Raport Benjamina Fulforda 30.10.2023

Fałszywy prezydent Biden ogłasza III wojnę światową, ale nie ma armii
Teatr absurdu, który obecnie uchodzi za “rząd” w Stanach Zjednoczonych, sięga coraz niższych poziomów, ponieważ kończą się pieniądze i czas. Najnowszym czarnym żartem jest tak zwana oficjalna deklaracja wojny “Białego Domu”
Technologia, która pozwala ludziom słyszeć głosy w ich głowach, których nikt inny nie słyszy, istnieje co najmniej od lat 1970. Na poniższym filmie zobaczysz profesora uniwersytetu wysyłającego fale dźwiękowe z muzyką, której nie słychać głośno, ale można ją odbierać w głowie. Eksperyment ten został przeprowadzony na uniwersytecie przy użyciu sprzętu, który kosztował kilkaset dolarów.
Oczywiście rządy korzystały z tej technologii. Teraz czuję się winny, ponieważ odrzuciłem wszystkich ludzi, którzy przyszli do mnie z takimi raportami w przeszłości, jako urojenia.


Źródło Strona Benjamina Fulforda https://benjaminfulford.net/2023/10/30/fake-president-biden-declares-world-war-iii-but-he-has-no-army/


Link pochodny https://eraoflight.com/2023/11/01/benjamin-fulford-report-fake-president-biden-declares-world-war-iii-but-he-has-no-army/


Wersja do czytania

Autor, Benjamin Fulford

Fałszywy prezydent Biden ogłasza III wojnę światową, ale nie ma armii

Teatr absurdu, który obecnie uchodzi za “rząd” w Stanach Zjednoczonych, sięga coraz niższych poziomów, ponieważ kończą się pieniądze i czas. Najnowszym czarnym żartem jest tak zwana oficjalna deklaracja wojny “Białego Domu”. Brzmi ona częściowo następująco:

… grupy milicji przeprowadziły liczne ataki przy użyciu bezzałogowych systemów powietrznych i ognia pośredniego… Wykonawca ze Stanów Zjednoczonych doznał śmiertelnego incydentu sercowego podczas przemieszczania się do schronu podczas jednego z tych ataków. …

W odpowiedzi (…) siły zbrojne Stanów Zjednoczonych przeprowadziły ukierunkowane ataki na obiekty we wschodniej Syrii (…) Kierowałem tą akcją wojskową (…) zgodnie z moim konstytucyjnym upoważnieniem jako naczelnego dowódcy”.

Tak więc ktoś zmarł na atak serca, ponieważ przestraszył się dronów i to jest pretekst do wypowiedzenia wojny.

Jedynym problemem jest to, że fałszywy Biden nie kontroluje USA ani żadnego wojska. Prawdziwe wojsko nie da się oszukać satanistom i nie doprowadzi do zniszczenia planety poprzez rozpoczęcie wojny nuklearnej.

Ta ostatnia desperacka próba rozpoczęcia III wojny światowej ma miejsce w momencie, gdy białe kapelusze odnoszą znaczące zwycięstwa na wielu frontach.

Największym z nich jest prawdopodobnie ogłoszona rezygnacja szwajcarskiego prezydenta Alaina Berseta, jednego z liderów grupy Octagon, według Mossadu i innych źródeł. Jego usunięcie oznacza, że Światowe Forum Ekonomiczne, WHO i Gavi stracą immunitet dyplomatyczny przyznany im przez szwajcarski rząd. Otworzy to drogę do trybunałów ds. zbrodni wojennych za masowe morderstwa poprzez szczepienia.

Inną rzeczą, która się dzieje, jest to, że siły specjalne w białych kapeluszach toczą zaciętą wojnę w sieci tuneli pod Izraelem i Strefą Gazy. To tylko kwestia czasu, zanim dotrą do osoby, o której wielu mówi, że jest głową węża: Benyamina Netanyahu. Poniższe zdjęcia pokazują, że większość jego publicznych wystąpień jest awatarem, jednak prawdziwy Netanjahu wciąż jest w pobliżu i ukrywa się głęboko pod ziemią. Jest ścigany przez antysatanistyczne izraelskie i amerykańskie siły specjalne, twierdzą źródła Mossadu i Pentagonu.

