Netflix/Film/Cyberatak/Kradzież ludzkich pieniędzy

Nowy film Netflix ostrzega przed nadchodzącym cyberatakiem – były menedżer masonerii z Wall Street wyjaśnia, w jaki sposób banki wkrótce zabiorą Twoje pieniądze

autor: Brian Shilhavy
redaktor, Wiadomości o wpływie na zdrowie

Netflix wypuścił niedawno nowy film fabularny zatytułowany „Pozostaw świat za sobą”, który dramatyzuje to, co może się wydarzyć w przypadku cyberataku na USA. obejrzałem ten film wczoraj, ponieważ w Internecie krążyły komentarze na jego temat, próbujące go zinterpretować.

Polecam każdemu obejrzenie tego filmu. Istnieje wiele przekleństw i użycia słowa „F”, więc należy o tym pamiętać. Jeśli nie masz subskrypcji Netflix, możesz wykupić 1-miesięczne członkostwo tylko po to, aby obejrzeć film, a następnie anulować subskrypcję. Prawdopodobnie w Internecie znajdują się również kopie nielegalne.

Ponieważ film był (przynajmniej częściowo) finansowany przez Obamów, Prawicowe Media Alternatywne interpretują ten film przez pryzmat konserwatyzmu z poglądami stronniczymi, co sprawia, że ​​całkowicie pomijają to, co tak wyraźnie zostało przekazane w tym filmie.

Czytałem komentarze, w których na przykład stwierdzono, że ten film jest antybiały i antyludzkość. To absurd, ponieważ dwie rodziny przedstawione w tym filmie, biała rodzina z matką, ojcem i dwójką dzieci oraz czarny ojciec z młodą córką, w rzeczywistości przezwyciężają w tym filmie swoje uprzedzenia rasowe i dowiadują się, że ich wspólne człowieczeństwo sprawia, że są znacznie bardziej podobni, ponieważ wspólnie stają przed tymi samymi problemami w scenariuszu apokalipsy, takim jak cyberatak.

Zrobiłem zrzut ekranu przedstawiający Białą matkę i czarną córkę trzymające się za ręce, gdy patrzą na bombardowanie Nowego Jorku z wiejskich obszarów na Long Island, co wyraźnie pokazuje, że te prawicowo stronnicze recenzje całkowicie nie mają sensu ze względu na własne uprzedzenia.

Z pewnością w całym filmie jest mnóstwo symboliki i ukrytych znaczeń, a zakończenie, które jest zamierzone, nie spodoba się Wam, ale zachęcam do obejrzenia go samemu, a nie czytania, co myślą o nim inni, w tym ja.

Jeśli nie potrafisz sobie wyobrazić, jak wyglądałby cyberatak i inne wynikające z niego rodzaje ataków, takie jak ataki EMP, gdyby do tego doszło, myślę, że ten film prawdopodobnie dokładnie przedstawia, jak mógłby wyglądać.

Wiele osób twierdzi, że ten film to „programowanie predykcyjne”, pomagające społeczeństwu przygotować się na to, co faktycznie dzieje się w prawdziwym życiu.

Niekoniecznie się z tym nie zgadzam, ale trzeba zrozumieć, że prawie WSZYSTKO, co oglądasz, a co jest produkowane przez przemysł rozrywki korporacyjnej, to „programowanie predykcyjne” i tak jest od czasu, gdy telewizja i przemysł filmowy na dużym ekranie rozpoczęły się po Światowym II wojna w latach pięćdziesiątych XX wieku, która (nie)przypadkowo przypada również tuż po utworzeniu CIA.

A ten film wcale nie jest filmem „niezależnym”, ponieważ napisy końcowe wyraźnie pokazują, że został wyprodukowany pod wpływem związków masońskich kontrolujących ten przemysł:

Film ma konkretne przesłanie: chcą, żebyś uwierzył w ten film, więc zachowaj ostrożność podczas oglądania i poszukaj niektórych symboli i ideologii, których używają, aby uzyskać wskazówkę dotyczącą tego, w co chcą, abyś wierzył.

