Karol III żąda 5 bilionów $ rocznie na walkę z klimatem

Charles „The Great Reset” King żąda 5 bilionów dolarów rocznie na walkę ze zmianami klimatycznymi

AUTOR: RHODA WILSON2 GRUDNIA 2023 R

Wczoraj król Karol III wygłosił przemówienie podczas ceremonii otwarcia COP28. Powiedział, że „oni” potrzebowali od 4,5 do 5 bilionów dolarów rocznie, aby przyspieszyć transformację niezbędną ze względu na „zmiany klimatyczne”.

Konferencja Narodów Zjednoczonych („ONZ”) w sprawie zmiany klimatu 2023 lub Konferencja Stron UNFCCC („COP28”) odbędzie się w ciągu najbliższych kilku tygodni w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Reklamowany jest jako „Światowy Szczyt w sprawie Działań Klimatycznych” i jest pierwszym „Globalnym podsumowaniem”, mającym na celu ocenę postępów w realizacji Porozumienia paryskiego.

W piątek król Karol III wygłosił przemówienie podczas ceremonii otwarcia. Możesz obejrzeć całe jego przemówienie poniżej lub, jeśli wolisz, od razu przejść do poniższego komentarza.

„28 osiem lat temu byłem najbardziej wzruszony, gdy poproszono mnie o zabranie głosu na otwarciu COP21 w Paryżu, którego kulminacją było oczywiście porozumienie paryskie” – powiedział Karol III na COP28.

Porozumienie paryskie przyjęte w grudniu 2015 roku podczas konferencji klimatycznej COP21 przewiduje, że wzrost średniej temperatury na świecie ma się utrzymać znacznie poniżej 2°C powyżej „poziomu przedindustrialnego” oraz podejmowane są wysiłki mające na celu ograniczenie wzrostu temperatury do 1,5° C powyżej „poziomu przedindustrialnego”.

Jednak, jak odkrył w 2017 r. były menadżer ds. energii odnawialnej i szef Niemieckiej Fundacji na rzecz Przyrody Fritz Vahrenholt , bliższa analiza tekstu traktatu ujawnia, że ​​w tym epokowym dokumencie ONZ termin „poziom przedindustrialny” nie jest nigdzie zdefiniowany .

Bjorn Lomborg jest prezesem Kopenhaskiego Centrum Konsensusu i autorem książki „ Fałszywy alarm: jak panika związana ze zmianami klimatycznymi kosztuje nas biliony, szkodzi biednym i nie naprawi planety ”. W filmie z 2017 r. wyjaśnił, że paryskie porozumienie klimatyczne będzie kosztować – według ówczesnych szacunków – od 1 do 2 bilionów dolarów rocznie, a działacze klimatyczni twierdzą, że uratuje ono planetę. Prawda? Nie zrobi to nic dla planety, ale uczyni wszystkich biedniejszymi – z wyjątkiem polityków i ekologów. W 2015 r. Lomborg wyjaśnił już , że jeśli porozumienie paryskie zostanie w pełni wdrożone, temperatury na całej planecie obniżą się o 0,05 stopnia Fahrenheita ( o F). Jeden stopień Celsjusza ( o C) odpowiada 33,8 o F. 0,05 o F to wartość tak mała, że ​​nie można jej zmierzyć w o C.

Dlaczego więc Charles „Wielki Reset” King kontynuuje realizację programu klimatycznego? To, co powiedział później, zawiera element układanki. 

Porozumienie paryskie, stwierdził Karol III, było „przełomowym momentem nadziei i optymizmu, kiedy narody odłożyły różnice na bok dla wspólnego dobra”.

„Dobro wspólne” i „dobro większe” to pojęcia nikczemne. Reprezentują kolektywizm w przeciwieństwie do indywidualizmu. Kolektywizm – występujący w ruchach socjalistycznych, komunistycznych i faszystowskich – jest wykorzystywany jako narzędzie kontroli społecznej.

