Raport Benjamina Fulforda 25.12.2023

Aby zrozumieć, jak fundamentalne będą te zmiany, wystarczy wziąć pod uwagę podstawowe porozumienie między tajnymi stowarzyszeniami Azji i Zachodu: odtąd naszym celem jako gatunku będzie zwiększenie ilości i różnorodności życia, w tym życia ludzkiego.

Wersja do czytania

Rozpoczynają się przygotowania do nowego Bretton Woods i nowej ery: Wesołych Świąt

Benjamina Fulforda

25 grudnia 2023 r

Teraz, gdy porażka mafii chazarskiej jest nieunikniona, rozpoczęły się przygotowania do nowej konwencji w Bretton Woods, której celem jest wytyczenie nowej przyszłości ludzkości. 

Oznacza to, że znaleźliśmy się w swego rodzaju przerwie między końcem starego systemu a początkiem nowego. Konsekwencje będą druzgocące dla każdego z nas.

Aby zrozumieć, co to oznacza dla Zachodu, być może nadszedł czas, aby przyjrzeć się upadkowi Związku Radzieckiego. 

Kiedy odwiedziłem Rosję po upadku ZSRR, zauważyłem na wsi ogromne, opuszczone obiekty i kompleksy przemysłowe. 

System, który działał przez 75 lat, nagle się zatrzymał, a skutki były dramatyczne. Całe przemysłowe systemy echa zostały nagle wyłączone. Nastąpiły grabieże i bieda, gdy gangsterzy MK wdarli się do wyłomu otwartego przez upadek. 

Następnie, gdy rosyjscy chrześcijańscy patrioci zgromadzili się wokół symbolu Władimira Putina, jakość życia podwoiła się w ciągu roku. Dziś odnowiona Rosja jest silniejsza i zamożniejsza niż kiedykolwiek pod rządami ZSRR.

Dzisiejszy Zachód stoi w obliczu podobnej sytuacji. Ogromne procesy przemysłowe i społeczne, które trwają od dziesięcioleci, zostały lub zostaną zatrzymane.

 Jeśli proces ten nie będzie właściwie zarządzany, nastąpi powszechne ubóstwo i rozkład społeczny. Tak jest już w przypadku spadku poziomu życia w krajach zachodnich, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. 

Sytuacja będzie się pogarszać, dopóki zwycięzcy wojny z MK nie wyznaczą nowego kierunku dla Zachodu.

Sytuacja na Zachodzie jest jeszcze bardziej problematyczna niż w Związku Radzieckim, ponieważ dwie zaciekle ścierające się frakcje są o krok od porażki. 

Twardogłowi, którzy chcieli rozpocząć III wojnę światową i zabić 90% ludzkości, brakuje im pary i prowadzą ostateczną ludobójczą wojnę w Gazie. 

Umiarkowani, czyli frakcja powodująca węgiel i globalne ocieplenie, stoją w obliczu upadku rozległych planów przemysłowych opartych na kłamstwach.

Obie frakcje są zrujnowane. Siły ludobójcze nie otrzymują funduszy na swoje wojny na Ukrainie, w Izraelu i gdzie indziej.

Zwolennicy emisji dwutlenku węgla widzą, że rzeczywistość rynkowa niszczy ich scentralizowane planowanie dotyczące samochodów elektrycznych, farm wiatrowych itp.

Samochody elektryczne są droższe w naprawie niż w budowie, a nikt ich nie chce. Koszt wymiany akumulatora w Hyundaiu IONIQ 5 z 2022 r. to ponad 60 000 dolarów, czyli więcej niż pierwotny koszt nowego samochodu wynoszący 55 000 dolarów.

Turbiny wiatrowe zużywają się, a pieniądze zarobione ze sprzedaży energii wiatrowej nie są w stanie pokryć kosztów amortyzacji ani napraw. 

W dwunastym roku działalności wyższa niż oczekiwano awaryjność turbin spowodowała, że ​​koszty głębinowych turbin wiatrowych przekroczyły ceny gwarantowane przez rząd. Zwrot kosztów finansowania jest zatem niemożliwy .

Prawdopodobnie dlatego Scottish Power przyznała, że ​​71 z jej turbin wiatrowych zostało podłączonych do zasilania energią z paliw kopalnych po wystąpieniu awarii w ich dostawie prądu.

