Raport Benjamina Fulforda 20.11.2023

Szatan został pokonany, a teraz jego słudzy są łapani
Na najwyższych szczeblach światowej potęgi wydarzyło się coś fundamentalnego. Szatan – podobnie jak w starożytnym kulcie łowców niewolników – został pokonany i obecnie trwa operacja sprzątania. Znaki są wszędzie. Najpierw jednak przyjrzyjmy się temu, co zostało pokonane.
Kiedy w 2006 roku po raz pierwszy zwróciły się do mnie tajne stowarzyszenia azjatyckie, przekazały mi następujący, ręcznie rysowany wykres przedstawiający ich strukturę władzy…

Wersja do czytania

Szatan został pokonany, a teraz jego słudzy są łapani

Na najwyższych szczeblach światowej potęgi wydarzyło się coś fundamentalnego. Szatan – podobnie jak w starożytnym kulcie łowców niewolników – został pokonany i obecnie trwa operacja sprzątania. Znaki są wszędzie. Najpierw jednak przyjrzyjmy się temu, co zostało pokonane.

Kiedy w 2006 roku po raz pierwszy zwróciły się do mnie tajne stowarzyszenia azjatyckie, przekazały mi następujący, ręcznie rysowany wykres przedstawiający ich strukturę władzy (przepraszam za plamy po kawie). 

Na górze znajduje się gwiazda szatana (mylnie nazywana gwiazdą Dawida), a bezpośrednio pod nią znajduje się Szwajcaria i Zarząd Rezerwy Federalnej. Babilońskim bogiem-królem na szczycie tej budowli był David Rockefeller. Pod jego bezpośrednią kontrolą widzisz Japonię, Meksyk, Kanadę, Afrykę, Amerykę, Iran, Grecję, Anglię, Rosję i Mongolię.

Po lewej stronie widać królową Elżbietę i Komisję Europejską (obecnie UE). Pod nią znajduje się miasto Londyn i coś, co nazywa się posiadłościami (prawdopodobnie ziemie koronne, obejmujące większość Australii i Kanady). Po prawej stronie widać Francję i wiszącą obok nią listę Fortune 500.

To, czego nie znajdujecie pod ich kontrolą, to Niemcy (wówczas kierowane przez Fuhrera George’a Busha seniora). Nie znajdujecie również pod ich kontrolą monarchii Bliskiego Wschodu, takich jak Arabia Saudyjska, Chiny, ASEAN i Ameryka Południowa.

OK, a teraz przenieśmy się do roku 2023 i zobaczmy, co się wydarzyło. Anglia pod rządami królowej Elżbiety oddzieliła się, stąd Brexit. Ponieważ jej małżonek Filip był monarchą Danii i Grecji, oni również się rozstali. Mimo że Elżbieta została zamordowana, Anglia, Irlandia i Szkocja znajdują się teraz pod kontrolą kogoś wiernego jej duchowi. To nie jest fałszywy król Karol III. Osoba ta twierdzi, że wystąpi publicznie w Nowym Roku.

Oddzieliła się także Francja. Obecnie jest pod kontrolą Pierre’a De Gaulle’a, wnuka Charlesa De Gaulle’a. Na Forum w Sankt Petersburgu De Gaulle podniósł możliwość przystąpienia Francji do BRICS. Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że jeśli Francja przedstawi swoją kandydaturę, rozpatrzy ją. https://www.voltairenet.org/article220008.html

Rosja oczywiście również się oddzieliła, gdy carowie lojalni wobec Kościoła prawosławnego zabili 200 satanistycznych oligarchów i wygnali wielu innych, zanim postawili władzę awatara Władimira Putina.  

Oddzieliła się także Afryka, dlatego na tym kontynencie prawie nikt nie poddał się szczepieniom. Rosjanie zapewniają wsparcie militarne nowo niepodległym krajom afrykańskim. Chińczycy udzielili wsparcia gospodarczego. Kraje afrykańskie należące do Wspólnoty Brytyjskiej są również niezależne.