Przeczytaj więcej: Dwóch australijskich badaczy stwierdziło, że „skrajnie prawicowy” humor stanowi zagrożenie dla demokracji

„Modlę się z całego serca, aby COP28 była kolejnym krytycznym punktem zwrotnym w kierunku rzeczywistych działań transformacyjnych w czasie, gdy już – jak naukowcy ostrzegali od tak dawna – widzimy niepokojące punkty krytyczne” – powiedział Karol III zgromadzonym na COP28.

Powinniśmy zadać sobie pytanie, do kogo modli się Karol III. Gavin Ashenden, były biskup anglikański i kapelan królowej, przyjęty do Kościoła katolickiego w 2019 r., powiedział w 2022 r ., że „nie widzi w publicznym języku Karola żadnych dowodów na to, że odnosi się on do Jezusa jako Pana” i zauważył, że „ma zirytowany wyłącznością chrześcijaństwa i dopiero niedawno związał się z anglikanizmem”. Obserwując Karola III, Ashenden wierzy, że skłania się ku duchowości, zarówno islamowi, jak i greckiemu prawosławiu. Redaktor anglikańskiej strony internetowej Adrian Hilton powiedział, że wyczuwa, że ​​Karol odziedziczył „głęboki szacunek dla ortodoksji, a także kosmologii uniwersalizmu  .

Jeśli chodzi o „punkty krytyczne”, alarmiści zajmujący się zmianami klimatycznymi od dziesięcioleci rozprawiają o punktach krytycznych. Od 2001 r. co najmniej siedem różnych konferencji klimatycznych reklamowano jako „ostatnią szansę” na powstrzymanie globalnego ocieplenia. Wszystkim udowodniono, że się mylą.

Philip Stott jest emerytowanym profesorem biogeografii w Szkole Studiów Orientalnych i Afrykańskich Uniwersytetu Londyńskiego i byłym redaktorem czasopisma Journal of Biogeography. Publikuje blog o nazwie „ EnviroSpin Watch ”, w którym monitoruje doniesienia brytyjskich mediów na temat kwestii środowiskowych i nauki. W 2011 roku Stott podsumował zjawisko punktu krytycznego : „Zasadniczo Ziemia otrzymywała regularnie przez ostatnie pięćdziesiąt lat ostrzeżenie o przetrwaniu przez 10 lat. Zostaliśmy seryjnie skazani na zagładę. Początki naszego postmodernistycznego okresu niepokoju związanego ze zmianami klimatycznymi sięgają prawdopodobnie końca lat sześćdziesiątych XX wieku, jeśli nie wcześniej”.

Przeczytaj więcej: Nowy raport ONZ w sprawie zmian klimatycznych – absolutnie nic w tym raporcie nie jest prawdą

„Spędziłem dużą część mojego życia, próbując ostrzec przed egzystencjalnymi zagrożeniami stojącymi przed nami w związku z globalnym ociepleniem, zmianami klimatycznymi i różnorodnością biologiczną… Wszystkie te dziesięciolecia później i pomimo całej uwagi, obecnie w atmosferze jest o 30% więcej dwutlenku węgla niż było ich wtedy i prawie 40% więcej” – powiedział Karol III.

Dwutlenek węgla („CO 2 ”) jest budulcem wszelkiego życia na Ziemi. CO 2 , znany również jako „nawóz natury”, stale wzbogaca ziemską atmosferę , z 320 części na milion w 1970 r. przez 365 części w 2000 r. do ponad 412 części obecnie. CO 2 to eliksir życia , wspierający rośliny od początku świata i umożliwiający praktycznie całe życie na Ziemi. Powinniśmy to celebrować, a nie demonizować.

W 2015 r. dr Patrick Moore wygłosił wykład , podczas którego powiedział: „Nasze dzieci i społeczeństwo uczy się, że CO 2 jest toksyczną substancją zanieczyszczającą, która zniszczy życie i rzuci cywilizację na kolana. Mam nadzieję, że dziś wieczorem postawię na głowie tę niebezpieczną propagandę powodowaną przez człowieka. Dziś wieczorem wykażę, że emisja CO2 przez człowieka już uratowała życie na naszej planecie przed bardzo przedwczesnym końcem”.