Królicza nora w Izraelu najwyraźniej sięga bardzo głęboko. “Wyraźne zapisy operacji tunelowania sięgają ponad 4000 lat wstecz – asyryjskie rzeźby pokazują jednostki inżynieryjne należące do Sargona z Akkadu (który panował między 2334 a 2279 r. p.n.e.) podkopujące mury wrogich miast” – powiedział profesor Joel Roskin, geomorfolog i geolog z Uniwersytetu Bar-Ilan w Jerozolimie.

To bardzo interesujące, ponieważ Sargon przypisywał Anunnaki swój sukces w budowie pierwszego na świecie imperium, skupionego wokół miejsca, w którym obecnie toczą się walki. https://www.afrikaiswoke.com/anunnaki-in-world-civilization-history/

Profesor Roskin twierdzi, że obszar ten jest domem dla “złożonych, wielopiętrowych podziemnych jaskiń i tuneli z pokojami, halami i magazynami”. MI6 donosi, że w tych kompleksach toczą się obecnie zaciekłe walki. Poinformujemy czytelników, jeśli otrzymamy jakiekolwiek wiarygodne doniesienia o schwytaniu “Anunnaki” kontrolujących awatary Netanjahu, Bidena, Putina itp.

Z pewnością istnieje wiele wiarygodnych doniesień o podziemnych bazach na całym świecie. Oznaką tego są trzęsienia ziemi o głębokości 8 i 10 km, noszące znamiona spowodowanych przez materiały wybuchowe. Wskazują one na istnienie głębokiej podziemnej bazy wojskowej (DUMB). W ostatnich dniach odnotowano wiele takich trzęsień ziemi w Iranie, Australii i innych krajach. Było też jedno z epicentrum pod międzynarodowym lotniskiem w San Francisco 27 października, podała Służba Geologiczna Stanów Zjednoczonych. Trzęsienie uderzyło około ośmiu mil pod lotniskiem o godzinie 18:38 czasu lokalnego.

Sataniści są również usuwani z powierzchni ziemi. Jednym z nich jest przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. Przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel prowadzi przeciwko niej atak, ponieważ odrzuca ona apele UE o zakończenie kryzysu humanitarnego w Strefie Gazy.

https://news.yahoo.com/rift-top-exposes-eu-struggle-040000702.html

Prezydenci Węgier i Słowacji również ją atakują, blokując wysiłki na rzecz prania niezliczonych miliardów euro łapówek przez Ukrainę.

https://www.rt.com/news/585951-nato-states-blocked-ukraine-aid/

Czytelnicy mogą pomóc przyspieszyć usunięcie tej nazistowskiej satanistki, podpisując petycję, do której link znajduje się poniżej.

https://internal.diem25.org/en/petitions/91?display=form

Tymczasem w Kanadzie zdrajca Justin Castrudeau nie może pojawić się publicznie bez bycia zaatakowanym. Jeśli spojrzysz na jego ochroniarzy na poniższym filmie, możesz zobaczyć po ich zachowaniu, że najprawdopodobniej nie są Kanadyjczykami.

Oto wiadomość dla prawdziwej kanadyjskiej społeczności wojskowej i wywiadowczej: Jeśli nie aresztujecie tego masowo mordującego przestępcy, to tylko kwestia czasu, zanim staniecie przed sądem wojennym za zdradę i zostaniecie straceni przez pluton egzekucyjny.

Mówiąc o egzekucji przez rozstrzelanie, w Chinach trwa wielka czystka, która umyka uwadze większości ludzi. Chińskie źródła wywiadowcze twierdzą, że “bardzo wielu” czołowych przywódców zostało zabitych w hotelu przed, w trakcie i po 20. Krajowym Kongresie Komunistycznej Partii Chin, który zakończył się 22 października.

W szczególności Li Keqiang, członek Stałego Komitetu Biura Politycznego komitetów centralnych Komunistycznej Partii Chin i były premier został zabity, ponieważ był odpowiedzialny za masowe morderstwo wielu Chińczyków za pomocą szczepionki, twierdzą źródła agencji wywiadowczej. Oficjalną przyczyną śmierci był “nagły atak serca” w wieku 68 lat.

https://english.news.cn/20231027/7bf06112d7d649b7b160d20e38e4b831/c.html

Jego śmierć nastąpiła po zwolnieniu chińskiego ministra obrony Li Shangfu, innego członka rodziny Li z dynastii Tang. Ich symbolem jest zielony smok.

Chińskie źródło wywiadowcze ostrzegło jednak, by nie wczytywać się zbytnio w to wszystko, ponieważ “czystki zdarzają się w Chinach cały czas”.