Następnie spójrzmy na Niemcy. Po tym, jak George Bush senior i większość jego rodziny zostali straceni za zdradę stanu, nowym Führerem został, zdaniem starszych Organizacji Czarnego Słońca, Elon Musk. Donald Trump (ten prawdziwy, a nie fałszywy) jest sprzymierzony z tą grupą.

Japonia i Półwysep Koreański są teraz polem bitwy, w którym klan Rockefellerów walczy (i przegrywa) z tylną strażą, aby zachować kontrolę.

Pozostawia to Davida Rockefellera Jr. w spadku, który obecnie składa się z United States Corporation pod rządami fałszywego prezydenta Joe Bidena, Kanady pod rządami Casttrudeau i wielu firm z listy Fortune 500. Jego biurem politycznym jest szwajcarska grupa Octagon. Członek Biura Politycznego Klaus Schwab Rothschild mógł próbować wyprzeć Jr. swoim planem „wielkiego resetu”. On oblał.  

Innymi słowy, wiele wydarzeń prasowych z ostatnich kilku lat można postrzegać jako walkę klanu Rockefellerów o utrzymanie się przy władzy. Właśnie dlatego pierwszą rzeczą, jaką zrobili, gdy ukradli wybory w 2020 r., było anulowanie rurociągu Keystone, aby uniemożliwić USA kupowanie z Kanady ropy innej niż Rockefeller. Wysadzili także rurociąg Nordstream II, aby zmusić Europejczyków do kupowania ropy i gazu Rockefellera po dwukrotnie wyższej cenie od Rosji.

Teraz okazuje się, że jednym z głównych powodów trwającego ludobójstwa w Gazie jest zabezpieczenie znajdujących się tam ogromnych zasobów gazu. Ilustruje to powyższa mapa.

Niemniej jednak, pomimo zubożenia Amerykanów i Europejczyków, aby utrzymać się przy władzy, Rockefellerom wciąż grozi bankructwo.

Jak  zauważa Kim.com  „Rosja, najbardziej ukarany kraj na świecie, kończy rok 2023 zyskiem w wysokości 75 miliardów dolarów… Stany Zjednoczone, najbardziej zadłużony kraj na świecie, zakończą rok 2023 stratą 2 bilionów dolarów”. 

W zeszłym tygodniu Rockefellerowie mieli nadzieję utrzymać się na rynku, oferując Chińczykom właściwie wszystko, czego chcieli, w zamian za więcej pieniędzy. Zaproponowali Chińczykom Kalifornię i wyłożyli na ulice San Francisco chińskie flagi, mówiąc: „Och, spójrz, San Francisco zamieniło się w Chiny z powodu przybycia prezydenta Xi. Wreszcie odsłania swoje prawdziwe kolory.”

Jeśli jednak spojrzeć na minę bagnarza Rockefellera, Anthony’ego Blinkena, po rozmowach ze swoimi chińskimi odpowiednikami, można dostrzec czyste przerażenie. Zapytaliśmy źródła Azjatyckiego Tajnego Stowarzyszenia, co mu powiedziały, a one odpowiedziały, że Chińczycy NIE będą pożyczać więcej pieniędzy amerykańskiej korporacji. Powiedzieli także, że zamierzają nalegać, aby Rockefellerowie i inne osoby odpowiedzialne za wojnę o masowe morderstwa szczepionkowe stanęli przed trybunałami ds. zbrodni wojennych.

Odtwarzacz wideo

00:00

00:25

Odtwarzacz wideo

00:00

00:35

Po spotkaniu chińska prasa rządowa potwierdziła: „Dysfunkcja amerykańskiego systemu politycznego będzie nadal współistnieć, dopóki kraj będzie w stanie wykorzystywać dolara do kontrolowania światowej gospodarki.

