WEF – przyszłość to zmiana istoty ludzkiej

Mózg jest polem bitwy przyszłości. Deklarowanym celem WEF jest „zmiana istoty ludzkiej”

Energia Ukierunkowana jest zbrojona. Mikrofale mogą być celem mózgów poszczególnych osób

autorstwa Petera Koeniga

Wnikliwy artykuł Petera Koeniga opublikowany po raz pierwszy przez Global Research 14 czerwca 2023 r

***

Neurolog DARPA i szef programu badań neuroetycznych na Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie, dr James Giordano, który jest również ekspertem w dziedzinie broni, rozpoczął swoją prezentację w Akademii Wojskowej West Point NY od stwierdzenia: „Mózg jest i będzie 21 . Stuletnie pole bitwy. Koniec opowieści.” 

DARPA, skrót od Defense Advanced Research Projects Agency, jest zespołem doradców Pentagonu.

Dr Giordano opowiada o tym, w jaki sposób Energia Ukierunkowana może być i jest wykorzystywana jako broń. Na mózgi poszczególnych osób mogą oddziaływać mikrofale, typ 5G, a wkrótce także 6G , których anteny rosną jak grzyby po całym świecie.

Mówią, że ma to na celu przyspieszenie Internetu oraz coraz bardziej wyrafinowanych komputerów i smartfonów i umożliwienie większego zasięgu, a także pomoc w postępie cyfryzacji.

Wszystko to może do pewnego stopnia być prawdą, ale prawdziwym powodem powstania tych wież mikrofalowych jest to, że są one skierowane do Ciebie, jednostki.

Dlaczego? Z innych źródeł wiemy, że czwarta rewolucja przemysłowa jest w pełni realizowana.

Klaus Schwab , wieczny dyrektor generalny Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), opublikował swoją książkę „Kształtowanie czwartej rewolucji przemysłowej” już w 2018 roku.

Pisze w nim o tak istotnych tematach, jak osadzanie wartości w technologiach; Internet rzeczy; Etyka danych; sztuczna inteligencja i robotyka ; oraz specjalny rozdział zatytułowany „ Zmienianie istoty ludzkiej ”.

W tym rozdziale Schwab zajmuje się biotechnologiami i neurotechnologiami, transhumanizmem – dokładnie tą nauką, o której mówił dr Giordano w 2018 roku w Akademii Wojskowej w West Point i która jest w pełni wdrażana.

Jeśli połączymy kropki, zdamy sobie sprawę, że „Mózg jako pole bitwy przyszłości” istnieje TERAZ  i że ostrzegano nas dużo wcześniej. Według dr Giordano nauka o neurotechnologiach rozpoczęła się około 40 lat temu, a on, Giordano, jest jej częścią od co najmniej 35 lat. Dlatego wszędzie pojawiły się ostrzeżenia, najpóźniej w „Czwartej rewolucji przemysłowej” Klausa Schwaba (dostępnej na Amazonie).

Kult Śmierci ponownie dał ludziom ostrzeżenia, zgodnie ze swoimi „zasadami” – znacznie przed czasem, więc mogą odnieść sukces.

Dlaczego nigdy nie zwracamy uwagi na takie ostrzeżenia?

Ponieważ nie wierzymy w tak wiele zła wbudowanego w ludzkość? A może dlatego, że nie chcemy opuszczać naszej „strefy komfortu”, naszego dystopijnego spojrzenia na „bezpieczny świat”? Oni to wiedzą. I MUSIMY przełamać tę granicę między komfortem a rzeczywistością. Jeśli nie, jesteśmy zgubieni.

„Jeśli staniesz się celem, praktycznie nic nie możesz zrobić” – mówi William Binney, były dyrektor techniczny NSA i sygnalista. NSA to amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, jedna z 15 agencji wywiadowczych USA.

Jeśli chcesz, aby główny demonstrator przestał demonstrować, celujesz w jego mózg ultrakrótkimi falami.

Znamy je już jako 5G. Wprawiasz ich w depresję, więc nie chcą już więcej demonstrować; sprawisz, że popełnią samobójstwo i problem zostanie rozwiązany. Robisz to tyle razy, ile chcesz i tworzysz atmosferę depresji. Są to sparafrazowane słowa Barry’ego Trowera, byłego naukowca MI5 Microwave i sygnalisty.

Pan Trower dodaje, że mikrofale o niskim natężeniu mogą powodować wszelkiego rodzaju nowotwory i białaczki, i dalej wyjaśnia, że ​​przez ostatnie 40 lat rząd Wielkiej Brytanii, a także w zasadzie wszystkie rządy anglosaskie, okłamywały swoich obywateli. aby chronić nie tylko ogromne zyski tych „przemysłów śmierci”, ale co być może ważniejsze, aby nie ujawniać złego celu, jakim jest całkowity nadzór i zniewolenie, które zaplanowali.

