Karen Hudes demaskuje globalnych władców marionetek

Sobota, 29 marca 2014 r

Były bankier światowy twierdzi, że „drugi gatunek” kontroluje Ziemię

„Grupa stojąca za siecią kontroli, jedną z tych grup są hominidy, nie są to istoty ludzkie. Są bardzo inteligentni, nie kreatywni, są matematyczni. We wcześniejszej epoce lodowcowej mieli znacznie większą siłę … Mają wydłużone czaszki, mogą wydawać potomstwo w wyniku skojarzenia z samicami, ale to potomstwo nie jest płodne. Żyjemy w świecie tajnych stowarzyszeń i tajemnic, a informacje, które powinny być publiczne, nie są publiczne.”

Oto niektóre z szokujących wypowiedzi, które wygłosiła Karen Hudes wkrótce po tym, jak zwróciła na siebie uwagę jako wiarygodna sygnalistka Banku Światowego, stwierdzając, że świat jest pogrążony w „wojnie walutowej”, że Rezerwa Federalna w dalszym ciągu drukuje pieniądze i jeśli tak dalej pójdzie, w jakim tempie, inne kraje nie będą już akceptować tej waluty.

Wiele z tego, co ma do powiedzenia, potwierdza starożytne dowody historyczne i archeologiczne, a także współczesne odkrycia innych dziwnych zjawisk, takich jak UFO, tajne stowarzyszenia i nie tylko. To, że ktoś taki zyskał wiarygodność jako sygnalista Banku Światowego, a potem nagle wygłosił taki komentarz, jest dość szokujące.

Istnieje ogromna ilość rosnących dowodów sugerujących, że nie jesteśmy sami i że rzeczywiście odwiedzano nas. W powyższym wywiadzie dla Red Ice Radio Karen mówi dalej:

„Te kraje nie są monolitem, istnieją siły walczące z korupcją i istnieją siły, które zostały całkowicie dokooptowane, a sposób, w jaki działają, jest zdradą narodu w tych krajach. Grupą stojącą za siecią kontroli są jezuici, a za nimi stoją także pewne grupy… nie ludzie”.

Karen piastowała wysokie stanowisko w Banku Światowym przez dwanaście lat, zanim zdecydowała się nagłośnić sprawę Banku Światowego i korupcji w nim panującej. Studiuje prawo na Yale Law School oraz ekonomię na Uniwersytecie w Amsterdamie. Pracowała w US Export Import Bank of the US w latach 1980-1985 oraz w Departamencie Prawnym Banku Światowego w latach 1986-2007. Powołała Komisję Organizacji Pozarządowych Sekcji Prawa Międzynarodowego Amerykańskiej Izby Adwokackiej oraz Komisję ds. Multilateralizmu i Odpowiedzialności Organizacji Międzynarodowych Oddziału Amerykańskiego Stowarzyszenia Prawa Międzynarodowego.

Źródło: http://atlanteangardens.blogspot.com/2014/03/former-world-banker-says-second-species.html

Były pracownik Banku Światowego: „Stworzenia pozaludzkie kontrolują świat”

Od dziesięcioleci krąży teoria, że ​​tajna organizacja kontroluje świat w cieniu. Jednak dopiero teraz bliska elicie dyrektorka przerwała jej milczenie, ujawniając prawdę: oni nie są z tej planety.

Jedna z najdłużej działających i najpopularniejszych teorii spiskowych mówi o możliwej organizacji, która pociąga za sznurki całe nasze społeczeństwo; elita ta występowałaby w gospodarce, religii, przemyśle i rozrywce, zajmując dość ważne stanowiska.

Pomimo tego, że wiele osób ją dyskredytuje, teoria ta zyskuje znacznie na sile, gdy to były dyrektor Banku Światowego postanawia przerwać milczenie i publicznie ujawnić, że ta elita nie tylko istnieje, ale że nie należy do tego świata .

Kim jest Karen Hudes?

Karen Hudes do 2007 r. zajmowała dość wysokie stanowisko kierownicze w Departamencie Skarbu Banku Światowego. W swoim życiorysie posiada stopnie naukowe z prawa na Uniwersytecie Yale i ekonomii z Uniwersytetu w Amsterdamie.

Oprócz pracy w Banku Światowym pracował także w Banku Eksportu-Importu Stanów Zjednoczonych, m.in. w Departamencie Prawnym Banku Światowego.

Kariera Hudes przebiegała bez zarzutu i przez 20 lat pracy w Banku Światowym cieszyła się dużym szacunkiem, aż do zwolnienia w 2007 roku ze stanowiska radcy prawnego. Powód? Potępiajcie korupcję elity dominującej na świecie i jej możliwe pozaludzkie pochodzenie.

wypowiedzi Karen Hudes:

„Istoty inne niż ludzkie z wydłużonymi głowami i IQ powyżej 150 kontrolują Watykan i Bank Światowy”.

Tymi słowami Hudes rozpoczęła publiczne potępianie tego, co osobiście widziała, pełniąc funkcję doradcy prawnego w Banku Światowym.

Prawniczka i ekonomistka oświadczyła, że istoty pozaziemskie od lat infiltrują na dość ważnych stanowiskach władzy. Zapewnia, że ​​nie należą do rasy ludzkiej i nazywa się ich «Homo-Capensis».

Istoty te współistniały z ludzkością przez wiele lat, przed epoką lodowcową.

W rozmowie z portalem informacyjnym Next News Network Hudes stwierdziła, że pomimo tego, że w przeszłości w nic takiego nie wierzyła, zaczęła badać, aby zdać sobie sprawę, że istnieją historyczne dowody na istnienie stworzeń podobnych do tych, które mogłyby żyć dzisiaj z nieznajomymi. wydłużone czaszki lub jak widać w egipskich hieroglifach.

ogólnoświatowe kontrowersje

Choć słowa Hudes wzbudziły ogromne zainteresowanie na całym świecie, do tego stopnia, że ​​stacje telewizyjne chciały przeprowadzić z nią wywiad, nie ona pierwsza to potępia.

Były Minister Obrony Kanady Paul Hellyer wydał w 2014 roku kilka oświadczeń, w których zapewniał, że istnieją istoty pozaziemskie współpracujące bezpośrednio z rządem Stanów Zjednoczonych.

Moglibyśmy kontrolować dość ważny rdzeń światowych instytucji, w tym finansowych, korporacyjnych i religijnych, aby uzyskać dominację na planecie.

Zgodnie z teorią celem zdominowania tych instytucji jest zniewolenie ludzkości poprzez dług. Chcą zniewolić wszystkie rządy i polityków, aby oddawali ogromne wkłady finansowe na swoje kampanie polityczne.

Ponieważ ta elita zarządza także branżą rozrywkową i medialną, prawda jest taka, że ​​niezwykle trudno się o tym dowiedzieć.

To oczywiste, że nasze najważniejsze instytucje działają w oparciu o interesy tych, którzy nimi zarządzają. Wypowiedzi Hudesa to tylko jeszcze jedno ziarenko w tej wielkiej klepsydrze, która ogłosi czas przebudzenia społeczeństwa.

Źródło: https://mysteriousociety.com/former-world-bank-executive-non-human-creatures-control-the-world

Źródło video: https://www.youtube.com/watch?v=ELVe5Cq8sZo

Strona (niezabezpieczona) Karen Hudes: https://kahudes.net

95% LikesVS
5% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like