Jak i kiedy lekarze nauczyli się zabijać

Podejrzewam, że nadal wiele osób nie ma świadomości, że tego, co się dzieje teraz, próbowano już wcześniej – choć co prawda na mniejszą skalę.

Aby zrozumieć, jak i kiedy lekarze nauczyli się zabijać, musimy cofnąć się do II wojny światowej.

The Expose

Autorstwa doktora Vernona Colemana

Poniższy esej pochodzi z nowej książki Vernona Colemana „ Truth Teller: The Price ”.

Podejrzewam, że wciąż jest wiele osób, które choć mają świadomość, że tzw. pandemia to fikcja, i które mają świadomość, że całe oszustwo covid-19 było częścią czegoś znacznie większego (złożonego i wieloletniego spisku, który opisałem w mojej książce Ich przerażający plan) nie mają świadomości, że tego, co się teraz dzieje, próbowano już wcześniej – choć, co prawda, na mniejszą skalę.

Aby zrozumieć, jak, kiedy i dlaczego musimy cofnąć się do II wojny światowej.

Powszechnie i błędnie zakłada się, że Adolf Hitler wymyślił morderczą ideologię, z której jest obecnie najbardziej pamiętany: bezlitosne zabijanie milionów mężczyzn, kobiet i dzieci, których uważano za zbyt niedoskonałych (w jakiś osądzający sposób), aby można było na nie pozwolić żyć.

Jednak idea masowej sterylizacji, która przekształciła się w ludobójstwo, nie wyszła od Hitlera ani żadnego z czołowych członków Partii Narodowo-Socjalistycznej.

Pomysł przekształcenia teorii eugeniki w praktyczną misję oczyszczenia rasy niemieckiej zrodził się w środowisku medycznym.

Obawiam się, że to lekarze wpadli na pomysł usunięcia ze społeczeństwa słabych – niezależnie od tego, czy byli niepełnosprawni fizycznie, umysłowo, czy też wyznawali „niewłaściwą” religię. „Oczyszczenie” narodu niemieckiego nie było pierwotnie ani przede wszystkim programem nazistowskim i nie było zwykłym antysemityzmem. (Usunięcie Żydów i Cyganów było tylko jedną częścią procesu oczyszczania.)

To lekarze zachęcali nazistów, aby postrzegali choroby jako problem czysto społeczny, a nie wynik czynników zewnętrznych, takich jak infekcje, i to lekarze niemieccy promowali wczesną i szczególnie toksyczną wersję kredytu społecznego. Ci, którzy promowali niemiecki program eugeniki, nie zabijali ludzi po prostu za to, że nie maszerowali we właściwą stronę, oddawali właściwe saluty i śpiewali odpowiednie piosenki (wszystkie te cechy, które zdawały się sugerować, oznaczały długie i zdrowe życie), ale zdecydował się także zabić każdego, kto nie wyglądał dla nich do zaakceptowania. Każdy, kogo uznali za „dziwnego” lub „paskudnego”, został zabity, ponieważ jeśli dostałby się do niewłaściwych łóżek, mogłoby to zagrozić czystości gatunku.

(Niemałą ironią jest fakt, że niemieccy lekarze odpowiedzialni za tę szczególną formę ludobójstwa nie wyglądali szczególnie przystojnie i ujmująco. Większość z nich wyglądała jak brzydkie, przerażające wersje przesadnych złoczyńców z czasów II wojny światowej Zdjęcia niektórych lekarzy można zobaczyć w znakomitym, ale mrożącym krew w żyłach filmie dokumentalnym zatytułowanym „ Akcja T4: Lekarz w czasach nazizmu ”.)

Przerażające jest to, że to, co wydarzyło się w Niemczech w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku, dzieje się teraz na całym świecie.

Globaliści, wspomagani i podżegani przez profesję medyczną, są zdeterminowani, aby uwolnić świat od osób starszych, niepełnosprawnych, słabych i chorych psychicznie. I robią to sprawniej, bezlitośnie i skuteczniej niż niemieccy lekarze, którzy wprowadzili Hitlera i nazistów w swój program ludobójstwa.

W 1933 roku w Niemczech naziści wprowadzili ustawę o zapobieganiu potomstwu cierpiącym na choroby dziedziczne. Prawo stanowiło, że za chorobę dziedziczną uważa się każdą osobę, która cierpi na którąkolwiek z następujących chorób: wrodzony upośledzenie umysłowe, schizofrenia, szaleństwo maniakalno-depresyjne, dziedziczna padaczka, dziedziczna pląsawica (choroba Huntingtona), dziedziczna ślepota, dziedziczna głuchota i jakąkolwiek poważną deformację dziedziczną. Zdecydowano również, że każda osoba cierpiąca na ciężki alkoholizm może zostać również uznana za niezdolną do prokreacji.

Decyzja o zabiciu wielu ludzi to oczywiście jedno. Wprowadzanie zabijania w życie było czymś innym i w Niemczech przed drugą wojną światową lekarze pozostający pod głębokim wpływem zasad eugeniki spędzali dużo czasu próbując znaleźć najlepszy sposób pozbycia się osób niepełnosprawnych, starszych i niepełnosprawnych. słabi i ciężko pracowali, aby znaleźć rozwiązanie, które mogliby „sprzedać” Hitlerowi, reszcie lekarzy, całemu narodowi, a przede wszystkim sobie samym.