Dziś stopniowo widzimy, na czym polega ten „plan”.

Dzięki „elektronicznej telepatii” – dodaje Trower – jesteśmy w stanie monitorować mózg. Jeśli w pewnym momencie technologia przewidywała, że ​​w mózgu potrzebne będą maleńkie, ledwo widoczne implanty chipowe, aby móc elektroniczny dostęp do myślenia jednostek – stąd obecność wysoce magnetycznego tlenku grafenu w wielu zastrzykach szczepionki przeciw Covid – może to już nie być prawdą. niezbędny.

Innymi słowy, wszyscy jesteśmy podatni – zaszczepieni czy nie – na zakłócenia umysłu poprzez ogólnoświatowy zasięg krótkofalówek 5G. A najgorsze jest to, że możemy nawet nie zauważyć, kiedy nas „uderza”.

Manipulacje umysłem mogą przybierać różne formy. Jedną z nich jest to, że ludzie fizycznie słyszą głosy – nie jest tak, że ludzie wyobrażają sobie głosy, ale fizycznie słyszą głosy… może to być wszystko, cokolwiek chcesz usłyszeć lub boisz się usłyszeć, głosy anielskie lub głosy diaboliczne ; powtórzyć słowa neurobiologów.

Technologia ta mogła zostać zastosowana w przypadku personelu ambasady USA w Hawanie, o czym po raz pierwszy poinformowali pracownicy ambasady USA i Kanady w Hawanie na Kubie. Tzw. syndrom Hawany, 2016 r. Może to być zespół objawów idiopatycznych, których doświadczają głównie urzędnicy rządu USA i personel wojskowy za granicą. Objawy mają różną intensywność, od bólu i dzwonienia w uszach po zaburzenia funkcji poznawczych.

syndromie hawalnym najwyraźniej donieśli także pracownicy ambasady USA w Chinach.

W latach 2011/2012 DARPA podpisała kilka kontraktów z Uniwersytetem Kalifornijskim na tak zwaną „telepatię elektroniczną”, umożliwiającą monitorowanie mózgów ludzi na odległość i określanie, o czym myślą.

W ramach odrębnego kontraktu uniwersytet miał zbadać wysyłanie sygnałów do mózgu człowieka, dosłownie wysyłanie mu wiadomości mówiących, co ma myśleć i robić. To tu jest dzisiejsza technologia.

Można to wykorzystać w życiu prywatnym, ale także w życiu zawodowym. Oznacza to, że już dziś mogą zmusić cię do robienia i zachowywania się, jak chcą. Mogą zrobić z ciebie mordercę, oszusta lub po prostu posłusznego rozkazom, które mogą nastąpić.

Powtarzam: „Musicie wiedzieć, że mózg jest i będzie polem bitwy XXI wieku ” – mówi dr James Giordano, neurolog DARPA, podczas przemówienia w Modern War Institute w West Point w stanie Nowy Jork.

Warto o tym pamiętać, zwłaszcza że powinniśmy zwracać większą uwagę na otoczenie, na zachowania ludzi, niż na to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Możemy odliczyć wiele lekcji. Abyśmy mogli kontynuować i poszerzać pole łączenia kropek.

Na poniższym filmie zobaczysz wykres wskazujący, że Neuronauka, Neurotechnologia w Wydziale Narkotyków i Dochodzeń Specjalnych (NSID), część DARPA, jest „ważna, wartościowa i już w użyciu NSID od 2014 roku”.

Technologia ta może zostać wykorzystana do nakłonienia cię do popełnienia masowego morderstwa. Czy niektóre z „nagłych i nieoczekiwanych” masowych strzelanin w szkołach i centrach handlowych są wyzwalane przez takie mechanizmy?

Jest to wyraźna możliwość, ponieważ w większości przypadków strzelec nie jest zatrzymywany i stawiany przed sądem, ale natychmiast zabijany na miejscu przez policję, aby nie przypomniał sobie, co się z nim stało i nie ujawnił przed sądem tajemnicy, użycie przez NSID mózg jako pole bitwy. W większości przypadków policja po prostu stwierdza, że ​​„sprawca” był jej znany i/lub był już karany. Ma to na celu ukrycie cię przed dalszym myśleniem.

Dlaczego to robią? Oni , będąc „potworami”, których z łatwością nie można nazwać ludźmi.

