Norymberga – Rozprawa w sprawie COVID – 9 Listopada

Dwa tygodnie do rozprawy publicznej w Norymberdze, która odbędzie się 9 listopada, sąd NAKAZAŁ sędziemu, który może powstrzymać eksperymentalne strzały Covid!

Tik tak… dni, w których eksperymenty na ludziach są w porządku i eleganckie, są policzone.

Dwa tygodnie i odliczamy do czasu, aż sędzia wysłucha nas w sprawie naruszeń Kodeksu Norymberskiego w zakresie szczepionek na Covid.

Autor, INTEREST OF JUSTICE, 25.10.2023

Ta próba jest ważna dla całego świata. Decyzja ta jest podejmowana przez „Administracyjny Sporny Sąd Apelacyjny i sędziego mającego władzę nad nielegalnymi aktami administracyjnymi i nadużyciem władzy”. Szanowny sędzia zadecyduje, czy należy w końcu przyznać środek zapobiegawczy mający na celu całkowite wycofanie szczepionek przeciw Covidowi z rynku.” Ma to międzynarodowe znaczenie i wartość. Prosimy o wsparcie tych wysiłków. Może to spowodować potoczenie się kuli śnieżnej sprawiedliwości w USA i na całym świecie ! Zróbmy z tego lawinę! Zapisz się na rozprawę transmitowaną na żywo, to też ma znaczenie. Pokaż sądowi, że patrzy świat. Wszystkie oczy zwrócone na Kostarykę! – dr Ana Maria Mihalcea, dr hab.

Aktualizacja sądu w Kostaryce:

Do Wielkiej rozprawy pozostały dwa tygodnie
Poniżej znajduje się więcej informacji na temat sprawy INTERES SPRAWIEDLIWOŚCI PRZECIWKO PAŃSTWU KOSTARYKA oraz ich skorumpowanych organów regulacyjnych i władz odpowiedzialnych za opiekę zdrowotną, w której prosimy o wycofanie z rynku eksperymentów w zakresie terapii genowej innych niż szczepionki.

Sprawa została wniesiona rok temu i doczekała się wielu opóźnień, zanim dotarła do tego etapu.

Sędziemu sądu niższej instancji przedstawiono dowód potwierdzający 12 zarejestrowanych eksperymentów ze szczepionką na Covid-19 oraz potwierdzający, że państwo przyznało, że ma to charakter eksperymentalny, co zignorował.
Sędzia zignorował także zawarte w aktach oświadczenia doktora Yeadona (byłego wiceprezesa Pfizera), w których obalał on każde kłamstwo, na którym się opierał.
Państwo kłamało na temat własnych dowodów CDC dotyczących bezpieczeństwa szczepionek, udając, że dzieci nie odniosły poważnych obrażeń, a sędzia zignorował nasz dowód. Złożyli fałszywe zeznania, aby fałszywie przedstawić dane CDC, udając, że istnieje korzystny stosunek ryzyka do korzyści
Jesteśmy teraz w Apelacyjnym Sądzie Administracyjnym i sędzią mającym władzę nad nielegalnymi aktami administracyjnymi i nadużyciem władzy.

Honorowy sędzia zadecyduje, czy ostatecznie należy zastosować środek zapobiegawczy mający na celu całkowite wycofanie szczepionek przeciwko Covid-19 z rynku. Wierzymy, że zwyciężymy.

Interes wymiaru sprawiedliwości przeciwko Kostaryce

Więcej o tym sądzie:

Sąd ten został utworzony konstytucyjnie, aby utrzymać administrację w granicach prawa i przynajmniej bronić naszych praw człowieka.

Konstytucja Kostaryki ARTYKUŁ 49. Niniejszym ustanawia się jurysdykcję sporno-administracyjną jako funkcję władzy sądowniczej w celu zagwarantowania legalności funkcji administracyjnej państwa, jego instytucji i wszelkich innych podmiotów prawa publicznego.

Nadużycie władzy stanowi podstawę do zaskarżenia aktów administracyjnych.

Prawo chroni przynajmniej prawa osobiste i uzasadnione interesy rządzonych.

Przypomnieliśmy Trybunałowi, że wszyscy ludzie mają prawo do wolności od eksperymentów medycznych lub naukowych i że masowe stosowanie niepotwierdzonej nowatorskiej interwencji [nie]szczepionkowej poza badaniami klinicznymi jest ZABRONIONE JAKO NIEETYCZNE, NAWET JEŚLI LEGALNE, CO NIE JEST LEGALNE. Sąd uwzględnił apelację do rozpoznania w dniu 9 listopada 2023 r.

Problem w tym, że wszystkie sądy zostały okłamane przez administrację, że szczepionki na Covid-19 NIE są EKSPERYMENTALNE. Wygląda na to, że jest to problem na całym świecie.

Jako jedyni w kraju udało nam się uzyskać odpowiedź od najwyższego urzędnika komisji ds. szczepień i Ministra Zdrowia w postępowaniu administracyjnym, podczas którego nieodwołalnie przyznali się na piśmie pod przysięgą, że JEST TO DOCHODZENIE, co w świetle prawa oznacza eksperyment.

Jeśli to udowodnimy, będzie to wielka sprawa dla całego świata!
Rozstrzygnięcie wielu kwestii merytorycznych zajmie cały, zwykły, administracyjny proces sporny, który będzie długi, prawdopodobnie kilka lat.

Sąd Najwyższy wysłał nas do tego sądu na „długą dyskusję”, aby rozwiązać wiele kwestii.

