C19 Broń biologiczna / Wymieranie / Niezaszczepieni

Doktor Ana Maria Mihalcea (znana również jako dr Ana) jest lekarzem medycyny, a także posiada tytuł doktora patologii. Doktor Ana badała krew zarówno „zaszczepionych”, jak i nieszczepionych osób CV19. Nazywa CV19 bronią biologiczną i wskazuje, że u wielu badanych osób znajduje nanotechnologię, metale ciężkie i wszelkiego rodzaju śmieci biotechnologiczne. Doktor Ana postrzega to jako nadchodzącą katastrofę dla całej ludzkości z powodu szczepionki zawierającej broń biologiczną CV19, do której przyjęcia ludzie zostali oszukani, zmuszeni lub zmuszeni. Doktor Ana wyjaśnia: „W „The Epoch Times” zamieściliśmy właśnie artykuł, w którym tym zastrzykom przypisano śmierć 17 milionów ludzi ze wszystkich przyczyn. To dopiero początek, bo to powolne zabijanie. . . . Wzrosła liczba „turbonowotworów”, wzrosła śmiertelność ze wszystkich przyczyn i wszystkie choroby związane ze starzeniem się. To, co widzę we krwi, to cała idea transhumanizmu. . . . Należałem do międzynarodowego zespołu lekarzy, który badał fiolki firmy Pfizer i zaobserwował nanotechnologię samoorganizującą się.
​Potem zaczęliśmy widzieć krew ludzkości, która zmienia się pod względem rozwijających się struktur włóknistych. Następnie zobaczyliśmy różne rzeczy dotyczące linienia. Początkowo choroba dotyczyła tylko zaszczepionej krwi, ale zaczęła dotyczyć także krwi nieszczepionej. . . . Obserwuję, że ma to wpływ na całą ludzkość. . . . Wierzę, że jest to tak wielkie, że dotyczy teraz dosłownie całej ludzkości. . . . Widzimy hydrożel. . . i polimerowego, gumowatego plastiku, które samoczynnie składają się w większy rozmiar. Te skrzepy, na które ludzie umierają, mają długość nawet 33 cali. Jestem lekarzem od ponad 20 lat i nigdy nie widziałem skrzepu o długości 33 cali.
Doktor Ana mówi: „Masz 17-letniego licealistę, który przewrócił się martwy podczas meczu piłki nożnej i mówią, że to właśnie nieznana przyczyna śmierci. To jest morderstwo. Musimy zacząć używać właściwych słów. Ta (szczepionka CV19) była biologiczną i technologiczną bronią masowego rażenia, której używano do mordowania niewinnych małych dzieci. Wiemy, że w grupie wiekowej 45 lat występuje ogromne wymieranie. Wiemy, że ta broń celuje w jajniki i jądra, aby ograniczyć reprodukcję. Znamy katastrofalną liczbę martwych urodzeń i poronień. Następnie następuje efekt siewstwa, w wyniku którego u niezaszczepionych kobiet dochodzi do krwawienia w wyniku kontaktu z zaszczepionymi. Jest to katastrofalne w skutkach dla gatunku ludzkiego i dosłownie oznacza wyginięcie. . . . WEF (Światowe Forum Ekonomiczne) chce wyludnienia. . . a także mówi, że dusza i duch ludzkości będą już przeszłością. . . . Zostało to wstrzyknięte w krew ludzkości. . . . Trzeba przerwać ciszę. Prowadzono aktywną propagandę mającą na celu zatajenie informacji o nanotechnologii. . . . Nasza nauka mówi, że od początku mieliśmy rację. Potrzebujemy detoksu.

Źródło https://rumble.com/v3njpig-cv19-bioweaponvax-an-extinction-level-event-dr.-ana-maria-mihalcea.html

97% LikesVS
3% Dislikes

1 Comment

Dodaj komentarz

You might like