Aby stworzyć terror, ciągły strach, aby utrzymać cię na nogach. Przyzwyczaić się do terroru i przemocy, bo nadejdą o wiele gorsze rzeczy, jeśli postawią na swoim. A my po prostu się podporządkowujemy, popadamy w depresję i bierność, zamiast buntować się zgodnie i w Pokoju, ale stanowczo odrzucając panowanie kilku nad nami, wieloma.

Co ciekawe, czwarta rewolucja przemysłowa nie podaje ani jednego ważnego powodu, dla którego wszelka cyfryzacja, transhumanizm i całkowita kontrola ludzkości są dobre dla ludzkości i Matki Ziemi; ani Wielki Reset, ani Agenda ONZ 2030.

Musimy położyć kres temu znęcaniu się nad ludzkością i zniewoleniu ludzi na korzyść nielicznych. Możemy to zrobić na przykład m.in. poprzez zbiorowe i solidarne wyłączenie anten 5G/6G; trzymając się jak najdalej od szczepionek, leków zmieniających aktywność mózgu, takich jak powodujące depresję i wyjątkową pogodę ducha. Trzymaj się z daleka od leków głównego nurtu, a zwłaszcza od anten krótkofalowych.

Pamiętaj, że przestraszonymi ludźmi łatwiej jest manipulować. I to jest jeden z celów końcowych, manipulowanie tobą zgodnie z ich wolą.

Ekspert DARPA Giordano, który jest także wybitnym naukowcem w amerykańskim Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej – to mówi samo za siebie – mówi także o technologiach nieinwazyjnych, takich jak tzw. „Program N3”, neurochirurgii, neuromodulacji i programu narkotykowego.

„Chodzi o to, aby umieścić w mózgu elektrody o minimalnej wielkości, aby tylko minimalna interwencja umożliwiła odczytywanie i zapisywanie funkcji mózgu. W czasie rzeczywistym. Zdalne….. wpływanie w sposób kinetyczny i niekinetyczny na postawy, przekonania, myśli, emocje, działania; spójrzcie na moc i narzędzia, jakie dają nauki o mózgu.”

Taki był poziom nauki w 2018 roku, kiedy dr Giordano wygłosił swoje niechlubne przemówienie w West Point. W międzyczasie neuronauka poczyniła postępy i implanty nie są już potrzebne.

Były naukowiec MI5 zajmujący się mikrofalami, Barry Tower , wyjaśnia, w jaki sposób niszczą wybraną osobę. On mówi,

„Jeśli chcesz wywołać konkretną chorobę psychiczną, wiązka mikrofal powinna być zawsze skierowana na konkretny gruczoł, określoną część mózgu, oko lub serce…” I nic nie możesz zrobić. „Jeśli to nie zadziała, zawsze mogą wysłać FBI, zrobić zdjęcie, a następnie wyeliminować cię w inny sposób”.

Społeczności wywiadowcze, nawet te wewnątrz rządów, za pomocą narzędzi nadzoru wspomaganych algorytmami stają się tak potężne, że wymykają się granicom państwa, dla którego pracują, uzyskują niezależność i kontrolują państwo, które powinno je kontrolować.

Z prędkością osnowy zmierzamy w stronę państwa nazistowskiego-Stasi , które według nas nadchodzi, ale nie jesteśmy w stanie nic przeciwko niemu zrobić, ponieważ nie jesteśmy ze sobą połączeni, jesteśmy oddzieleni jako jednostki, z naszymi małymi indywidualnymi przewagami i specjalnymi przywilejami – trzymanie nas na indywidualnych smyczach, celowo z dala od jednoczenia się z innymi.

„Stasi” – dla tych, którzy są za młodzi, żeby pamiętać, to potoczne określenie wschodnioniemieckiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego.

Dotyczy to nie tylko Stanów Zjednoczonych, ale krajów na całym świecie, zwłaszcza świata zachodniego, który nadal ma zamiar pozostać Imperium  , wyłaniając się w Jeden Porządek Świata (OWO).

Może się to zdarzyć jedynie w przypadku (i) znacznie zmniejszonej populacji, aby zmniejszyć opór; (ii) z populacją przestraszoną na śmierć; i ostatecznie (iii) ocaleni przekształcili się w łatwych do manipulacji transludzi.

Czy taka przyszłość nas czeka?

Z pewnością na to wygląda, zwłaszcza że większość ludzi, może aż 99,999%, nie ma o tym zielonego pojęcia i są całkowicie bezbronni, ale jako tacy są doskonałymi królikami doświadczalnymi do prób, do doskonalenia swojego „mózgowego pola bitwy”, czyli do mówić.

