Rabin Finkelstein – Rzeczywistość i Agenda Syjonistyczna

Wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem z 2015 roku.
Rabin Finkelstein mówi, że ich tradycja krwawych ofiar trwa od tysięcy lat. „Zabieramy dzieci wroga, którym jest rasa biała, sprowadzamy je do piwnic synagog, gdzie je osuszamy, na wzór koszernego rzezi. Następnie wysyłamy je do maszyn do mielenia mięsa, gdzie trafiają do hamburgerów i kiełbasek w McDonald’s.” Wyjaśnia, że te dzieci są wysyłane do maszyn do mielenia mięsa i sprzedawane McDonald’s z zyskiem. Ponieważ większość tych zakładów mielenia mięsa znajduje się na granicy z Meksykiem, wielu pracowników to nielegalni imigranci i są skłonni trzymać buzię na kłódkę na temat tych informacji, ponieważ dobrze zarabiają, wysyłając je do domu, do swoich rodzin.
Rabin Finkelstein nie ma problemu z powiedzeniem ankieterowi: „Każdego dnia zjadasz swoje dzieci”. W jakim niepokojącym, chorym świecie żyjemy, gdzie jest to do zaakceptowania choćby przez jednego człowieka.
Źródło https://rumble.com/v30uo1e-rabbi-abe-finkelstein-and-james-wickstrom.-the-rabbi-speaks-about-blood-sac.html

Jeśli uważasz, że nasze materiały są wartościowe dla ciebie wesprzyj naszą działalność:

PKO BANK POLSKI SA
16 1020 1811 0000 0602 0352 2836
Bartłomiej Talarczyk
Tytułem: Darowizna

Dla zagranicy:

BIC: BPKOPLPW
IBAN: PL 16 1020 1811 0000 0602 0352 2836
Bartłomiej Talarczyk
Tytułem: Darowizna

Lub:

http://revolut.me/bartom8xgl

BIC: REVOLT21
IBAN: LT363250084896211187
Bartłomiej Talarczyk
Tytułem: Darowizna

PayPal:

tbfordv8@gmail.com

86% LikesVS
14% Dislikes

5 Comments

 1. The most important thing today is forming of self-centered islamic pole. The global West has chosen Israel, abandoning Palestine. The muslims should be united against that geopolitical decision. And they are. Russia as well stays strong with Palestine. It is the decisive turn of global balance. Russia is a pole. Islamic countries now have to form a pole. The common enemy is best helper. Let us come together to finish the globalists and to establish real and powerful multipolarity.

  — Alexander Dugin
  https://t.me/Dugin_Aleksandr

 2. Wśród liberalnego establishmentu zaczęły pojawiać się głosy, o potrzebie stworzenia państwa Palestyńskiego. Nie, to nie są żarty. Emmanuel Macron zaproponował takie rozwiązanie podczas dzisiejszego spotkania w Ramallah na Zachodnim Brzegu Jordanu. Przywódca Francji stwierdził również, że Hamas nie reprezentuje narodu palestyńskiego i przyrównał tę organizację – która od lat odpiera ataki izraelskich kolonialistów – do Państwa Islamskiego…
  Czy ktoś wyobraża sobie, że podczas napadu nazistowskich Niemiec na Polskę w 1939 roku, jakiś światowy przywódca stwierdza, że warto by pomyśleć nad stworzeniem dla Polaków jakiegoś państwa, w którym mogliby sobie w spokoju żyć?
  Niestety, w czasach liberalnego totalitaryzmu realia rodem z Kafkowego Procesu i Orwellowskiego roku 1984, to chleb powszedni. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że z każdym dniem ludzie przyzwyczajają się do tej surrealistycznej rzeczywistości, przechodząc wobec takich absurdalnych stwierdzeń całkowicie obojętnie.
  Palestyńczycy mają, a raczej mieli swoje miejsce na Ziemi i najlepiej dla całego świata byłoby, gdyby, to mieszkańcy syjonistycznego tworu, jakim jest tzw. państwo Izrael przenieśli swój grajdołek gdzieś indziej.

  https://www.facebook.com/AkcjaAntyglobalistyczna/

 3. ALEKSANDER PROCHANOW – GUERNICA NASZYCH DNI

  Wydarzenia w Gazie – to więzienny bunt i jego krwawe tłumienie. Naziści brutalnie stłumili powstanie Żydów w Getcie Warszawskiem. Afgańscy islamiści bezlitośnie stłumili powstanie radzieckich jeńców wojennych w więzieniu niedaleko granicy z Pakistanem. Dzisiaj Izrael brutalnie tłumi powstanie w Gazie.