Lekarze stojący za masową rzezi chcieli obłudnej, medycznej odpowiedzi na to, co uważali za ogromne zagrożenie – istnienie ludzi, których uważali za przeszkodę dla społeczeństwa; ludzie, którzy raczej brali niż dawali; ludzi, którzy byli zależni od innych i których utrzymanie przy życiu kosztowało sporo pieniędzy.

Wiele osób (zwłaszcza osoby starsze i niedołężne) zginęło w wyniku głodu. (Ta prosta procedura jest popularna na całym świecie od kilkudziesięciu lat. Odwiedź dowolny nowoczesny szpital, a zobaczysz, jak starsi pacjenci umierają z głodu.) Ostatecznie zdecydowali się na użycie tlenku węgla do zabijania swoich „pacjentów”, ale w chcąc zachować pozory, ukryć to, co robią i być może uspokoić resztki sumienia, udawali, że komory gazowe są częścią procesu leczenia.

(Taką egoistyczną filozofię zastosowano, gdy wprowadzono program śmiertelnych szczepień na Covid-19. Lekarze udawali, że szczepionka została zaprojektowana w celu zapewnienia ochrony przed śmiertelną chorobą, chociaż dowody wskazują, że produkt wydaje się nie mieć na celu ochrony lub leczyć, ale zabijać.)

Komory gazowe pierwotnie projektowano nie jako słynne prysznice, ale jako „pokoje inhalacyjne”, w których pacjenci mogli wdychać gaz, który, jak im mówiono, był „leczniczym” gazem dla ich zdrowia. Utworzono specjalne gabinety zabiegowe, do których można było przywozić „pacjentów” pociągiem i autobusem w celu „leczenia”.

Zaraz po „leczeniu” ciała zamordowanych pacjentów były spalane, a ich prochy wrzucane do pobliskiej rzeki.

Naturalnie Niemcy chcąc pokryć koszty swojego przedsięwzięcia, usunęli złote zęby i wysłali złoto do Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii („BIS”). Następnie BIS przekazał pieniądze nazistom. Lekarze usunęli także mózgi zwłok i przekazali je neurologowi do zabawy. Celowo używam słowa „bawić się”, ponieważ przeprowadzone „badania” nie przyniosły żadnych użytecznych wyników.

Wreszcie bezwzględni Niemcy wpadli na kolejny trik na zarobienie pieniędzy. Udawali, że ich „pacjenci” jeszcze żyją, aby móc domagać się od państwa lub krewnych zwrotu kosztów opieki medycznej. Lekarze i biurokraci odpowiedzialni za zabójstwa z dumą obliczyli, ile pieniędzy zaoszczędzili Niemcy, zabijając ludzi, którzy konsumują, a nie produkują.

Warto dodać, że lekarze pracujący w tej niezwykłej dziedzinie medycyny byli bardzo dobrze opłacani, a kilkadziesiąt lat później, kiedy wprowadzono szczepionkę na Covid-19, niezwykle sfrustrowani byli też lekarze, którzy zgodzili się na wstrzykiwanie swoim pacjentom niesprawdzonego, eksperymentalnego produktu. dobrze wynagradzani za wysiłki – otrzymywali znacznie więcej za szczepienie niż za inne szczepionki.

To bezwzględne dążenie do czystości rasowej skłoniło lekarzy do poszukiwania sposobów wytępienia wszystkich – takich jak Żydzi i Cyganie – których uważali za zagrożenie dla czystości rasy aryjskiej. Był to prawie na pewno pierwszy raz w historii, kiedy lekarze z zimną krwią knuli spisek mający na celu zabicie swoich pacjentów i wydaje się, że nawet nazistowskie dowództwo musiało być zszokowane, gdyż w pewnym momencie Hitler celowo zdystansował się od programu (pierwotnie zwany T4, a później znany pod kryptonimem 14F15). Nawet on był prawdopodobnie zaniepokojony tym, co robili lekarze (a może był po prostu zaniepokojony konsekwencjami tego, co zrobił, dla public relations).

Dlaczego to kupiłem? Dlaczego piszę o tym teraz?

Odpowiedź jest taka, że ​​lekarze na całym świecie robią obecnie dokładnie to samo, co niemieccy lekarze w nazistowskich Niemczech. Jedyną różnicą jest to, że robią to skuteczniej, z większą zimną krwią i na znacznie większą skalę. Tym razem plan nie polega na zabiciu kilku milionów ludzi za pomocą gazu, ale na zastosowaniu szerokiej gamy metod w celu masowego zabicia kilku miliardów. Niemieccy lekarze, którzy swoją bezwzględnością zaszokowali nawet Hitlera, byliby zachwyceni i zachwyceni działalnością dzisiejszego światowego zawodu lekarza.

Warto zauważyć, że podczas procesów norymberskich lekarze byli uznawani za winnych zbrodni wojennych, jeśli przeprowadzali eksperymenty na pacjentach bez pytania i uzyskania ich zgody. Ponieważ szczepionka na Covid-19 była i jest eksperymentalna, wszyscy lekarze, którzy podali szczepionkę, nie mówiąc swoim pacjentom, że szczepionka jest eksperymentalna, a następnie nie uzyskawszy ich pozwolenia, byli i są winni zbrodni wojennych.

Powyższe informacje pochodzą z książki „Truth Teller: The Price”, obecnie dostępnej w miękkiej oprawie. Kliknij TUTAJ, aby kupić egzemplarz.

Źródło https://expose-news.com/2023/10/24/how-and-when-doctors-learned-to-kill/

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like