Niezależnie od tego, Chińczycy nadal nie planują wydawać więcej pieniędzy na utrzymanie cyrku Bidena prowadzonego przez Rockefellera. To dlatego fałszywy sekretarz stanu USA Anthony Blinken wygląda na tak niezadowolonego na tym zdjęciu zrobionym po jego spotkaniu w zeszłym tygodniu z chińskim ministrem spraw zagranicznych Wang Yi. Blinken wie, że jego szefowie z Rockefeller zmierzają na szubienicę, a on razem z nimi. Bez większej ilości chińskich łapówek nie będą w stanie zapłacić swoim ochroniarzom z FBI.

Pułkownik Douglas MacGregor twierdzi, że Blinken próbuje teraz popchnąć USA do wojny z Iranem, obiecując, że Stany Zjednoczone wesprą Izrael w zniszczeniu Hamasu. Blinken prowadzi nas do “Armagedonu”, ostrzega.

Oczywiście, jak wspomniano powyżej, amerykańskie wojsko nie daje się złapać na tę przynętę.

Dlatego też amerykański polityczny teatr marionetek próbuje odejść od całego przedstawienia Bidena. Sataniści próbują teraz utrzymać władzę za pomocą konia trojańskiego znanego jako nowy spiker Izby Reprezentantów Mike Johnson.

Na pierwszy rzut oka Johnson wydaje się spełniać wszystkie kryteria prawicy. Konsekwentnie głosował przeciwko pomocy dla Ukrainy. Jest zagorzałym sojusznikiem prezydenta Donalda Trumpa. Twierdzi, że wybory w 2020 r. zostały sfałszowane. Był aktywnie zaangażowany w dochodzenie w sprawie rodziny przestępczej Bidena. Ponadto korporacyjne media propagandowe atakują go zaciekle.

“Płaczą, załamują ręce, moczą łóżko [w bagnie], ponieważ mamy honorowego, prawego człowieka… Zrobi wielkie rzeczy dla kraju” – mówi o nim przedstawiciel Matt Gaetz.

https://www.zerohedge.com/political/gaetz-says-johnson-speakership-proves-maga-ascendant-gop-swamp-run

Brzmi dobrze, prawda? Jedynym problemem jest to, że nie udało mu się zaznaczyć największego pola, a mianowicie bycia przeciwko szatańskiemu planowi zabicia 90% ludzkości. Gdy tylko objął urząd, ten syjonistyczny fanatyk powiedział Seanowi Hannity: – “Nie możemy pozwolić Putinowi zwyciężyć na Ukrainie” – amerykańskie “buty na ziemi” mogą być wymagane, aby “stanąć po stronie Izraela” – popiera Izrael bezpośrednio atakujący Iran i nazywa Rosję, Chiny i Iran “nową Osią Zła”.

https://twitter.com/mtracey/status/1717921509623091389?ref_src=twsrc%5EtfwW związku z tym sataniści prowadzą rozmowy w sprawie Ukrainy na Malcie, używając “wszelkich środków, w tym oszustw, szantażu i gróźb, w celu zwabienia jak największej liczby krajów, zwłaszcza tych, które mają neutralne stanowisko w sprawie kryzysu ukraińskiego”, powiedziała rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

https://tass.com/politics/1697363

Widzimy również liczne doniesienia, że Władimir Putin przygotowuje “masowe” odwetowe uderzenie nuklearne, aby zniszczyć wrogów Rosji.

Innymi słowy, cały ten waszyngtoński cyrk nadal stara się zrobić “Zdrowaś Maryjo” i zapoczątkować Armagedon, rozpoczynając wojnę Goga z Magogiem między G7 a Szanghajską Organizacją Współpracy.

Rosjanie nie mają nic przeciwko temu. “Putin zmarł w czwartek około godziny 20:40 i obecnie znajduje się w zamrażarce w Valdai” – powiedział polskiemu wywiadowi rosyjski politolog Walerij Sołowiej. Zobaczymy, czy to oznacza, że w końcu zrezygnują z pokazu awatara Putina.

