Wszyscy są śledzeni przez satelity

Śledzenie czubka głowy…

TARGETED JUSTICE, INC.

15 LIS 2023

PRZESŁANY POST Z BIULETYNU TARGETED JUSTICE

Każdy jest śledzony i każdy ma technologię we krwi. Większość ludzi nie chce wiedzieć. Obejrzyj krótki film na temat używania gaussa na głowie. Widzieć i robić to wierzyć. –

Ana Maria Mihalcea, MD, PhD

Wszyscy w Stanach Zjednoczonych i Europie

Wszyscy w Stanach Zjednoczonych i Europie (prawdopodobnie w większości krajów na świecie) są precyzyjnie śledzeni przez satelity śledzące GPS firm Lockheed i Boeing. Sygnał śledzenia wykorzystuje częstotliwość 3200–3750 MHz (pasmo S), a wiele osób może wyczuć impuls mikrofalowy dłonią lub przedramieniem w górnej części głowy.

Baza Sił Kosmicznych Schriever to największy obiekt operacji satelitarnych na świecie.

Miernik Gaussa

Odczyty analizatora sygnału

Odczyty analizatora sygnału przy użyciu Spectran HF-4040. Śledzenie satelitarne GPS Lockheed Martin odbywa się w częstotliwości 3200–3750 MHz. Broń mikrofalowa Vircator (patent 4345220) działa na częstotliwości 3920 – 3935 MHz. Uwaga: NSA może zhakować urządzenie w ciągu kilku minut i „wyzerować” duże fragmenty przepustowości. Aby zweryfikować odczyty, należy zastosować analizator sygnału w połączeniu z generatorem sygnału. Zwróć uwagę, że wykresy pokazują, że w 2016 r. poziom hałasu w tle był prawie zerowy. Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych zaczęły dodawać fałszywe szumy tła do tych zakresów częstotliwości, aby ukryć swoją przestępczą działalność.

Krótkie filmy edukacyjne

Zapraszamy do obejrzenia innych naszych krótkich filmów na temat wykorzystania analizatorów sygnału i anten kierunkowych do wykrywania sygnałów mikrofalowych z masztów telefonii komórkowej. Może to zrobić każdy, jest to bardzo proste, a urządzenie nie jest drogie.

Źródło https://anamihalceamdphd.substack.com/cp/138892899

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like