ZION KHAZARS: Powrót, by czerpać zemstę

Autor, Helena Glass

The National Voice

Nadrzędnym pytaniem jest: dlaczego inne kraje Bliskiego Wschodu nie przyjmują uchodźców palestyńskich? Zdecydowana większość krajów Bliskiego Wschodu nie przyjmuje uchodźców znikąd. Wyjątkiem byłyby Turcja, Jordania i Liban. Opłacane przez USA i UE. Zdecydowana większość uchodźców w Turcji i Jordanii to Syryjczycy zbombardowani przez Amerykę ze swoich domów. Pozostają w swoich obozach do czasu, aż zdecydują się wrócić do swojego kraju – smutna sytuacja. Stany Zjednoczone płacą Turcji i Jordanii za utrzymanie obozów za pośrednictwem USAID i Mercy Corp.

Pozostałe kraje Bliskiego Wschodu po prostu nie przyjmują uchodźców – to nie ma nic wspólnego z Palestyńczykami. To po prostu „ich sposób” . Jednak koncepcja sprowadzenia ich do USA jest więcej niż absurdalna. Stany Zjednoczone i Izrael współpracowały przy wojnie mającej na celu zniszczenie ich domów i zabicie swoich ludzi, a teraz chcą sprowadzić milion wysiedlonych Palestyńczyków, aby dołączył do 7 milionów nielegalnych imigrantów przebywających w luksusowych hotelach w USA. Media społecznościowe są przepełnione debatami na ten temat, podczas gdy nikt nie zadał sobie trudu, aby zapytać Palestyńczyków!

Biorąc pod uwagę, że Netanjahu jest właścicielem Netanjahu, jest prawdopodobne, że to on wydał rozkaz masakry. Izrael chce teraz, aby Stany Zjednoczone dały im 10 miliardów dolarów… na początek, a amerykańscy podatnicy po raz kolejny znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Nosorożce krzyczą z dachów, że musimy zapłacić, ponieważ Izrael jest naszym sojusznikiem!

Oczywiście ironią jest to, że izraelski rząd to Klika – więc w istocie USA finansują Kabałę poprzez Ukrainę, a teraz Izrael.

The Economist (należący do tego samego Rothschilda) jest zachwycony, gdy przewiduje, że Rosja i Chiny pomogą Palestyńczykom w odbudowie i czerpaniu zysków z wojny. Ich niezadowolenie wynika z faktu, że taki był ich zamiar – poprzez większe finansowanie z USA i UE w duchu współczucia i człowieczeństwa…

Jednocześnie Rothschildowie zajęci są wyprzedażą aktywów oraz prywatyzacją przedsiębiorstw i banków. Kupno wyemitowanych akcji o wartości 4 miliardów dolarów. Do ich najważniejszych zasobów należą; Apple, Nvidia, Microsoft, Chevron i JP Morgan. Jednak wyprzedawanie osobistych antyków, obrazów i przedmiotów kolekcjonerskich to zupełnie inna osobliwość.

Rothschild nie jest jedyną elitą kabalistów sprzedającą swoje aktywa, Getty również dotrzymuje tempa od co najmniej 2022 roku. Alex Soros przejął pałeczkę i wyprzedaje większość swoich biur w Afryce, a także kilka w USA. Rockefeller rozpoczął swój szał sprzedaży w 2018 roku od aukcji, 20% udziałów w ich grupie Capital Management i nieruchomości.

Bezos zaczął pozbywać się akcji Amazona w 2019 r. i kontynuował to do 2022 r. I nagle wyprzedaże wyglądają na bardzo skoordynowane.

Następuje monumentalna zmiana.

Jedną z możliwości jest IV faza Światowego Forum Ekonomicznego im. Klausa Schwaba. Pomimo twierdzeń, że rok 2030 zrewolucjonizuje inteligentne miasta miejskie, nikt nawet nie osiągnął przełomu. Od zarządzających funduszami i holdingów bankowych sprzedano udziały w pojazdach elektrycznych. Wiatr i słońce brzęczą w sztywnym, niepopularnym marszu śmierci i typowo – wojna oznacza zwycięstwo tych, którzy mają pieniądze, czyli kupują łupy wojenne za 5 centów za dolara.