Stało się tak, mimo że „Biden” obiecał, że „Stany Zjednoczone nie dążą do nowej zimnej wojny, nie dążą do zmiany chińskiego systemu, nie dążą do ożywienia sojuszy przeciwko Chinom, nie wspierają „niepodległości Tajwanu” i że nie ma zamiaru wdawać się w konflikt z Chinami” – twierdzi chiński minister spraw zagranicznych Wang Yi.

Brak pieniędzy jest powodem, dla którego „Biden” po spotkaniu dyskredytował Xi jako dyktatora rządu komunistycznego.

Odtwarzacz wideo

00:00

00:19

Tak czy inaczej, bez chińskich pieniędzy program Bidena jest z pewnością skazany na porażkę, ponieważ nie będzie miał pieniędzy na przekupywanie generałów i aktorów udających polityków.

Oznaki świadczące o tym, że Rockefellerowie tracą kontrolę nad USA, są teraz wszędzie.

Największym znakiem jest list skierowany do żołnierzy, w którym napisano: „Byli żołnierze, którzy zostali przymusowo rozdzieleni z powodu odmowy przyjęcia szczepionki na Covid-19, mogą zwrócić się o sprostowanie swojej dokumentacji wojskowej”. Oznacza to, że mafia szczepionkowa straciła kontrolę nad armią amerykańską.

Tracą także kontrolę nad amerykańską biurokracją. Ponad 500 urzędników amerykańskich podpisało list protestujący przeciwko polityce Izraela zastępującej Bidena przez Rockefellera

Tymczasem zwolennik Donalda Trumpa, Kash Patel, pozwał dyrektora FBI Christophera Wraya, dyrektora Rockefellera i innych członków FBI i Departamentu Sprawiedliwości, za bezprawną inwigilację. Będą z tego powodu prześladowani pod przysięgą. 

Odtwarzacz wideo

00:00

00:38

Ponadto poseł Clay Higgins (La.) skonfrontował się z Wrayem w sprawie „nikczemnych” autobusów „wypełnionych informatorami FBI przebranymi za zwolenników Trumpa, którzy przybyli do naszego Kapitolu 6 stycznia”.

Odtwarzacz wideo

00:00

00:14

Teraz taśmy z 6 stycznia zostały upublicznione, udowadniając, że to wydarzenie było gigantycznym oszustwem, za pomocą którego ułatwiono i koordynowano elementy w rządzie USA.

Od czasu opublikowania w piątek  ponad 40 000 godzin nagrań wideo policji Kapitolu z 6 stycznia, wokół X krążą dziesiątki klipów obalających narrację komitetu o „brutalnym powstaniu” z 6 stycznia.

Inną rzeczą, która się dzieje, są rosnące w lawinie dowody zbrodni szczepionkowych popełnianych przez korporacje farmaceutyczne mafii chazarskiej. Na przykład japońscy badacze potwierdzili, że szczepionki zostały zaprojektowane tak, aby mięśnie serca wytwarzały białka kolczaste. To z kolei spowodowało, że układ odpornościowy je zaatakował, co doprowadziło do wszystkich zgonów sercowych. W międzyczasie firma Pfizer przyznała, że ​​uprzywilejowane populacje otrzymały specjalne bezpieczne „szczepionki” na Covid-19 w różnych partiach. Innymi słowy, szczepionki wykorzystano do selektywnej eliminacji populacji „niepożądanych”.

Widzimy także, że złożono pozew przeciwko New Jersey za potajemne pobieranie krwi dzieci dla elitarnych VIP-ów:

Instytut Sprawiedliwości złożył pozew przeciwko stanowi New Jersey, utrzymując, że tajny program umożliwia pobieranie i ratowanie krwi noworodków bez wiedzy i zgody rodziców dzieci.

Obecnie  senator Rand Paul (R-Ky.) toczy przed Kongresem federalne postępowanie karne przeciwko doktorowi Anthony’emu Fauciemu za krzywoprzysięstwo.

