Tajemnice Góry Shasta w Kalifornii

Czy góra Shasta może skrywać starożytne sekrety bogów Anunnaki, którzy według legend stworzyli ludzkość dla swoich kosmicznych poszukiwań złota? Czy pozostawili po sobie ukrytą starożytną technologię?

Wiele osób wierzy, że na górze Shasta istniała obecność kosmitów. Czy te legendy mogą być powiązane w czasie z jeszcze starszymi legendami o istotach pozaziemskich pochodzących z odległych kontynentów?

Czy to możliwe, że Anunnaki mogli dotrzeć do bogatych w złoto wybrzeży północno-zachodniego Pacyfiku ponad 10 000 lat temu, przed współczesną gorączką złota?

Wydobywanie złota jest jednym z najstarszych znanych zawodów uprawianych przez ludzkość, sięgającym dziesiątki tysięcy lat w przeszłość.

Dokładne pochodzenie miejsca, w którym po raz pierwszy pojawiło się górnictwo, zostało utracone przez historię. Jedna z najpopularniejszych alternatywnych teorii sugeruje, że górnictwo zostało po raz pierwszy podjęte na naszej planecie przez gigantyczną rasę istot pozaziemskich w starożytnej Sumerii, znaną jako Anunnaki.

Bogowie, którzy zstąpili z niebios na ziemię i którzy genetycznie zaprojektowali ludzkość na swoje podobieństwo jako niewolniczy gatunek prymitywnych robotników.

Góra Shasta to nie tylko wznoszący się szczyt w północnej Kalifornii; to pełen historii pomnik starożytnej przeszłości Ziemi, owiany tajemnicą i legendą. “”Ukryte epoki góry Shasta: odsłanianie dziedzictwa starożytnych” to porywający film dokumentalny inspirowany przełomową pracą Dustina Naefa, ujawniający świat, w którym zbiegają się mit, historia i kosmiczna intryga. Film ten zagłębia się w mroczne zakamarki wiedzy o górze Shasta, od jej powiązań z diabelską siedzibą w Castle Crags po głębokie sekrety zakopane pod jej powierzchnią.

Narracja rozwija się wraz z intrygującą historią J.C. Browna, górnika, który natknął się na ukryte podziemne miasto wypełnione artefaktami i pozostałościami gigantycznej rasy, prawdopodobnie potomków Nefilim lub Anunnaki, starożytnych istot, o których mówi się, że stworzyły ludzkość jako siłę roboczą dla swoich operacji wydobywania złota.

Badając powiązania między tymi niebiańskimi gośćmi a górą, dokument splata ze sobą wiedzę o zaginionych cywilizacjach, takich jak Lemuria i Atlantyda, sugerując, że Góra Shasta może zawierać klucze do zrozumienia najgłębszych tajemnic naszej planety.

Poprzez wywiady z ekspertami, odkrycia archeologiczne i podróż do serca najbardziej odosobnionych miejsc góry, ” Ukryte epoki Góry Shasta” bada legendy o starożytnym wydobyciu złota przypisywane aktywności pozaziemskiej i wyrafinowanym technologiom, które mogły po sobie pozostawić.

Film ten jest zaproszeniem do spojrzenia poza to, co widzialne, do zakwestionowania narracji ludzkiej historii i do zastanowienia się nad możliwością nieziemskiego wpływu na naszą starożytną przeszłość. ” Ukryte epoki Góry Shasta” to coś więcej niż film dokumentalny; to podróż w czasie, ujawniająca sagę starożytnych cudów i niebiańskich tajemnic, które szeptały przez wieki, wzywając odważnych do odkrycia prawdy ukrytej w mistycznej sylwetce Góry Shasta.

Źródło: https://www.youtube.com/@The5thKind

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like