To właśnie z powodu tego rodzaju marnotrawstwa zwolennikom emisji dwutlenku węgla nie udało się zapewnić finansowania różnych wielomiliardowych oszustw związanych ze „zmianami klimatycznymi” podczas ich ostatniej mega-imprezy COP28.

Chińczycy również są w tarapatach, ponieważ ich rozległe, trwające od kilkudziesięciu lat plany przemysłowe napotykają fundamentalne przeszkody.

Zwłaszcza chiński sektor nieruchomości to słoń, którego nie można ignorować. Według niektórych raportów Chiny zbudowały 3 miliardy mieszkań dla 1,4 miliarda ludzi, a mimo to mieszkania są nadal zbyt drogie.

Okazuje się także, że umieszczanie ludzi w ciasnych mieszkaniach zniechęca ich do posiadania dzieci, przez co Chiny stoją w obliczu załamania demograficznego. Ich ogromne inwestycje w samochody elektryczne również zostaną wywrócone do góry nogami, gdy technologia wodorowa sprawi, że będą one przestarzałe.

Innymi słowy, Chiny i Zachód (w mniejszym stopniu reszta świata) muszą całkowicie zmienić swoje długoterminowe, krótko- i średnioterminowe plany gospodarcze.

Dlatego na marzec przygotowywane są spotkania na wysokim szczeblu, które mają określić nowy kierunek dla gospodarki zachodniej i chińskiej.

Zwycięzcy wojny z MK przedstawiają dziś plany zdumiewające skalą i ambicją. 

Aby zrozumieć, jak fundamentalne będą te zmiany, wystarczy wziąć pod uwagę podstawowe porozumienie między tajnymi stowarzyszeniami Azji i Zachodu: odtąd naszym celem jako gatunku będzie zwiększenie ilości i różnorodności życia, w tym życia ludzkiego.

Po sporządzeniu planów eksplozja kambryjska będzie w porównaniu z nią przypominać bańkę szampana.

W szczególności zdolność manipulowania genami pozwoli nam stać się nieśmiertelnymi i stworzyć praktycznie nieskończoną różnorodność nowych gatunków roślin i zwierząt. Na przykład możliwe jest teraz wzbogacenie własnego genomu o geny kota i uzyskanie hybrydy kota i człowieka. 

Jednocześnie stara elita została przyłapana na gorącym uczynku podczas próby użycia szczepionek modyfikujących geny, aby na zawsze uczynić z nas genetycznie zniewolone owce. Pytanie, na które musimy teraz odpowiedzieć, brzmi: jak powinniśmy postępować z tą nowo zdobytą władzą nad samą strukturą życia.

Uruchomienie technologii wodorowej zapewni tyle energii, że wszyscy będziemy mogli żyć jak miliarderzy. Mogłoby także udostępnić zmartwionym nastolatkom odpowiednik bomb wodorowych. Jeszcze raz: jak powinniśmy się do tego zabrać?

Co więcej, dostęp do technologii tajnych programów kosmicznych, takich jak antygrawitacja, będzie miał większe konsekwencje dla XXI wieku niż podróże powietrzne w XX wieku. 

Ludzie będą mogli niemal natychmiast podróżować do dowolnego miejsca na Ziemi, a być może także poza nią. 

W tym samym czasie niechciane osoby mogą pojawić się znikąd i trafić do Twojego ogrodu. Jak powinniśmy kontynuować ?

Konsekwencje są tak zdumiewające i tak dalekosiężne, że konieczne będą spotkania na wysokim szczeblu, odbywające się w centrum uwagi, aby zaplanować nasze wejście w tę cudowną i potencjalnie przerażającą nową przyszłość.

Zaproszenia są wysyłane do przedstawicieli głównych grup władzy, takich jak Zachodnia Rada Iluminatów, azjatyckie tajne stowarzyszenia, Rosjanie i inni, aby stworzyć zastępstwa lub odnowienia dysfunkcjonalnych powojennych instytucji, takich jak ONZ, BIS, Bank Światowy, MFW, Międzynarodowy Trybunał Karny itp. Kiedy to nastąpi, zostaną ogłoszone kolejne publiczne ogłoszenia.

Tymczasem migawka wiadomości z całego świata z ostatniego tygodnia pokazuje nieruchomy obraz załamania się systemów.