„Praktycznie wszystko, co mówili prywatnie, publicznie mówili coś zupełnie przeciwnego” – mówi dr . Paweł powiedział.

Powinien ścigać zbrodnie wojenne i masowe morderstwa.

Na przykład dokument „Sekretariatu Porządku Świata” z 20 września 1991 r. wzywa do:

Natychmiastowa redukcja światowej populacji… Należy tego dokonać wszelkimi niezbędnymi środkami…. Przymusowa współpraca nie podlega dyskusji ze 166 narodami. Rada Bezpieczeństwa ONZ pod przewodnictwem głównych mocarstw anglosaskich wyda dekret, zgodnie z którym odtąd Rada Bezpieczeństwa będzie informować wszystkie narody, że skończyły się jej cierpienia dla ludności i że wszystkie narody mają kwoty corocznej redukcji populacji, która będzie egzekwowana przez Radę Bezpieczeństwa poprzez selektywne lub całkowite embargo na produkty handlowe, w tym żywność i lekarstwa, lub, jeśli zajdzie taka potrzeba, za pomocą siły militarnej.

Prawdziwy Donald Trump z pewnością planuje wnieść oskarżenie przeciwko Rockefellerom i ich kumplom.

Właśnie dlatego kontrolowany przez Rothschildów ekonomista nazywa Trumpa „największym zagrożeniem dla świata w 2024 roku”.

Ze swojej strony Jen Psaki Rockefeller opowiada o obawie Trumpa przed „atakowaniem każdego, kogo uważa za wroga” i o tym, że „tym razem planuje obsadzić swoją administrację ludźmi, którzy faktycznie to zrobią”.

Rockefellerowie wykorzystują fałszywego Trumpa, aby temu zapobiec. Oto zdjęcie fałszywego Donalda Trumpa, którego CM używa do wspierania fałszywej historii o „procesie dotyczącym wpływu wyborów w Gruzji przeciwko byłemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi, który ma potrwać do początku 2025 r.”.

Nawet jeśli Trump okaże się flecistą, reszta świata podejmie działania.

„Stany Zjednoczone i Izrael, które od dawna łączą siły, zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za masakrę w Gazie. Za kilka lat Izrael i „imperium amerykańskie” znikną. Ci, którzy walczą z biegiem historii, spowodują wśród siebie wojny i niepotrzebne ofiary” – pisze francuski dziennikarz Thierry Meyssan, odzwierciedlając opinię panującą w dużej części świata.

Republika Południowej Afryki, Turcja i Rosja należą do krajów, które zwróciły się do Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) z oskarżeniami o zbrodnie wojenne przeciwko Stanom Zjednoczonym i ich przywódcom Oktagonu z siedzibą w Izraelu i Szwajcarii w celu zbadania zbrodni wojennych popełnionych w Gazie.

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział, że Turcja zapewni, że świat „uzna Izrael za państwo terrorystyczne”. Obiecuje, że setki prawników udają się do sądu w Hadze, aby podjąć przeciwko niemu działania. Zachód „przekracza granice moralności i prawa” oraz „łamie międzynarodowe normy prawne” – stwierdziła rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow stwierdził, że takie działania są teraz możliwe, ponieważ „Zachód rządzi światem od ponad 500 lat, ponad pięć wieków. I ta era się skończyła.”

Najnowszym tego przykładem jest miażdżące zwycięstwo libertariańskiego outsidera Javiera Mailiego w wyborach prezydenckich w Argentynie, które zadało miażdżący cios tradycyjnym partiom odpowiedzialnym za dziesięciolecia upadku gospodarczego. Miley obiecuje głębokie cięcia budżetowe, zastąpienie osłabionego peso dolarem amerykańskim i zamknięcie banku centralnego. Chce także zlikwidować ministerstwa takie jak Ministerstwo Kobiet, Równości i Różnorodności oraz Ministerstwo Środowiska.

