Kroniki AnthraX: Część 1: Wycieki typu Fort Detrick

Sekretny świat wąglika jest głęboki, ciemny i brudny.

Autor, MARIA HENEIN
31 PAŹ 2023

Część 1: Wycieki typu Fort Detrick

Media głównego nurtu celowo przymykają oczy na podejrzane instytucje zajmujące się badaniami biologicznymi w tym kraju, takie jak niesławny Instytut Badań Medycznych nad Chorób Zakaźnych Armii Stanów Zjednoczonych (USAMRIID) w Fort Detrick. USAMRIID – wymawiane you-SAM-rid – to organizacja badawcza w dziedzinie medycyny i obrony biologicznej, która zastąpiła dawne laboratorium broni biologicznej działające w bazie od 1943 do 1969. Fort Detrick służył do przechowywania arsenału trucizn biologicznych CIA, w tym ospy, gruźlicy, i wąglika, a także szereg toksyn organicznych, w tym jad węża i paraliżującą truciznę ze skorupiaków. Fort Detrick jest nie tylko ośrodkiem broni biologicznej, ale CIA wykorzystała tę bazę również do swojego programu kontroli umysłu MK-Ultra. Prawdopodobnie zbyt niewielu Amerykanów słyszało o tej bazie, pomimo jej dziwacznej historii.

Jednak na początku pandemii Fort Detrick cieszył się w Chinach popularnością; Chińskie media państwowe sugerowały, że koronawirus COVID-19 został wytworzony i wyciekł z amerykańskiej instalacji wojskowej. Jeden z tytułów brzmi: W Chinach 25 milionów ludzi wezwało do wszczęcia dochodzenia w sprawie Fort Detrick w związku z wyciekiem z laboratorium, który zapoczątkował ogólnoświatową epidemię wirusa koronowego. W 2021 r. 25-milionowy chiński konwój podpisał petycję, w której wezwano Tedrosa ze Światowej Organizacji Zdrowia do wszczęcia dochodzenia. W odpowiedzi na petycję grupa filipińskich naukowców również wystosowała podobną petycję w Internecie, aby przełamać mur milczenia wokół podejrzanego laboratorium.

Według publikacji Global Times z wielu innych krajów, takich jak Włochy, Hiszpania, Francja i Stany Zjednoczone, napłynęły doniesienia wskazujące na obecność Covid-19 jeszcze wcześniej niż pierwszy zgłoszony przypadek w Wuhan, „co wymaga dochodzenia i weryfikacji ze strony ekspertów WHO tak szybko, jak to możliwe”.

„Fort Detrick to zbyt niebezpieczna tajemnica, aby pozostać owiana tajemnicą” – powiedział komentator polityczny Herman Laurel. „Ważne jest, aby wszystkie narody świata przyłączyły się do petycji, aby poznać w tej chwili prawdę o Fort Detrick i położyć kres złudzeniom, które tworzą Stany Zjednoczone. Jednak Stany Zjednoczone pozytywnie nastawiły Fort Detrick, mówiąc, że baza wojskowa prowadzi „korzystne badania”. „Wyłączne” nagranie CNN dodatkowo pokazało, że Stany Zjednoczone torują drogę amerykańskiej agencji wywiadowczej do wrobienia laboratorium w Wuhan.

Dlaczego nie szukaliśmy bliżej domu? Stany Zjednoczone nie przeprowadziły śledzenia pochodzenia w amerykańskich laboratoriach biologicznych. Nasz rząd był zbyt zajęty obwinianiem ChyNa, w wygodny sposób odwracając uwagę od badania własnej roli w początkach pandemii.

Klasyczna opowieść o Szpiegu kontra Szpiegu.

W czerwcu 2019 r., kilka miesięcy przed Bethesda Boys (Anthony Fauci, Francis Collins) et al. wykluł ich B.S. narracji dotyczącej rozprzestrzeniania się wirusa na mokrym targu w Wuhan, inspektorzy CDC znaleźli kilka obszarów budzących wątpliwości w odniesieniu do standardowych procedur operacyjnych w Fort Detrick.

Miesiąc później, w lipcu 2019 r., Fort Detrick został zamknięty na około osiem miesięcy. Jako przyczyny podano ciągłe problemy z infrastrukturą związaną z oczyszczaniem ścieków.

Mniej więcej w tym samym czasie w dwóch społecznościach emerytów w Wirginii, oddalonych o godzinę jazdy od laboratorium biologicznego, wybuchła śmiertelna choroba układu oddechowego o nieznanej przyczynie. Dwie osoby nie żyją, osiem trafiło do szpitala. Departament Zdrowia hrabstwa Fairfax podał, że w społeczności emerytów Greenspring w Springfield w ciągu 11 dni 54 osoby zachorowały z „objawami ze strony układu oddechowego, od objawów ze strony górnych dróg oddechowych (kaszel) po zapalenie płuc”.

Nie znaleziono przyczyny.

W tym samym miesiącu, w którym zamknięto Fort Detrick, w okolicy pojawiła się również tajemnicza choroba związana z wapowaniem e-papierosów. Poinformował o tym Ryan Christian z Last American Vagabond. Do września 2019 r. w stanie Maryland, gdzie znajduje się laboratorium w Fort Detrick, liczba przypadków chorób płuc związanych z wapowaniem podwoiła się. Epidemia ciężkiej choroby płuc wśród użytkowników papierosów elektronicznych rozprzestrzeniła się po całym kraju. Co dziwne, nazywano je klastrami waporyzującymi. Stan ten został nawet zamieniony na akronim: EVALI (uszkodzenie płuc związane z używaniem e-vapingu).

Spójrz na czas. Czy Fort Detrick miał coś wspólnego z tymi epidemiami? Czy „COVID-19” występował w Stanach Zjednoczonych przez dziewięć miesięcy przed wyniszczającymi gospodarkę i bezwartościowymi blokadami?

Nawet wirusolog z Uniwersytetu Wuhan publicznie stwierdził, że istnieje prawdopodobieństwo, że ci wapujący pacjenci to w rzeczywistości pacjenci z Covid-19. Grupa chińskich naukowców i radiologów zgodziła się z tą oceną po przejrzeniu około 250 tomografii komputerowej klatki piersiowej z opublikowanych prac użytkowników e-papierosów.

Ale co, jeśli chodziło o coś zupełnie innego?

Tymczasem naruszenia bezpieczeństwa w prominentnym laboratorium o zaostrzonym rygorze nie były szeroko omawiane. Według rzecznika Fort Detrick wycieki miały miejsce w laboratorium, a nie na zewnątrz. Nie wystąpiły żadne problemy związane ze zdrowiem publicznym, pracownicy nie odnieśli obrażeń ani nie wyciekły żadne niebezpieczne materiały poza laboratorium.

CDC odmówiło ujawnienia krytycznych informacji dotyczących zamknięcia bazy, powołując się na „względy bezpieczeństwa narodowego”, a wkrótce potem cała uwaga skupiła się na nowo wprowadzonym reżimie Rona.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co naprawdę dzieje się w Fort Detrick? Bądź na bieżąco z częścią 2 Pakistan, gorączka królika i taśma klejąca.

Źródło https://maryamhenein.substack.com/p/the-anthrax-chronicles-part-1-spills?utm_source=profile&utm_medium=reader2

Link pochodny https://www.activistpost.com/2023/10/the-anthrax-chronicles-part-1-spills-of-the-fort-detrick-kind.html

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like