Dzisiaj Izrael zbombardował szpital w Gazie, zabijając 500 pacjentów i lekarzy. Celowa drwina mająca na celu sprowokowanie reakcji sąsiednich krajów Bliskiego Wschodu; w szczególności Iran. Ponadto deklaracja Izraela, że ​​zbombarduje północną Strefę Gazy, nakazując ewakuację milionowi Palestyńczyków w ciągu 24 godzin, była przynętą. Zamiast tego Izrael zbombardował cywilów uciekających na południe. Tu NIE chodzi o Hamas. Chodzi o zrównanie z ziemią Strefy Gazy i wykorzenienie każdego Palestyńczyka w Izraelu. Na rozkaz Domu Rothschildów, który nienawidzi wszystkich muzułmanów i chrześcijan.

Celem jest wyniesienie syjonistycznych Żydów jako ostatniej rasy o zdolnościach intelektualnych, aby uzyskać całkowitą kontrolę nad Patriarchalną Globalną Kolonią – Ziemią. Pomimo BRICS. Rządzony przez JEDNĄ rasę – Chazarów Aszkenazyjczyków. Potencjalnie wciągając Rosję i Chiny w wojnę z Bliskim Wschodem.

Jednak Rosja nadal posiada jeden z najcenniejszych aktywów na ziemi, niezbędny do ich przetrwania – Jezioro Bajkał. W przeciwnym razie zbombardowaliby już cały naród.

Populacja Aszkenazyjczyków liczy około 5-6 milionów. Żydzi sefardyjscy są religijni, propalestyńscy, opowiadają się za pokojem i potępiają tę wojnę. Biorąc pod uwagę, że populacja musi być czysta, Bill Gates, Bezos itp. nie będą się kwalifikować. A pozostali mieszkańcy ziemi, liczący 495 milionów, będą chłopskimi robotnikami. Pszczoły, które utrzymują produktywność ula, umierając za królową.

Chociaż taka jest ich wizja – stworzyli sobie kilku potężnych wrogów. W tym duchu Święta Wojna byłaby niereligijnymi Chazarami Syjonu przeciwko muzułmanom, Żydom sefardyjskim, chrześcijanom, hindi i buddystom. Ateiści, Chiny, nie mają broni – i biorąc pod uwagę, że Chiny stanowią intelektualnego konkurenta, który dodałby nawóz do ich współczynnika czystości. Zatem Chiny zostały uprawiane i wyrzucone.

W tym spektakularnym ujawnieniu Agendy Protokoły Mędrców Syjonu zyskują dobitne znaczenie. Nazywani antysemitami, do Semitów zaliczali się nie Żydzi, ale Hebrajczycy i muzułmanie. Zarówno Hebrajczycy, jak i muzułmanie byli bezpośrednimi potomkami Abrahama. Tureccy Chazarowie nie są.

Przodkowie Chazarowie są potomkiem tureckim, uważanym za Hunów, którzy najechali i zniszczyli Cesarstwo Rzymskie. Historycznie znani ze swego „panowania terroru” Hunowie wywodzili się z Azji Południowo-Wschodniej, zwłaszcza z Mongolii. Ich panowanie obejmowało postanowienia dotyczące dziesięciny ze złota od wrogów, aby zapewnić, że nie zostaną zmasakrowani… Jak mafia – lub Rothschild.

Arystokratycznych Hunów opisywano jako: niskiego wzrostu, małych oczu, opalonej skóry oraz okrągłych i bezkształtnych głów. Mówi się, że latem pasły się na Krymie. Zimy spędzano dalej na północ, wzdłuż zachodniego wybrzeża Morza Azowskiego.

W ten sposób uwydatnia się znaczenie Ukrainy jako siedliska historycznego.

Israel nie jest sojusznikiem. Ukraina nie jest sojusznikiem. Chazarowie przybyli, aby zemścić się. 

Źródło https://helenaglass.net/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like