ukrainy zbudowana jest na kłamstwach”.

Nawiasem mówiąc, ta mapa pokazuje, co KM planowała zrobić z Rosją. Powinni byli nauczyć się od Hitlera i Napoleona, żeby nie zadzierać z Rosją.

Amerykanie przestali już finansować te kłamstwa. Jak mówi pułkownik Douglas MacGregor o wielkim ruchu ludowym, któremu przewodzi: „Jesteśmy zmęczeni słuchaniem tych rozmów o Republikanach i Demokratach. Jesteśmy zmęczeni imprezą, która pasuje do wszystkich. Gromadzimy Amerykanów wokół nas, większych tradycyjnych wartości, takich jak wiadomości oparte na faktach: „Dziel się Bogiem, krajem i rodziną. Chcemy położyć kres tym bezsensownym interwencjom za granicą i przywrócić praworządność. Poddajemy się przestępcom, a to niszczy nasze społeczeństwo”.

Armia amerykańska cię wspiera, pułkowniku.

Podobnie jak United Auto Workers. W środę zamknęli największą na świecie fabrykę Forda (FN) i bez ostrzeżenia wstrzymali produkcję lukratywnych pickupów – był to cios dla Forda, który mógł szybko obniżyć całoroczne zyski producenta samochodów.

Walczą z kradzieżą pieniędzy ciężko pracujących Amerykanów przez KM. W ciągu ostatnich czterech lat zyski firm motoryzacyjnych wzrosły o 65%, podczas gdy płace pracowników branży samochodowej nie nadążały za inflacją i wzrosły zaledwie o 6%. Dyrektor generalna GM Mary Barra zarobiła w 2022 roku prawie 29 milionów dolarów, czyli 362 razy więcej niż średnia pensja pracownika GM. „Istnieje poczucie, że system jest zasadniczo niesprawiedliwy w stosunku do siły roboczej, która wykonuje całą ciężką pracę” – powiedział CBS News Harry Katz, profesor negocjacji zbiorowych na Uniwersytecie Cornell.

System niewolnictwa zadłużonego KM upada. Główne banki amerykańskie w dalszym ciągu zamykają oddziały w całych Stanach Zjednoczonych. Bank of America zamknął 21 oddziałów w pierwszym tygodniu października, Wells Fargo 15, a US Bank i Chase poinformowały o zamknięciu odpowiednio dziewięciu i trzech oddziałów. W sumie w okresie od 1 do 7 października zamknięto lub zaplanowano zamknięcie 54 oddziałów w ciągu zaledwie jednego tygodnia.

Upada także przemysł farmaceutyczny. Tylko 2 procent Amerykanów przyjęło nową szczepionkę „Covid”. Akcje Pfizera spadły do ​​najniższego poziomu od 10 lat i jest całkiem prawdopodobne, że firma wkrótce przestanie istnieć, a jej menedżerowie pójdą do więzienia za zbrodnie wojenne.

Tajne dokumenty zdobyte przez rosyjskie wojsko jasno pokazują, że istnieje powiązanie między Instytutem Doherty’ego w Australii a ukraińskimi laboratoriami broni biologicznej.

Z oficjalnego nowego badania przeprowadzonego w Japonii wynika, że ​​wszystkie warianty Covida zostały opracowane w laboratoriach biologicznych i celowo upublicznione.

Japońska policja prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie zbrodni wojennych popełnionych przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej, firmy farmaceutyczne i ich kontrolerów KM. To samo dzieje się w Wielkiej Brytanii. Procesy dotyczące zbrodni wojennych są teraz pewne.

Oczywiście KM nie odejdzie spokojnie w noc. Istnieją tajne armie składające się z setek tysięcy mężczyzn w wieku wojskowym, gotowych siać spustoszenie w Stanach Zjednoczonych i Europie. ISIS jest szeroko obecne w Wenezueli, a wielu Wenezuelczyków przekraczających szeroko otwartą granicę USA to w rzeczywistości bojownicy ISIS. https://www.ammoland.com/2023/10/atf-warns-texas-ffls-about-dangerous-cartel-activities-next-60-days/#axzz8FrJrPddb

Weteran armii brytyjskiej donosi, że do hoteli dla imigrantów w Wielkiej Brytanii dostarczane są tajemnicze kontenery dostarczone przez ONZ.

Teraz fałszywy papież Franciszek w gumowej masce również nawołuje do chaosu, twierdząc, że Izrael ma prawo do obrony. Nie wspomina jednak, że Izrael musi bronić się przed satanistami, a nie swoimi arabskimi sąsiadami. .

Teraz chrześcijanie stawiają opór. Arcybiskup Carlo Vigano potępił heretyckie pontyfikat fałszywego papieża i infiltrację autentycznego Kościoła katolickiego przez masonów z głębokiego państwa, którzy planują podzielić się na „Nowy Kościół”, aby współpracować z ich „Nowym Porządkiem Świata”. Całkowicie sprzeciwili się wszelkim naukom moralnym i teraz pozwalają na małżeństwa „sodomitów” i chronią ich pedofilów przed ściganiem.

Podczas gdy Zachód zmaga się z szatańskim skażeniem, reszta świata pozostawia go w prochu, między innymi rozpoczynając erę wodorową z praktycznie darmową energią.

Indie i Arabia Saudyjska podpisały protokół ustaleń (MoU) w sprawie łączności z siecią, ekologicznego/czystego wodoru i powiązanego łańcucha dostaw.

Chiny właśnie zwodowały statek demonstracyjny na wodorowe ogniwa paliwowe Sanxia Qingzhou 1 (łódź wodorowa nr 1 z trzema przełomami), który zakończył swój dziewiczy rejs

W tym tygodniu większość świata uczestniczy w chińskim Forum Pasa i Szlaku,

Jeśli Zachód nie pozbędzie się swoich satanistycznych pasożytów, to tylko kwestia czasu, zanim wszyscy odpowiemy przed chińskimi szefami.

** Źródło

100% LikesVS
0% Dislikes

1 Comment

 1. Woah! I’m really enjoying the template/theme of this
  blog. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very
  difficult to get that “perfect balance” between user friendliness and visual appearance.
  I must say you have done a great job with this.
  Additionally, the blog loads super fast for me on Firefox.

  Superb Blog!

Dodaj komentarz

You might like