Toczące się postępowanie, które zakończyło się rozprawą ZAMÓWIONĄ na 9 listopada, ma na celu wydanie pełnego nakazu zaprzestania eksperymentów ze szczepionką na covid-19 [nie] bez świadomej zgody i całkowitego usunięcia czynnika biologicznego z rynku.

Poinformowaliśmy Sąd Apelacyjny o nowych dowodach dotyczących:
Nowe oświadczenie FDA, że szczepionki na covid „nie są zatwierdzone do zapobiegania przenoszeniu sars-cov-2, a jedynie do zapobiegania covid-19” nie pokrywają się z tym, co twierdzi Kontroler: że zakupili je „w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się i przenoszenia”.

29 marca 2023 r. FDA wydała nam uchwałę o odrzuceniu poprawki do petycji naszych obywateli, jednak bez jakiejkolwiek motywacji i powodu oraz nie odnosząc się do głównych punktów bagatelizowania przez firmę Pfizer urazu Maddie De Garay jako łagodnego, mimo że zgodnie z prawem spełnia on kryteria poważnego urazu. (co oznacza, że FDA pomaga firmie Pfizer popełnić niewłaściwe postępowanie badawcze), a także nie monitoruje nasilenia chorób związanych ze szczepionkami i ukrywania przez FDA 1223 zmarłych w badaniach końcowych (dowód na istnienie czynnika biologicznego – definiowanego jako „zdolnego” do spowodowania śmierci lub uszkodzenia ciała funkcjonowanie biologiczne i zamiar popełnienia poważnych, nieuzasadnionych eksperymentów)

CONIS wydał nam uchwałę z 27 marca 2023 r., w której kłamie, że szczepionki na covid-19 są w pełni zatwierdzone, a zatem nie są eksperymentalne i przyznają, że w ogóle NIE REGULUJĄ produktu. (całkowite naruszenie funkcji – mają być krajową zaporą ogniową, aby FDA i globalne błędy regulacyjne nie miały wpływu na zdrowie narodowe)

HHS pisze, że potrzebuje więcej czasu na przedstawienie Departamentowi Obrony raportów na temat „eksperymentalnego środka biologicznego zwanego szczepionką na Covid-19”. (więcej na ten temat w następnym Substacku – robi się naprawdę ciekawie i może być przyczyną wygranej)

Kontroler wszczyna dochodzenie w sprawie nieprawidłowości firmy Pfizer

Prokurator Generalny zamyka dwuletnie dochodzenie i potwierdza, że były Minister Zdrowia w 6 naszych sprawach skłamał pod przysięgą, w tym w sprawie zatwierdzenia firmy Pfizer, co jest nieprawdziwe, ponieważ zatwierdzono jedynie Corminarty

Stwierdzono zanieczyszczenie sekwencji DNA SV40, a więc produkt zafałszowany, niezgodny z wymaganiami organów regulacyjnych

Kwestia siewstwa została dopuszczona w dokumentach firmy Pfizer i dokumencie rządu Australii dotyczącym zamierzonego uwalniania GMO ze szczepionek na Covid-19 do środowiska, ale najpierw nie przeprowadzono badań środowiskowych

Jest tego więcej, ale wkrótce zajmiemy się tym i będziemy Państwa informować, odliczając dwa tygodnie do Przesłuchania publicznego, które odbędzie się 9 listopada 2023 r.

Teraz sąd ma wszystko, aby udowodnić, że mamy prima facie i bardzo solidne argumenty za całkowitą nieważnością szczepionek na Covid-19 i całkowitym wycofaniem ich z rynku.
Następnymi krokami będzie wycofanie go z rynku na całym świecie, co można zrobić w ramach tej pojedynczej sprawy ze względu na nasz status organizacji międzynarodowej.
To przesłuchanie jest pierwszym etapem. Zeznania ekspertów zachwycą sędziów, a wśród nich zostaną ogłoszeni między innymi dr Yeadon i dr Ana Mihalcea.

Krok 2 to pełny proces, nad którym obecnie pracujemy i który musi zostać złożony na początku grudnia, po wydaniu wyroku przez sędziego (istotny powód, dla którego nadal musimy zbierać fundusze).

Krok 3 to procesy karne w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości, które można toczyć zgodnie z naszymi przepisami dotyczącymi jurysdykcji uniwersalnej, po udowodnieniu pewnych rzeczy w spornym sądzie administracyjnym, przed którym się obecnie znajdujemy.

Sprawiedliwość nadchodzi. Przywracanie lepszego: to wielki reset praworządności.

Źródło https://anamihalceamdphd.substack.com/cp/138311210

50% LikesVS
50% Dislikes

5 Comments

 1. Prawda niech się niesie!!!
  Sprawiedliwość musi wygrać.
  Życie ludzkie jest wartością najwyższą ,należy chronić je, za wszelką cenę !
  Nikt nie ma prawa targać się na życie drugiego człowieka! !!

 2. Sprawiedliwość musi wygrać.
  Życie ludzkie jest wartością najwyższą ,należy chronić je, za wszelką cenę !
  Nikt nie ma prawa targać się na życie drugiego człowieka!!!

  1. W historii istnienia regulacji “norymberga” poskutkowało tylko pokazówką kilkunastu wodzów przegranych drugiej wojny światowej, kiedy zwycięzcy od tamtego czasu co roku mordują miliony, więc nie podniecaj się babo pojedynczym zeszłorocznym psyopem.

 3. Sprawiedliwość musi wygrać.
  Życie ludzkie jest wartością najwyższą ,należy chronić je, za wszelką cenę !
  Nikt nie ma prawa targać się na życie drugiego człowieka!!!

Dodaj komentarz

You might like