Mafia chazarska wpadła teraz w panikę, gdy ich odwieczny plan rządzenia światem z Chazarii rozpada się po porażce na Ukrainie.

To zniszczyło rozległą polityczną sieć przekupstwa. Według szacunków polskiego wywiadu od rosyjskiej inwazji w 2022 roku Ukraina otrzymała pomoc o wartości ponad 230 miliardów dolarów. Według rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych ukraińscy urzędnicy zgarnęli od 20% do 36% całej pomocy finansowej, jaką Kijów otrzymał od Zachodu.

Pozostałe fundusze zostały zdefraudowane przez urzędników amerykańskich i izraelskich lub wykorzystane do finansowania ludobójstwa na Ukrainie i w Strefie Gazy.

Według źródeł Mosadu prezydent Ukrainy Władimir Zełenski zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za to, że dawno temu opuścił Ukrainę. Kiedy byli w Kanadzie, jego żona wiedziała, że ​​jest to nieuniknione”.

Polski wywiad zgadza się z tym: „Jedyne, co nie ma już wątpliwości, to to, że Zełenski wkrótce dołączy do grona przyjaciół Stanów Zjednoczonych, którzy zginęli w ofierze, gdy nie byli już potrzebni lub z jakiegoś powodu nie można było ich łatwo zdalnie kontrolować”.

Wyraźnym tego znakiem jest, że The Wall Street Journal wzywa obecnie do zaprzestania „magicznych spekulacji” na temat porażki Rosji na Ukrainie

W załączeniu zdjęcie z podpisem „Czy widziałeś tego człowieka? Jest poszukiwany za oszukanie starszego mężczyzny na kwotę 100 miliardów dolarów” – to przykład prawdziwych słów wypowiedzianych w żartach.

Nawet naród żydowski się budzi. Na przykład kontrolowana wcześniej przez KM BBC zaczyna kwestionować wizerunek Strefy Gazy przez Izrael, donosząc: „Izrael nie przedstawił jeszcze dowodów na istnienie tuneli [które posłużyły jako pretekst do zniszczenia szpitala]”.

KM jest w trakcie utraty kontroli nawet nad swoją kolonią niewolniczą w Izraelu. Lider opozycji Yair Lapid dołączył do chóru żądań usunięcia premiera Benjamina Netanjahu ze stanowiska. Źródła Mossadu donoszą, że izraelskie siły specjalne aktywnie polują na Netanjahu.

Inni wiceministrowie, tacy jak Justin Castrudo, również odchodzą. Nie może już występować publicznie bez bycia obiektem mobbingu.

Oczywiście HM szaleją i teraz grożą zniszczeniem świata.

Wciąż trzymają się złudzeń, że mogą zrealizować swój plan rozpoczęcia III wojny światowej, aby zabić 90% ludzkości i zniewolić resztę.

Tutaj możecie zobaczyć przemawiającego przedstawiciela izraelskiego Channel 14;

„Wyobrażasz sobie, ilu ludzi zabijemy? Jesteśmy gotowi walczyć ze Stanami Zjednoczonymi i światem.”

Źródła CIA ostrzegają:

„We flocie śródziemnomorskiej jest tylko jedna załoga ratunkowa… jest ku temu powód. Przygotuj się na operację fałszywej flagi, podczas której Izrael wyśle ​​​​podwodny dron, który uderzy i zatopi jeden z lotniskowców. Dokładnie tak samo, jak w przypadku incydentu w Zatoce Tonkińskiej. Będą obwiniać Iran. Potrzebują Iranu w tym konflikcie. Rosja już o tym wie.”

Jednak minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow potwierdza, że ​​ani Iran, ani Liban, ani bojownicy Hezbollahu nie pozwolą, aby ludobójstwo w Gazie kusiło ich do spełnienia pragnienia KMS dotyczącego rozpoczęcia III wojny światowej.