W rzadkim przemówieniu prezydent Syrii Bashar Assad podsumował ogólną sytuację:

„Nakładanie się wojny w Syrii, wojny w Palestynie, wojny na Ukrainie, konfliktu na Morzu Południowochińskim, Wenezueli i innych polega na tym, że wszystkie te wojny prowadzone przez Zachód, zwłaszcza Amerykę, opierają się przede wszystkim na kontroli, nie tylko ziemi, ale co ważniejsze, narracji… wojna jest wojną o prawdę, a ten, kto wygra, wygrywa prawda”.

Jak to ujął, jest to bitwa o psychologiczny proces decydowania o tym, co my, jako gatunek, zrobimy w przyszłości. Stara zachodnia gwardia przegrywa bitwę.

Zacznijmy od zbadania ocalałych z frakcji masowych mordów MK, którzy kontynuują ludobójstwo w Strefie Gazy. To, co tu widzimy, to rychły upadek złego państwa Izrael.

Niektórzy Izraelczycy z urojeniami nadal myślą, że ujdzie im na sucho ich ostatnie ludobójstwo – izraelska firma oferująca nieruchomości przy plaży w zrównanej z ziemią Strefie Gazy. Rzeczywistość jest zupełnie inna: ostatni MK będą ścigani w ich izraelskich kryjówkach.

Najnowszym sygnałem jest międzynarodowe embargo na handel i wysyłkę nałożone na Izrael, które doprowadziło do 85% spadku dostaw do tego kraju. 

„Mamy amunicję i sprzęt wojskowy zdolny zatopić wasze okręty wojenne, łodzie podwodne i lotniskowce” – mówi jemeński generał dywizji Mohammad al-Atifi. 

I dodaje: „Siły zbrojne Jemenu atakują wyłącznie statki należące do Izraela lub zmierzające do izraelskich portów”.

Zamknięto nie tylko Kanał Sueski, ale także Cieśninę Gibraltarską. Dowódca irańskiej Gwardii Rewolucyjnej powiedział w sobotę irańskie media, że ​​Morze Śródziemne może zostać zamknięte dla Izraela, jeśli Stany Zjednoczone i ich sojusznicy będą nadal popełniać „zbrodnie” w Gazie.

https://www.haaretz.com/israel-news/2023-12-23/ty-article/iran-threatens-mediterranean-closure-over-what-it-calls-israeli-crimes-in-gaza/0000018c- 964c-da81-a1bc-defc17a80000

Oznacza to porażkę militarną. Po dziesięcioleciach przekształcania Pentagonu w gigantyczne koryto dla świń armia amerykańska wydała miliony na zestrzeliwanie dronów i rakiet o wartości około 1000 dolarów. 

Stanom Zjednoczonym zabraknie broni wartej miliony dolarów znacznie wcześniej, niż ich przeciwnikom zabraknie dronów wartych tysiące dolarów.

https://www.msn.com/en-us/news/world/the-us-is-piling-huge-amounts-of-fire-into-the-red-sea-to-combat-houthi-atacks- on-vital-shipping-routes/ar-AA1lQHOM

Klęska na Ukrainie także była całkowita. Rosyjskie wojsko donosi:

Od lutego 2022 roku Kijów otrzymał ponad 5,2 tys. czołgów i pojazdów opancerzonych, prawie 1,5 tys. dział artyleryjskich i wieloodrzutowych systemów rakietowych, 1,3 tys. przeciwlotniczych kompleksów rakietowych, ponad 23 tys. przeciwpancernych kompleksów rakietowych, ponad sto samoloty i helikoptery oraz 23 tysiące dronów…

Na Zachodzie przeszkolono prawie 100 000 ukraińskich żołnierzy. Ponadto Ukraina otrzymała ponad 200 rakiet manewrujących dalekiego zasięgu.

Wynik :

Nowoczesny rosyjski sprzęt został rygorystycznie przetestowany w warunkach operacji specjalnej i wykazał swoją wyższość nad podobną bronią krajów NATO… Armia rosyjska zmieniła ogólną taktykę walki i stworzyła jednostki szturmowe i dronowe.

Stany Zjednoczone również przegrały wojnę o miękką siłę, ponieważ dawno temu przestały udawać „dobrych facetów”.

„Żydowscy suprematyści zdominowali media, finanse, politykę i, oczywiście, politykę zagraniczną Stanów Zjednoczonych. Dokonują ludobójstwa na biblijną skalę przeciwko „nasieniu Amaleka” (czyli (tj. nie-Żydom) na Ukrainie , która straciła ponad 14 milionów ludzi, prawie wszyscy to słowiańscy chrześcijanie, których Żydzi uważają od początku obecnej wojny za swoich tradycyjnych wrogów. Po obu stronach zginęło pół miliona słowiańskich chrześcijan” – mówi Kevin Barrett.

