Dr Nick Żyrowski i Clayton Thomas – dlaczego detoksykacja zeolitem

Clayton Thomas, ekspert w dziedzinie toksykologii środowiskowej i detoksykacji, dołącza do dr Zyrowskiego w tym odcinku Excel Radio, aby omówić najskuteczniejszy sposób na bezpieczną, naturalną i delikatną detoksykację organizmu przy użyciu rozpuszczalnego w wodzie roztworu zeolitu.

Detoksykacja nigdy nie była ważniejsza. Od czasu II wojny światowej do środowiska uwolniono około 80 000 nowych komercyjnych syntetycznych substancji chemicznych. W 1974 roku Światowa Organizacja Zdrowia stwierdziła, że 84% przewlekłych chorób zwyrodnieniowych jest spowodowanych toksynami środowiskowymi. Najwyraźniej żyjemy w czasach, w których detoksykacja nie jest opcją, ale koniecznością.

W tym odcinku dowiesz się dokładnie, czym jest “toksyczność”, co możesz z nią zrobić, a także poznasz najskuteczniejszą formę detoksykacji, o której prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś.

Widzisz, jeśli mamy skuteczny sposób na usunięcie przyczyny chorób przewlekłych (toksyn), to ludzie mogą doświadczyć prawdziwego zdrowia, bez objawów często związanych ze starzeniem się. Najskuteczniejszym jak dotąd środkiem jest naturalnie występujący minerał. Zeolity to klasa minerałów powstałych w wyniku różnych procesów chemicznych z erupcji wulkanicznych i są naturalnym sposobem na oczyszczenie środowiska. Działając jak magnes, te ujemnie naładowane zeolity wiążą się z metalami ciężkimi i innymi dodatnio naładowanymi toksynami w środowisku.

W tym odcinku:

  • Powód, dla którego wskaźniki poronień są tak wysokie i dlaczego istnieje tak wiele problemów neurologicznych u naszych dzieci w dzisiejszych czasach.
  • Różnica między różnymi rodzajami detoksykacji, w tym detoksykacją zeolitową, kąpielami spożywczymi, oczyszczaniem wątroby, oczyszczaniem okrężnicy, chelatacją i innymi.
  • Jak stosować roztwory zeolitu, aby uzyskać delikatny i głęboki detoks komórkowy.
  • Kto powinien poddać się detoksykacji i jak długo powinna ona trwać?
  • Jak utrata masy ciała może powodować toksyczne przeciążenie
  • Co zrobić, aby pokonać barierę utraty wagi?
  • Najskuteczniejszy sposób wiązania toksyn, gdy znajdują się one w organizmie
  • Jak bezpiecznie oczyścić organizm z metali ciężkich, biotoksyn, boreliozy i toksyn środowiskowych?

Kanał Dr Zyrowski: https://www.youtube.com/@dr.nickzyrowski

Tu zakupisz oryginalny produkt Lava Pure i inne: https://6763620.lvpartner.com/shop
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089385684214
Numer identyfikacyjny partnera: ID: 6763620
Anna GSM: 695 949 707
Mail: umyslcialoduch@gmail.com
Link do zakupu pakietów dla tych którzy przetestowali produkt i są zdecydowani na współprace biznesową: https://www.lavavitae.com/index.php?ctrl=UHUwRmY5YmlSUEFja21mNVJhY0grZz09&P

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like