Wielu wierzy, że „programowanie predykcyjne” oznacza, że ​​globaliści rządzący światem dają społeczeństwu wgląd w swój świat za pomocą fikcji. Przez wiele lat sam w to wierzyłem, uważając, że te najważniejsze produkcje odzwierciedlają sposób, w jaki faktycznie rządzi się światem.

Jednakże, chociaż jest to prawdopodobnie częściowo prawdą, obecnie uważam, że jest zupełnie odwrotnie: że globaliści często najpierw sporządzają swoje plany, a następnie proszą przemysł rozrywkowy o napisanie scenariusza w celu przedstawienia go publiczności i zobaczenia, jak zareagują , ZANIM cokolwiek z tego faktycznie się wydarzy.

Innymi słowy, większość najważniejszych wydarzeń na świecie jest najpierw wymyślana i transmitowana jako fikcja w przemyśle rozrywkowym, zanim faktycznie mają miejsce, aby zobaczyć, jak opinia publiczna może zareagować i otrzymać wiadomości, gdy te wydarzenia mają miejsce. Jeśli film okaże się klapą, prawdopodobnie przejdą do planu B, planu C itd.

Dorastałem jako dziecko w latach 60. XX wieku, na długo przed pojawieniem się Internetu i ery cyfrowej, ale w czasach, gdy większość Amerykanów zaczynała sobie pozwolić na zakup telewizora do swoich domów. Pamiętam, jak nasza rodzina brała udział w „Ocenach Nielsena”, podczas którego przesłała nam broszurę zawierającą listę wszystkich przyszłych programów telewizyjnych na nadchodzący tydzień oraz musieliśmy nagrywać, jakie programy oglądaliśmy i nasze reakcje na nie.

W ten sposób zbierano dane o zwyczajach widzów przed erą cyfrową i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby wojsko i agencje wywiadowcze miały dostęp do tych danych nawet wtedy. Prawdopodobnie to właśnie te dane przekonały ich, że społeczeństwo było gotowe na fałszywe lądowanie na Księżycu w 1969 roku.

Jeśli rzeczywiście to założenie jest prawdziwe, że żadne większe wydarzenia lub wojny „fałszywej flagi” nie są wdrażane bez istniejących danych pokazujących, że społeczeństwo akceptuje taki pomysł jako „wiarygodny” na podstawie swoich nawyków oglądania, wówczas cyberatak jest prawdopodobnie najbardziej z pewnością nieuniknione w przyszłości, ponieważ film ten szybko wskoczył na pierwsze miejsce w serwisie Netflix zaraz po premierze.

Nowy film Netflixa, apokaliptyczny thriller, debiutuje na pierwszym miejscu globalnej listy filmów anglojęzycznych z milionami godzin oglądania.

Leave the World Behind zadebiutował z wysoką pozycją na liście Netflix. Nowy film, którego scenariuszem i reżyserią zajął się Mr. Sam Esmail z filmu Robot, w którym występują Julia Roberts, Mahershala Ali, Ethan Hawke, Myha’la i Kevin Bacon. Na podstawie powieści Rumaana Alama z 2020 roku pod tym samym tytułem opowiada historię rodziny, której idylliczne wakacje na Long Island zostają zniszczone, gdy cyberatak rozpoczyna apokaliptyczny scenariusz.

Netflix obliczył teraz 10 najpopularniejszych filmów anglojęzycznych w tygodniu od 4 do 10 grudnia. Leave the World Behind< Film /span>oraz .)Źródło. Nowy film obejrzało 98,7 miliona godzin dzięki 41,7 milionom wyświetleń. (Przełącznik rodzinnyLeo  zajął pierwsze miejsce na liście przebojów, wyprzedzając inne popularne oryginały Netflix, takie jak 

Ostrzeżenie przed cyberatakiem i „cyberpandemią” jest również dość często publikowane przez Światowe Forum Ekonomiczne co najmniej od 2021 roku.

Źródło https://healthimpactnews.com/2023/new-netflix-movie-warns-of-coming-cyber-attack-former-freemason-wall-street-manager-explains-how-the-banks-will-soon-take-your-money/

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like