Papież gratuluje nazwania go przedstawicielem szatana

Franciszek zaprasza osoby transpłciowe na lunch i dzwoni do Milei, aby mu pogratulować po tym, jak nazywa go przedstawicielem szatana!

Artykuł autorstwa Leo Zagamiego

To był „dziwny” i intensywny tydzień dla papieża Franciszka, który 19 listopada 2023 r. po raz pierwszy przyjął grupę transpłciowych kobiet, głównie z Ameryki Południowej, „z którymi nawiązał stały kontakt” – mówi katolicka organizacja LGBTQ New Ways Ministry   .  w którym wskazano również, że kobiety transpłciowe zjadły „obiad w Watykanie z okazji kościelnego Światowego Dnia Ubogich”. [1]   Film opublikowany przez  Associated Press  pokazuje, że „dwie kobiety transpłciowe, Victoria Salas i Laura Esquivel, usiadły przy stole papieskim”.

            Jak napisałem w  tomie 9  moich  Wyznań :

Transhumanizm postępuje, także pod przykrywką transpłciowości. Tymczasem nasze społeczeństwo stopniowo popada w stan wiecznego zła, za sprawą ciągłej propagandy demonicznej, którą wpychają nie tylko kino, sztuka i większość gatunków muzycznych, co szczegółowo pokazałem w poprzednim tomie moich Wyznań, ale także przez najważniejsze instytucje religijne i polityczne.         

       Menu na wspomniany lunch również wzbudziło zdziwienie wśród uczestników, a wybór można określić co najmniej jako bardzo perwersyjny, obejmujący cannelloni nadziewane szpinakiem i ricottą, które najwyraźniej wyglądało jak penis, a następnie klopsiki w pomidorze sos bazyliowy, który oczywiście wyglądał jak kulki z tiramisu na deser, co po włosku oznacza wstawaj.

Według  źródeł La Libertad Avanza  (LLA)        dwa dni później  papież Franciszek  znalazł się w niezręcznej sytuacji,  kiedy zadzwonił do prezydenta-elekta Javiera Milei,  aby pogratulować mu zwycięstwa . Źródła te dodały, że podczas rozmowy Milei zaprosiła argentyńskiego papieża do odwiedzenia jego rodzinnego kraju w przyszłym roku. Zadzwonił do niego Jorge Bergoglio podczas udzielania wywiadu dla  kanału La Nación+  w hotelu Libertador, jego de facto siedzibie politycznej.

       Milei  określiła wcześniej papieża jako  „przedstawiciela Złego na ziemi” i oskarżyła papieża o „powinowactwa z morderczymi komunistami”. Libertariański mentor Milei, Benegas Lynch, nawoływał nawet do  zerwania stosunków dyplomatycznych z Watykanem  podczas wiecu zamykającego kampanię LLA przed pierwszą turą.

Jednak podczas pierwszej debaty prezydenckiej obaj spotkali się z Milei, która jest także członkiem kontrolowanego przez jezuitów Światowego Forum Ekonomicznego [2] ,  który powiedział, że przeprosił Papieża. „Jeśli papież będzie chciał przyjechać do Argentyny, będzie szanowany nie tylko jako głowa państwa, ale także jako przywódca Kościoła katolickiego” – powiedział wówczas.

       Papież Franciszek nie wrócił do Argentyny od czasu wyjazdu do  Watykanu dziesięć lat temu  i w kwietniu ujawnił, że planuje wizytę w 2024 r., kiedy może w końcu zrezygnować, aby uniknąć spotkania z kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych… (uwaga spoiler: Donald J. . Atut.).


[1]        https://www.newwaysministry.org/2023/11/22/pope-francis-hosts-transgender-women-for-vatican-luncheon/

[2]         https://www.weforum.org/people/javier-gerardo-milei/

UWAGA Najważniejsza książka Leo Zagamiego jest już dostępna! Wyznania iluminatów, tom 9: Siedem kroków do tajemnic chaosu Nowego Świata, od transhumanizmu i nieśmiertelności do gnostyckiego Jezusa, UFO i czarów owadów

Źródło https://leozagami.com/2023/11/23/francis-invites-transgenders-for-lunch-and-calls-milei-to-congratulate-him-after-he-calls-him-satans-representative/

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like