Inną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że cały ten polityczny spektakl jest tylko filmem odgrywanym na naszych ekranach. Armia amerykańska ogrodziła całą dzielnicę rządową DC metalowym ogrodzeniem i drutem kolczastym.

https://twitter.com/prolotario1/status/1717607073196761379?s=46&t=FN9Syl_HgZ4gMQrNBpnn3w

The Washington Times, który faktycznie ma tam siedzibę, donosi, że Government Accountability Office przeprowadziło ankietę wśród dwóch tuzinów agencji federalnych i stwierdziło, że w badanym okresie na początku tego roku wskaźnik wakatów wynosił średnio około 80%.

https://www.washingtontimes.com/news/2023/oct/26/ghost-towns-federal-office-buildings-are-80-vacant/

Wątpliwe jest, jak długo ten fałszywy program pozostanie na naszych ekranach, CNN właśnie ogłosiło, że zamknie swoją siedzibę w Atlancie w związku ze spadkiem oglądalności i brakiem pieniędzy. Oznacza to, że całe centrum komunikacyjne AT&T zostanie przejęte przez białe kapelusze.

Coś wydarzyło się również w Google, które przestało przestępczo cenzurować prawdę o takich rzeczach, jak toksyczne szczepionki i skradzione wybory.

Kłamstwa syjonistycznej propagandy są teraz masowo ujawniane:

Ponad 30 kłamstw Izraela obalonych w 3 tygodnie

Żadnych martwych dzieci

Żadnych spalonych niemowląt

Żadnych zdekapitowanych niemowląt

Żadnych dzieci w klatkach

Żadnych zgwałconych kobiet

Żadnych rozerwanych piersi

Żadnych paradujących więźniów

Żadnych torturowanych więźniów

Żadnych okaleczonych zwłok

Żadnego “Globalnego Dnia Dżihadu” Żadnych planowanych ataków z użyciem cyjanku

Żadnego Hamasu przekraczającego granicę USA

Żadnej żeńskiej jednostki izraelskiej, która zabiłaby 100 członków Hamasu.

Nie, 7 października nie był “niesprowokowany”.

Nie, Biden nie widział zdjęć martwych dzieci.

Nie, wiece pro-palestyńskie nie są wiecami “pro-Hamasowskimi”.

Nie, małe eksplozje nie dowodzą, że Izrael nie zbombardował szpitala.

Żaden “nietrafiony” pocisk nie został zniszczony przez Żelazną Kopułę przed zbombardowaniem szpitala.

Trajektoria “nietrafionej” rakiety nie pasuje do wersji wydarzeń IDF.

Żadna “nietrafiona” rakieta nie mogła zostać wystrzelona zarówno z cmentarza, jak i z południowo-zachodniej części szpitala.

Karta Hamasu opublikowana w 2017 r. nie jest antysyjonistyczna,

nie jest antyżydowska Fałszywe zdjęcie łóżeczka dziecięcego

Fałszywe zdjęcie plam krwi

Fałszywe tornistry z wybuchowymi pułapkami

Fałszywe konto na Twitterze dziennikarza Al Jazeery

Fałszywa taśma z zamachu bombowego w szpitalu

Fałszywe zdjęcia przywódców Hamasu wygenerowane przez sztuczną inteligencję

Fałszywy “oficjalny materiał Al-Kaidy” o martwych bojownikach Hamasu

Fałszywe antysemickie kontrowersje wokół zabawkowej ośmiornicy Grety

Błędne tytuły palestyńskich chórów protestacyjnych

Błędne imiona nadane 4-letniemu dziecku ze Strefy Gazy, które zginęło w nalocie jako lalka.

Fałszywe oskarżenie aktora kryzysowego poprzez wykorzystanie starych zdjęć osoby, która przeżyła atak na Zachodnim Brzegu.

Fałszywe oskarżenie aktorów kryzysowych poprzez wykorzystanie starych zdjęć tajskich dzieci w kostiumach duchów Tak, wielu izraelskich cywilów zginęło na festiwalu w wyniku ostrzału krzyżowego, a nie masowych strzelanin

Tak, wielu izraelskich cywilów powiedziało, że Hamas był dla nich przyjazny podczas ataków i jako więźniowie.

Tak, wielu izraelskich cywilów zostało zabitych przez izraelskie czołgi w kibucu.


Teraz Mosab Hassan Yousef, syn członka-założyciela Hamasu, mówi, że Hamas nie jest muzułmaninem, ale psychologiczną operacją globalistów mającą na celu sterroryzowanie świata, by na zawsze zaakceptował wojny na Bliskim Wschodzie.

https://beforeitsnews.com/entertainment/2023/10/son-of-hamas-leader-blows-whistle-they-are-a-globalist-psy-op-group-the-peoples-voice-2678424.html

Hamas posiada również zapasy zachodniej broni, która wcześniej była dostarczana na Ukrainę.