Przejaw chrześcijańskiej reakcji pojawił się w Polsce, gdy polityk Grzegorz Braun oblał gaśnicą świeczniki chanukowe. 

Był zszokowany kreacją Menachema Mendla Schneersona, jakoby Żydzi powinni mordować i zniewalać Gojów na Ukrainie i w Rosji [nie wspominając o reszcie świata] – wyjaśniają polskie źródła.

Teraz wydaje się, że polityk-niewolnik MK, kanclerz Olaf Scholz, został przesłuchany przez Sojusz, stąd nagłówek: „Niemiecki kanclerz uzyskał pozytywny wynik testu na obecność Covid-19, wizyta nowego słowackiego przywódcy odwołana”:

Przejście od ludobójstwa chrześcijan na Ukrainie do ludobójstwa muzułmanów w Judei (błędnie zwanej Palestyną) jedynie uwypukliło międzynarodową izolację Stanów Zjednoczonych Izraela (USraela).

Według nowego sondażu 96% Saudyjczyków twierdzi, że kraje arabskie powinny zerwać stosunki z Izraelem w odpowiedzi na wojnę w Gazie.

Chabad, kult śmierci zostanie postawiony przed sądem, tego możesz być pewien.

„Dziś dominacja Stanów Zjednoczonych nad Organizacją Narodów Zjednoczonych jest potępiana przez zdecydowaną większość państw członkowskich… BRICS dążą do dostosowania tej instytucji do prawa międzynarodowego” – mówi francuski dziennikarz Thierry Meyssan, odzwierciedlając w ten sposób opinii większości krajów świata.

Jak podkreśla abp Carlo Vigano: „WEF grozi szefom rządów 20 najbardziej uprzemysłowionych krajów świata wprowadzeniem Wielkiego Resetu. 

To ogólnoświatowy zamach stanu, przeciwko któremu ludzie muszą powstać. Wszyscy przywódcy narodów zostali zniewoleni lub szantażowani przez tę międzynarodową mafię.”

Tutaj możecie zobaczyć polityka wyjaśniającego łagodniejszą wersję szantażu: „Oto jak to działa: …osoba, niezależnie od pola działania, podchodzi do Ciebie, jest bardzo atrakcyjna i śmieje się z Twoich żartów. 

W następnej chwili znajdziesz się z nimi nago w pokoju hotelowym. Masz zamiar dokonać ważnego głosowania, podchodzi dobrze ubrana osoba i szepcze ci do ucha: „Hej, stary, są tam nagrania z tobą i naprawdę nie powinieneś głosować na ten projekt”.

Na szczęście teraz, gdy wojsko i służby wywiadowcze na całym świecie są świadome natury problemu, podejmują działania. 

Dlatego lista osób, które udały się na wyspę Jeffreya Epsteina, aby torturować, mordować dzieci i dokonywać szantażu, zostanie upubliczniona. Oto częściowa lista:

Adam Perry Lang, Akon, Al Gore, Alan Dershowitz, Alberta Pinto, Ali Baldwin, Allison Mack, Alyssa Rogers, Anderson Cooper, Andrea Mitrovic, Andres Pastrana, Angelina Jolie, Anthony Kiedis, Anthony Weiner, Barack Obama, Ben Affleck, Bernie Sanders, Beyonce, Bill Clinton, Bill Gates, Bob Saget (nie żyje), Bruce Willis, Casey Wasserman, Callum Hudson, Celine Dion, Charles Barkley, Chris Tucker, Chris Wagner, Chrissy Teigen, Cyndi Lauper, Claire Hazel, Courteney Cox, Courtney Love, Demi Moore, Dana Schneider, David Koch, David Spade, Dawid Yarovesky, Dolores Zorreguier, Donovan Mitchell, Doug Band, Drew Barrymore, Ed Buck, Ed Tuttle, Ehud Barak, Orlando Bloom, Paris Hilton, Patton Oswatt, Paul Mellon, Paula Epstein (nie żyje), Paula Hala, Peter P. Marino, Darrell Williams, Prince Andrew, Princess Carol, Quentin Tarantino, Rachel Maddow, Rainn Wilson, Tyla Davis, Tiffany Gramza, Tom Hanks, Tom Pritzker, Tyler Grasham ( nie żyje), Victor Salva, Wanda Sykes, Whoopi Goldberg

To oni z pewnością będą pierwszymi oskarżonymi, to jest pewne. Podczas swoich procesów prawdopodobnie będą wskazywać palcem osoby znajdujące się wyżej w piramidzie. Nawiasem mówiąc, źródła Mosadu upierają się, że Epstein był dobrym człowiekiem, który zinfiltrował morderczą elitę, aby uzyskać pełną listę ich nazwisk. Mówią też, że jego śmierć została sfingowana. Procesy dotyczące zbrodni wojennych wykażą, czy to była prawda.