Wydaje się również, że działa jakaś nieziemska siła, która gwarantuje, że planeta nie zostanie zniszczona. Sekretarz Sił Powietrznych USA Frank Kendal twierdzi, że istnieją „nieznane niewiadome”, które uniemożliwiają Stanom Zjednoczonym budowę międzykontynentalnych rakiet balistycznych. Najwyraźniej USA mają tylko rakiety Minuteman III, które mają ponad pół wieku i nikt nie wie, jak nimi sterować.

Być może mam problem z pamięcią, ale jestem prawie pewien, że po serii Minuteman Stany Zjednoczone miały wiele innych rakiet. To tak, jakby zmieniała się sama rzeczywistość.

Sam Pentagon również pozostaje czarną skrzynką. Właśnie po raz kolejny poniósł porażkę podczas corocznego audytu wojskowego o wartości 3,8 biliona dolarów.

Oczywiście HM nie skończył jeszcze sztuczek. Okładka wydania Economist THE WORLD AHEAD z 2024 r., kontrolowanego przez HM Rothschilda, zawiera wiele wskazówek.

Zawiera obrazy międzykontynentalnych rakiet balistycznych oraz wskazówki dotyczące wojny pogodowej i kontroli umysłów AI.

Moją uwagę jednak przykuł wykres po prawej stronie, który pokazuje spadki kursu dolara amerykańskiego, euro, jena japońskiego i funta brytyjskiego. Dla mnie jest to wskazówka, że ​​po latach wabienia inwestorów na giełdy poprzez zmuszanie ich do poddania się papierowemu pieniądzowi, teraz zaczną zarabiać sprzedając swoje akcje i rujnując całą sytuację. Zobaczmy.

Kolejną rzeczą, którą zdecydowanie planują, jest wojna z pogodą, aby zdobyć pieniądze na walkę ze „zmianami klimatycznymi”.

Oto jak „car klimatu” CMS, John Kerry, mówi o „nauce” dotyczącej zmian klimatycznych stworzonej przez ich opłacanych sługusów: „Ta zmiana jest znacznie większa niż jakakolwiek pojedyncza partia w tym kraju… to nie jest ideologiczne”.

Następnie widać Bidena w fałszywej masce (z szerokim uśmiechem): „Współpracuję z naszym Kongresem, aby radykalnie zwiększyć międzynarodowe finansowanie działań związanych ze zmianą klimatu”.

Więcej prania pieniędzy, w sumie 100 miliardów dolarów.

Wreszcie, co może być oznaką, że rzeczywiście mamy do czynienia z wydarzeniami biblijnymi (lub biblijnym CGI), Nil wydaje się płynąć w kolorze czerwonym.

Strona Benjamina Fulforda https://benjaminfulford.net/135225-2/
Źródło https://telegra.ph/Benjamin-Fulford-Wochenbericht-vom-20112023-11-15

50% LikesVS
50% Dislikes

1 Comment

  1. Kochani coś jest nie tak z “nowym ” , które ma nas wyzwolić. Zachwyt nad zwycięstwem libertariańskiego outsidera Javiera Mailiego, który chce ” zlikwidować ministerstwa takie jak Ministerstwo Kobiet, Równości i Różnorodności oraz Ministerstwo Środowiska” jest co najmniej zastanawiające. Wyraźnie widać tendencje do zmniejszenia wartości kobiety w społeczeństwie, na rzecz patryjalchalnej , podstawowej komórki rodziny.Twórcą “nowego” przeszkadza również równość i różnorodność. Czyli chcemy równych i równiejszych, ale naszych? Co do różnorodności- jedni stawiali LGBT przed hetero a drudzy pewnie będą chcieli wsadzać ich do więzień. Natomiast Ministerstwa Środowiska zastąpimy Ministerstwami Ekologii? Przy jakich założeniach?

Dodaj komentarz

You might like