Rewelacje takie jak te doprowadziły tak wielu Żydów do uznania prawdy, że premier Izraela Benjamin Netanjahu został zmuszony do przyznania, że był odpowiedzialny za “odpowiedzi” na luki w zabezpieczeniach ujawnione w śmiertelnych atakach Hamasu z 7 października”.

Odpowiedź, jakiej musi udzielić, jest taka, że “izraelski 9/11” był próbą uniknięcia bankructwa poprzez rozpoczęcie wojny, tak jak oryginalny 911 był dla USA,

“Izrael został założony w 1948 roku przez chazarskich bankierów mafii Rothschildów, ale ich traktat jako niezależnego suwerennego narodu wygasa pod koniec października 2023 roku. (Oznacza to, że czas wojny jest całkowicie strategicznie “zaplanowany, aby zbiegł się z czasem, w którym mogliby zostać rozwiązani wraz z resztą bankierów centralnych i wszystkimi innymi bankrutującymi firmami” – wyjaśniają źródła Mosadu.

Azjatycki król zaoferował takie wyjaśnienie:

Powodem, dla którego syjonistyczni bankierzy muszą przejąć Persję, jest to, że potrzebują irańskiego banku centralnego, aby uratować swój system finansowy. Irański bank centralny ma nieprzebrane rezerwy złota i przechowuje cesarskie klejnoty koronne, które kraj gromadził przez wieki. Nowoczesna wersja banku centralnego została założona w 1960 roku. Z tego powodu Persja jest wielokrotnie atakowana z wrogością, ostatnio w celu zaangażowania kraju w izraelski konflikt w Strefie Gazy. Syjonistyczni bankierzy potrzebują wojny. Tak się jednak nie stanie. Rosja i Persja chronią się nawzajem.

Izrael jest teraz zarejestrowany w Wielkiej Brytanii. Zarejestrowali się jako nowy podmiot gospodarczy w lutym tego roku. Jej zarejestrowany adres to Ambasada Izraela w Kensington w Londynie. Faktycznym właścicielem firmy jest izraelski Kneset w Jerozolimie.

Rozmawialiśmy z żydowskim szefem MI6, który twierdzi, że jest nowym właścicielem. Twierdzi on, że wkrótce odbudują trzecią świątynię na miejscu oryginalnej świątyni zbudowanej przez króla Dawida. Mówią, że miejsce to nie znajduje się w pobliżu meczetu Al-Aksa.

Jeśli to prawda, oznacza to, że Żydzi zostaną uwolnieni od tysięcy lat niewoli. Wkrótce się o tym przekonamy.

Niezależnie od tego, istnieją niezliczone oznaki, że stary porządek upada. W zeszłym tygodniu zbankrutował najstarszy bank centralny na świecie, szwedzki Riksbank. Obecnie niewypłacalny bank centralny potrzebuje co najmniej 80 miliardów koron szwedzkich, czyli 7 miliardów dolarów (około 1% szwedzkiego PKB), aby stanąć na nogi. Dla Szwedów byłoby lepiej, gdyby po prostu wyciągnęli wtyczkę.

Kolejnym bankiem centralnym walczącym o przetrwanie jest bank Argentyny. Twój marionetkowy minister gospodarki Massa, który był odpowiedzialny za inflację na poziomie 140%, wygrał “wbrew oczekiwaniom” z liberalnym kandydatem Javierem Milei. Milei obiecał zniesienie peso i zamknięcie banku centralnego. Innymi słowy, chazarska mafia próbuje ukraść wybory w Argentynie, aby utrzymać tam niewolnictwo długów.

Coś podobnego dzieje się w Meksyku. W zeszłym tygodniu kraj ten został uderzony bronią zmieniającą pogodę.

Prezydent Andres Manuel Lopez Obrador oskarżył swoich przeciwników o próbę wykorzystania huraganu Otis przed przyszłorocznymi wyborami prezydenckimi.

Wysokie rangą meksykańskie źródło twierdzi, że KM próbuje zainstalować “żydowską” kobietę na stanowisku prezydenta. Mówi, że spotkał ją i “nie wyglądała jak człowiek”.

Podobne bitwy mają miejsce w wielu krajach, ponieważ KM prowadzi przegraną bitwę o utrzymanie swoich marionetek u władzy, podczas gdy ich rządy upadają.

Obserwujemy również poważne upadki korporacji. Dotyczy to w szczególności przemysłu farmaceutycznego.