  W 1948 roku państwo izraelskie spadło na palestyńskie ziemie, jak meteoryt wypalając przestrzeń wokół siebie, zostawiając ziejący krater. Od tej pory Izrael wygania Palestyńczyków z ich rodzimej ziemi, zapełnia obozy palestyńskimi uchodźcami, zapycha swoje więzienia palestyńskimi powstańcami. Konflikt Palestyńczyków z Izraelem to konflikt ciemiężonych z ciemiężycielami i katami.

  Syjoniści mówią: w 1948 roku Izrael przyszedł do swojej historycznej ojczyzny. W Biblii opisano jak tworzona była ta „historyczna ojczyzna”. Prowadzeni przez Mojżesza żydzi przyszli nie na wolny obszar ani bezludną pustynię. Przyszli na ziemie gdzie żyły rozwinięte ludy: Kananejczycy, gdzie stały miasta, rosły gaje oliwne. Żydzi niszczyli kanaanejskie miasta, wyrzynali Kananejczyków, kładli ich pod żelazne topory i stalowe piły, wrzucali do jam z niegaszonym wapnem.

  Kananejczyków wyniszczano z taką brutalnością jak teraz niszczona jest Gaza. Gaza to miasto-męczennik. Gaza to komora gazowa gdzie w mękach umierają kobiety i dzieci. Chcecie zrozumieć czym jest bezbożność i brutalność? Spójrzcie na ruiny Gazy, z których sączy się krew, gdzie każdy kamień krzyczy głosem zabitego dziecka, gdzie każdy kawałek ściany przepełniony jest modlitwami zabitych kobiet i starców.

  Izrael to utrzymanek Ameryki. Miliardy dolarów idą z Ameryki do Izraela: na izraelską armię, na utrzymanie izraelskiego ustroju – wygodnego dla Ameryki. Palestyńczycy walcząc z Izraelem walczą z Ameryką. Rosyjska Armia walczą na Ukrainie walczy z Ameryką. Ameryka to wróg Palestyny i wróg Rosji.

  Palestyńczycy rozpoczynając powstanie w Gazie, wzięli na siebie uderzenie siły Ameryki, która rzuciła na Bliski Wschód swoje odrzutowce i bombowce strategiczne… i pod Kupiańskiem i Awdiejewką lżej jest rosyjskim żołnierzom. Atak Hamasu na Izrael, płonące czołgi „Merkawa”, wzięci do niewoli izraelscy generałowie – to wszystko naruszyło mit o niezniszczalności Izraela.

  Byłem w Strefie Gazy i widziałem jak wygląda to więzienie. Gaza otoczona jest olbrzymim betonowym murem. Murem z drutem kolczastym na którym stoją wierze z karabinami, monitoringiem i noktowizorami. I każdego kto dostaje się w pole widzenia tej śmiercionośnej optyki, czy to człowiek, czy krowa, czy ptak, zabijają z karabinów maszynowych. Morze dzień i noc patrolują izraelskie okręty wojenne, uniemożliwiając połów palestyńskim rybakom.

  Palestyńczycy walczą z blokadą, jak jeńcy walczący ze strażnikami, kopią podziemne przejścia, tworzą tunele pod betonowym murem. Tymi tunelami do Gazy dochodzi pożywienie, odzież, idą nimi rury z wodą, elektronika, i broń dla powstańców.

  W Gazie modliłem się w chrześcijańskim kościele z V wieku, słuchałem wykładów w Islamskim uniwersytecie, spotykałem rosyjskie żony palestyńskich inżynierów, lekarzy, nauczycieli, wykształconych w Związku Radzieckim, których dzieci żyjące w Gazie mówią po rosyjsku.
  Razem z palestyńskimi kobietami sadzałem w Gazie oliwki. A dziś wśród oliwek jest i moje drzewo nad którym przelatują izraelskie rakiety, z jego gałęzi zrywa liście fala wybuchu. To moje drzewo. To drzewo – to jestem ja. I jestem cały w odłamkach.

  Na oczach ludzkości mordowana jest Gaza. A ludzkość plecie o współczuciu, o sprawiedliwości bożej, zbiera się w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. A w tym czasie bomby i rakiety spopielają Gazę. Krew Gazy – na całej ludzkości.

  Picasso namalował obraz Guernica o mieście zniszczonym przez faszystowskie bombardowanie. Gaza to Guernica naszych dni.

  Mój drogi Chalidzie Maszalu, mój bracie – jestem z Tobą.

  Aleksander Prochanow
  ŹRÓDŁO: „Zawtra”, https://zavtra.ru/blogs/gernika_nashih_dnej

Dodaj komentarz

You might like