Następnie Karol III opisuje tyle katastrofalnych skutków „zmian klimatycznych”, ile pozwolił na to czas. 

„Niebezpieczeństwa nie są już odległymi zagrożeniami. Widziałem w całej Wspólnocie i poza nią” – stwierdził bezwstydnie, wymieniając katastrofy „spowodowane zmianami klimatycznymi”. Na jego liście znalazły się: zniszczone życie i źródła utrzymania, powtarzające się cyklony, bezprecedensowe powodzie, susze, poważne pożary oraz to, że na półkuli północnej panują „najwyższe w historii średnie temperatury globalne”.

Karol III opowiada mnóstwo bzdur. Oprócz ujawnień dotyczących wycieków e-maili, które stały się znane jako skandal Climategate , w ciągu ostatniego stulecia cyklony tropikalne zmniejszyły się, a nie zwiększyły , pożary lasów są częścią naturalnego ekosystemu i w przeszłości były bardziej rozległe , w ostatnich latach doszło do kilku pożarów podpaleń, dlatego też należy uwzględnić skutki działań wojennych w debacie na temat zmian klimatycznych oraz twierdzenie, że na przykład temperatura w Wielkiej Brytanii w czerwcu była „najwyższa od czasu rozpoczęcia pomiarów”, było kłamstwem, podobnie jak twierdzenie, że latem ubiegłego roku w Wielkiej Brytanii doświadczył najgorętszego dnia od 125 000 lat . Krótko mówiąc, globalne ocieplenie nie ma miejsca, zmiany klimatyczne to oszustwo , a świat obudził się i zauważył oszustwo klimatyczne .

„Wyprowadzamy świat przyrody poza zrównoważone normy i ograniczenia na niebezpieczne, niezbadane terytorium” – powiedział Karol III. „Przeprowadzamy ogromny, przerażający eksperyment mający na celu zmianę wszystkich warunków ekologicznych na raz w tempie, które znacznie przekracza możliwości natury” – dodał, próbując zaszczepić strach w każdym, kto zadał sobie trud słuchania. Ku jego uldze, w pierwszym rzędzie widowni znajdował się jeden, który zdawał się go słuchać – Al Gore, którego dokument „ Niewygodna prawda” z 2006 roku został zawstydzony solidną nauką i wywiadami z prawdziwymi klimatologami w filmie dokumentalnym „ The Great Global” Oszustwo rozgrzewające ”.

Po próbie przestraszenia wszystkich do działania Karol III ujawnił swoje rozwiązanie.

Jego plan zakłada połączenie „publiczno-prywatnych organizacji filantropijnych i organizacji pozarządowych, aby wszystkie odegrały swoją rolę w realizacji działań klimatycznych”, ponieważ „same finanse publiczne nigdy nie wystarczą”. Świat potrzebuje „międzynarodowego systemu finansowego połączonego z innowacyjnym wykorzystaniem narzędzi redukcji ryzyka, takich jak gwarancje ryzyka pierwszej straty” – stwierdził.

W ten sposób, jak stwierdził Karol III, „moglibyśmy zmobilizować biliony dolarów, których potrzebujemy – rzędu czterech i pół do pięciu bilionów rocznie – aby przeprowadzić potrzebną transformację”.

Aby zacząć rozumieć, dlaczego Karol III żąda tak niezwykłych kwot pieniędzy na walkę ze sfabrykowanym kryzysem klimatycznym, przeczytaj nasze poprzednie artykuły wymienione poniżej. Po czym stanie się jasne, że „transformacja”, „zrównoważona przyszłość”, o której mówi Karol III, to taka, w której nic nie posiadamy, a oni wszystko posiadają i kontrolują.

Źródło https://expose-news.com/2023/12/02/charles-demands-5-trillion-per-year-for-climate-change/

    100% LikesVS
    0% Dislikes

    Dodaj komentarz

    You might like