Szczepionki HPV – toksyczne składniki i aluminium

Szczepionki przeciwko HPV zawierają toksyczne składniki, w tym „ulepszoną” wersję ALUMINIUM

Autor: Ethan Huff

Szczepionki przeciwko HPV zawierają toksyczne składniki, w tym „ulepszoną” wersję ALUMINIUM

24.10.2023 / Autor: Ethan Huff

Jeden z powodów, dla których szczepionki przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), takie jak Gardasil (Merck & Co.), są tak niebezpieczne i zabójcze, ma związek z „ulepszoną” wersją zawartej w nich toksyny , której szkodliwość została tuszowana w nieetycznych badaniach przez ostatnie 90 lat.

Tym „ulepszonym” składnikiem jest aluminium , a jego poważna toksyczność wyszła na jaw w sierpniu 2006 r., kiedy epidemia choroby niebieskiego języka wywołanej wirusem choroby niebieskiego języka (BTV) zaczęła pojawiać się u owiec i rozprzestrzeniać się w całej Europie.

Okazuje się, że epidemia ta doprowadziła do obowiązkowej europejskiej kampanii szczepień, która trwała od 2007 do 2010 roku. W tym czasie wprowadzono „nową i ulepszoną” szczepionkę przeciw BTV, która zawierała glin (Al) w dawkach 2,08 miligrama (mg) na godzinę. milimetr płynu wtryskowego, który działał jako adiuwant.

Chociaż kampania przymusowych szczepień rzekomo powstrzymała rozprzestrzenianie się BTV, spowodowała także „tajemniczy” wzrost liczby poważnych chorób w całej Europie, które charakteryzowały się osłabieniem organizmu i szeregiem poważnych objawów neurologicznych – tych samych, które są związane ze szczepionką Gardasil i innymi zastrzykami HPV, które zawierają także aluminium jako adiuwant.

Potrzebne byłoby niezależne badanie przeprowadzone przez dr Lluisa Lujana z Hiszpanii, aby ustalić, czy gwałtowny wzrost zachorowań został spowodowany przez aluminium, zwane także Alhydrogelem w opatentowanej formie.

Owce, którym podano zastrzyki zawierające Alhydrogel, stały się bardziej agresywne i wykazywały „więcej stereotypów i większy stres”, cytując „ The Epoch Times ”, który publikuje wieloczęściową serię na temat zagrożeń związanych ze szczepionką Gardasil i innymi zastrzykami przeciwko wirusowi HPV.

„Więc dla mnie tak – powodem, dla którego zwierzęta chorują po szczepieniu, jest sposób, w jaki organizm radzi sobie z aluminium” – stwierdził dr Lujan w filmie dokumentalnym EpochTV „ Pod skórą ”.

(Powiązane: Zastrzyki przeciwko wirusowi HPV, takie jak Gardasil, powodują poważne obrażenia i śmierć na całym świecie – zastanawiamy się, dlaczego ktoś miałby je brać?)

Badanie Gardasil spowodowało, że u pacjentów, którym wstrzyknięto aluminium, wystąpiło poważne zmęczenie i nowotwór

W badaniu klinicznym III fazy dotyczącym szczepionki Gardasil (badanie FUTURE II), które odbyło się w Danii, dziewczętom podano albo lek, albo „placebo”, choć okazało się, że placebo nie było w rzeczywistości placebo i zawierało glin tak samo jak Gardasil.

„To był największy problem, ponieważ byłam studentką na uniwersytecie i bardzo trudno było mi uczęszczać na zajęcia, ponieważ prawie codziennie zasypiałam” – skomentowała Sesilje Petersen, jedna z uczestniczek badania, u której po zastrzyku wystąpiło 40 różnych objawów , jednym z nich jest silne zmęczenie.

„Napisałam listę wszystkich moich objawów – było ich ponad 40, a niektóre z nich były poważne. Miałem guza przysadki mózgowej.”

Petersen, która nie toleruje aluminium i specjalnie, aby tego uniknąć, używa dezodorantu niezawierającego aluminium, stwierdziła, że ​​nigdy nie została poinformowana, że ​​„placebo” zawiera aluminium, ponieważ firma Merck okłamywała uczestników, że to tylko „sól fizjologiczna” lub słona woda.

„Nie poinformowano nas o zastosowaniu aluminium” – stwierdziła Sesilje. „Słowo aluminium nie zostało nam podane ani w procedurze, ani w formularzu zgody telefonicznej”.

„Placebo” okazało się amorficznym siarczanem hydroksyfosforanu glinu (AAHS), który po raz pierwszy zastosowano w szczepionkach dla ludzi w 1932 r. i przez około 70 lat pozostawał jedynym adiuwantem dopuszczonym do stosowania w licencjonowanych szczepionkach.

Po wstrzyknięciu AAHS do tkanki mięśniowej zostaje on wchłonięty prawie w 100%. Następnie przenika przez barierę krew-mózg i gromadzi się w mózgu i innych ważnych narządach.

Aluminium jest „zabójcą komórek”, który zwodzi układ odpornościowy i powoduje jego nadmierną reakcję na inne składniki organizmu. Uszkadza także łańcuch dostaw energii, DNA oraz mózg i układ nerwowy.

Nigdy nie ma dobrego powodu, aby się zaszczepić. Więcej informacji można znaleźć na stronie ChemicalViolence.com .

Źródła tego artykułu obejmują:

TheEpochTimes.com

TheEpochTimes.com

NaturalNews.com

Źródło https://www.chemicals.news/2023-10-24-hpv-vaccines-toxins-upgraded-aluminum-gardasil-merck.html

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like