Wiemy też, że toczy się zacięta walka z mafią farmaceutyczną. Japonia aresztowała już kilkudziesięciu wyższych urzędników. Aresztowania nastąpiły po tym, jak japońscy naukowcy znaleźli niepodważalne dowody na to, że wszystkie warianty Covid-19 są wytwarzane przez ludzi, a wynikająca z nich kampania szczepień zabiła miliony osób.

Jak już informowaliśmy, podobne działania podejmowane są w innych krajach.

Drugim utrzymującym się zjawiskiem jest upadek amerykańskiego modelu gospodarczego skupionego na giełdach. Obecnie powszechnie przyjmuje się, że jest to gigantyczne kasyno prowadzone przez osoby z wewnątrz i mające na celu zubożenie większości.

Oto kilka najnowszych wyników:

Sześćdziesiąt dwa procent dorosłych Amerykanów żyje od wypłaty do wypłaty, jedno na pięcioro dzieci nie ma dość jedzenia, banki żywności borykają się z rekordowym popytem, ​​a liczba osób bezdomnych rośnie w najszybszym, najszybszym w historii tempie.  

Teraz okazuje się, że za ogromną falą przestępczości, której doświadcza ten kraj, stoją elementy rządu USA. Były członek gangu twierdzi, że rząd rozprowadza bezpłatną broń wojskową w slumsach Chicago. 

Rząd zachęca do przestępstw z użyciem broni, aby umożliwić przemysłowi medycznemu czerpanie zysków z tych przestępstw. Wykorzystują także przestępstwa, do których zachęcają, jako pretekst do emisji „obligacji za brutalność policji… co oznacza, że ​​banki z Wall Street, a ostatecznie politycy, bogacą się na plecach podatników”. 

Rząd Chicago wyemitował obligacje o wartości 484 milionów dolarów, aby zapłacić 360 milionów dolarów w postaci ugody i wyroków. Większość tych pieniędzy trafiła do MK albo za pośrednictwem szpitali i prawników, albo z ciężko zarobionych pieniędzy podatników w wysokości 120 milionów dolarów, które trafiły do ​​emitentów obligacji MK.

https://chemtrails.substack.com/p/gov-dropping-guns-in-chigago-according ?

Prawdopodobnie jest to dzieło frakcji P2 ( ordo ab chao ), która tworzy chaos usprawiedliwiający interwencję wojskową w sprawy cywilne.

W związku z tym usłyszeliśmy od osób „Q”, które przedstawiły się w następujący sposób:

Q to operacja wywiadu wojskowego Stanów Zjednoczonych…, składająca się z wysokiej rangi osób z poświadczeniem bezpieczeństwa na poziomie „Q”, które przeprowadzają zaplanowane od wielu lat operacje mające na celu ujawnienie ogromnej globalnej korupcji i spisków wśród obywateli. 

Jej zadaniem jest wykorzenienie korupcji, oszustw i naruszeń praw człowieka na całym świecie. Q przywróci Republikę Stanów Zjednoczonych do konstytucyjnych rządów prawa, a także przywróci „narodom” na całym świecie władzę.

Obywatele muszą przejąć stery, ponieważ to od nich musimy zdecydować, co należy zrobić, aby sprostać bezprecedensowym postępom naukowym. 

Jednym z przykładów jest odkrycie naukowe, że możliwe jest wykorzystanie ludzkiego umysłu jako Wi-Fi i przesłanie mózgu do Internetu.

Jako gatunek wypływamy na nieznane wody.

Strona Benjamina Fulforda https://benjaminfulford.net/preparations-begin-for-a-new-bretton-woods-and-new-age-merry-christmas/

Link pochodny https://latableronde.over-blog.com/2023/12/benjamin-fulford-51.html


95% LikesVS
5% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like