To nie jest życie warte przeżycia. Ale samobójstwo nie jest rozwiązaniem. Wręcz przeciwnie, wychodzenie spod tego diabelskiego systemu, otwarcie promowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) poprzez „Wielki Reset”; WHO, w obliczu międzynarodowego zniewolenia związanego z szczepionką i certyfikatami podróżnymi opartymi na kodach QR; oraz Agenda Narodów Zjednoczonych 2030, którą można czytać na równi z Wielkim Resetem.

ONZ, w co najmniej możesz wierzyć, ONZ ze swoją Agendą 2030 , z celami i zadaniami praktycznie identycznymi z Resetem WEF, przestała być tym, w co wszyscy wierzymy, że jest i do czego rzekomo została stworzona – wspieraniem i umożliwianiem pokoju na świecie .

To zaprzestanie działania „czyniącego pokój” w systemie ONZ rozpoczęło się stopniowo, już kilkadziesiąt lat temu. W rzeczywistości już od czasów „Granic wzrostu” Klubu Rzymskiego (1972), zainspirowana przez braci Rockefellerów, ONZ miała stopniowo realizować program „Granice wzrostu”, który dotyczył masowego wyludnienia i – tak, klimatu zmienić .

Kamieniem węgielnym zmian była pierwsza Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Środowiska i Rozwoju (UNCED), znana również jako „Szczyt Ziemi”, która odbyła się w Rio de Janeiro w Brazylii w czerwcu 1992 r. Od tego czasu niemal co roku odbywały się niesławne Konferencje COP sponsorowane przez ONZ (COP – Konferencja Stron).

Ostatnia, COP27, odbyła się w listopadzie 2022 r. w Egipcie. Coroczne powtarzanie COP to dobrze zbadana metoda społecznego prania mózgu, manipulacja na wzór Tavistock – zdziałała cuda. Trudno dziś znaleźć wśród zwykłych ludzi kogokolwiek, kto nie wierzy w spowodowane przez człowieka zmiany klimatyczne powodujące emisję CO2 . Bez względu na to, jakie dowody przeciwne zostaną przedstawione.

Sprzedanie się ONZ na rzecz skorumpowanej elity zrobiło widoczny i gigantyczny krok naprzód wraz z początkiem Dekady 2020, tj. wraz z Agendą ONZ 2030 . Wszystko to musi najpierw zapaść w mózg większości ludzi, zanim w ogóle zaczniemy się stawiać i przejść do innej sfery wibracji.

Jednakże, jak w przypadku wszystkiego, co duchowe i dynamiczne, kiedy masa krytyczna zacznie się od krytycznego myślenia, przejście do Światła może być szybkie.

Przejście do Światła jest przewidywane na rok 2023/2024. W żadnym wypadku tej prognozy nie należy traktować jako zachęty do „odchylania się” i obserwowania, co się stanie  . Być WOLNYM jest prawem tylko wtedy, gdy go bronimy i o nie walczymy. Nie zostawiajmy szczelin dla diabelskiego uwodzenia.

Zanim będziemy mogli wystąpić, musimy rozpoznać te diabelskie metody „iluminatów” i zgodnie przeciwstawić się im.

Ten tekst ma na celu rozpowszechnienie tych informacji na temat „ mózgu jako trwającego i następnego pola bitwy ”. Wielu uzna to za tak odbiegające od ich obecnego schematu myślenia, że ​​po prostu pokręcą głowami z niedowierzaniem lub nazywają takie fakty i wiadomości „dezinformacją”. Wielu z nas tam było. Nie ważne. Musimy kontynuować przestępstwo, posługując się prawdą.

Rośnie krąg tych, którzy zaczynają myśleć samodzielnie; tych, którzy dochodzą do tych samych wniosków, że jesteśmy zniewoleni przez małą, ale potężną elitę, a dowody na to, że najwyższy czas uciec z tego zniewolenia, są przytłaczające.

Rzeczywiście, z erą, w której nasz mózg staje się kolejnym polem bitwy, należy walczyć z całą naszą energią.

Nie chcemy żadnych pól bitewnych. Chcemy pokoju.

*

Peter Koenig  jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie przez ponad 30 lat pracował na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem książki  Implosion – thrillera ekonomicznego o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; i  współautorka książki Cynthii McKinney „When China Sneezes:  From the Crown Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” ( Clarity Press – 1 listopada 2020 r.).

Peter jest pracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją (CRG). Jest także starszym członkiem nierezydentem Instytutu Chongyang Uniwersytetu Renmin w Pekinie.

Prezentowane zdjęcie pochodzi z armii amerykańskiejOryginalnym źródłem tego artykułu jest Global ResearchPrawa autorskie © 

Peter Koenig , Global Research, 2023

Źródło https://www.globalresearch.ca/brain-battlefield-future/5822326

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like