Johnson & Johnson planuje bankructwo, ponieważ firma stoi w obliczu ponad 500 000 pozwów łączących proszek dla niemowląt z rakiem. Inne firmy farmaceutyczne stoją w obliczu podobnych pozwów dotyczących innych produktów powodujących raka.

Teraz nadchodzą pozwy dotyczące szczepionek i procesy o zbrodnie wojenne.

Nowa Zelandia jest miejscem zbrodni: 30 osób zostało zaszczepionych COVID-19 w klinice w ciągu jednego dnia i wszystkie 30 zmarło.

https://expose-news.com/2023/10/22/new-zealand-is-a-crime-scene/

Istnieją podobne doniesienia z Kanady, USA i wielu innych krajów.

“Wszyscy oni zostaną skazani i straceni za zbrodnie przeciwko ludzkości” – obiecują źródła CIA.

Nadszedł czas na pozew zbiorowy. Oto lista 90 prawników, z którymi możesz się skontaktować, jeśli chcesz pozwać producentów szczepionek:

Będą też procesy w sprawie zaginionych dzieci. Poinformowały nas o tym polskie służby specjalne:

O różnych modelach “ochrony dzieci” wiemy dużo, bo eksperci Ordo Iuris od lat ratują rodziny z rąk bezdusznych norweskich, niemieckich, holenderskich, belgijskich i szwedzkich urzędników. Nawet noworodki są oddzielane od karmiących matek, gdy funkcjonariusze zauważą niepokojące ich zachowania, takie jak: B. nieregularny tryb życia, częste wyjazdy dziecka z matką za granicę lub… zbyt mokrą pieluchę dziecka. Każda z tych historii została udokumentowana w sprawie sądowej.

Również w USA każdego roku ginie 40 000 dzieci. Tutaj również nadszedł czas na odpowiedzialność.

Dni wyciągania ludzi z wieców Hillary Clinton, ponieważ pytali o wycieczki Billa na Epstein Island, dobiegły końca.

Odbywa się również czystka pojazdów elektrycznych. W ramach zwycięstwa pracowników branży motoryzacyjnej Ford wstrzymuje inwestycje w pojazdy elektryczne o wartości 12 miliardów dolarów, twierdząc, że są one zbyt drogie.

https://www.businessinsider.com/ford-delays-ev-manufacturing-investment-cars-too-expensive-2023-10


“Ludzie w końcu dostrzegają rzeczywistość” – powiedział prezes Toyota Motor, Akio Toyoda.

https://www.businessinsider.com/auto-executives-coming-clean-evs-arent-working-2023-10

Mówiąc o rzeczywistości: Jesteśmy teraz coraz bliżej prawdy o masowych strzelaninach zainscenizowanych przez KM w celu odebrania Amerykanom broni palnej.

Wygląda na to, że ludzie w blaszanych kapeluszach coś kombinowali. Zobacz, ilu strzelców słyszało głosy, zanim zaczęli działać.


Technologia, która pozwala ludziom słyszeć głosy w ich głowach, których nikt inny nie słyszy, istnieje co najmniej od lat 1970. Na poniższym filmie zobaczysz profesora uniwersytetu wysyłającego fale dźwiękowe z muzyką, której nie słychać głośno, ale można ją odbierać w głowie. Eksperyment ten został przeprowadzony na uniwersytecie przy użyciu sprzętu, który kosztował kilkaset dolarów. Zobacz reakcje studentów.

Oczywiście rządy korzystały z tej technologii. Teraz czuję się winny, ponieważ odrzuciłem wszystkich ludzi, którzy przyszli do mnie z takimi raportami w przeszłości, jako urojenia.

Wreszcie, wideo, które zostało mi przesłane przez Rosjan w momencie, gdy ten raport miał zostać opublikowany. Pokazuje ono Donalda Trumpa podporządkowanego księciu koronnemu Maroka, Moulay Hassanowi. Maroko kontroluje 70% światowych zasobów fosforanów, które są niezbędne dla całego rolnictwa. Herb marokańskiej rodziny królewskiej przedstawia dwa lwy Judy, co oznacza, że są oni krypto-Żydami. Jeśli rodzina Hassanów spróbuje (nie daj Boże) wywołać kryzys głodowy, na zawsze znikną z ludzkiej puli genowej.

Źródło Strona Benjamina Fulforda https://benjaminfulford.net/2023/10/30/fake-president-biden-declares-world-war-iii-but-he-has-no-army/


Link pochodny https://eraoflight.com/2023/11/01/benjamin-fulford-report-fake-president-biden-declares-world-war-iii-but-he-has-no-army/

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like