Baza obcych i system tuneli w górach Bucegi

Największy sekret tysiąclecia: baza obcych i system tuneli w górach Bucegi

W górach Bucegi odkryto obcą bazę dla gigantów

Baza Anunnaki odkryta w górach Bucegi — gigantyczni kosmici, którzy stworzyli ludzkość

Autor, Alexander Light
humansarefree.com

WERSJA AUDIO

Artykuł został pierwotnie opublikowany 30 listopada 2010 o godzinie 11:11. Został ulepszony, poprawiony i ponownie opublikowany w maju 2013 roku.

I. Krótkie wprowadzenie

Latem 2003 roku na niezbadanym obszarze gór Bucegi zespół z Departamentu Zero (ściśle tajna sekcja rumuńskiego wywiadu – SRI) dokonał epokowego odkrycia, które mogło całkowicie zmienić losy ludzkości.

Stany Zjednoczone Ameryki wywarły kolosalny nacisk dyplomatyczny na rząd rumuński, który zamierzał ujawnić ustalenia całemu światu.

Konsekwencje stały się znacznie bardziej złożone ze względu na brutalną ingerencję Zakonu Iluminatów, który starał się przejąć kontrolę zarówno nad miejscem odkrycia, jak i nad wspólną rumuńsko-amerykańską wyprawą.

Znawca dziwnych zjawisk, a zarazem przywódca operacji państwa rumuńskiego Cezar Brad, jest „bohaterem” szokujących wydarzeń, które miały miejsce w Górach Bucegi. Odbył także dwa pamiętne spotkania z czołowym przedstawicielem iluminatów i czołowym członkiem Grupy Bilderberg.

Lokalizacja bazy obcych w górach „Masivul Bucegi” w Rumunii. Zwróć także uwagę na lokalizację Sfinksa z Bucegi i monolitów Babele nad bazą kosmitów. – Zobacz więcej na: http://humansarefree.com/2010/11/another-true-history-chapter.html#sthash.f5maHaqH.dpuf

Lokalizacja bazy obcych w górach „Masivul Bucegi” w Rumunii. Zwróć także uwagę na lokalizację Sfinksa z Bucegi i monolitów Babele nad bazą kosmitów.

II. Dziwna wizyta najpotężniejszego członka Grupy Bilderberg

Dziwna wizyta najpotężniejszego członka Grupy Bilderberg : W maju 2003 roku Cezara odwiedziła bardzo ważna postać. Wezwanie na spotkanie wpłynęło za pośrednictwem SRI w wyniku interwencji rządu. Osoba ta była obcokrajowcem, ale bardzo dobrze mówiła po rumuńsku. Znał także ten kraj. SRI poinformowało Cezara, że ​​gość był wysokim rangą członkiem bardzo ważnej loży masońskiej z Włoch, był szlachcicem i miał bardzo duże wpływy finansowe w Rumunii. Jego wpływy polityczne były również bardzo duże, ponieważ był w stanie przeniknąć przez ścianę agentów SRI i dotrzyj do DZ.

Cezar czuł duże ciśnienie i duży ciężar wokół tej osoby. Otaczała go chmura ciężkiego, nieprzyjemnego promieniowania, która ukrywała jego prawdziwe intencje. Do tego spotkania Cezar przygotował się gruntownie, izolując się w pokoju i popadając w stan głębokiej medytacji, aby dowiedzieć się więcej o danej osobie.

Helikopter SRI przywiózł aroganckiego, wysokiego pana w czarnym garniturze. Miał laskę z rączką z kości słoniowej i złotą inkrustacją. Jego twarz wyrażała surowość, a zielone oczy miały dziwny efekt, emanując niezwykłym chłodem. Przedstawił się jako Senior Massini (prawdopodobnie nie jest to prawdziwe nazwisko). Był bardzo pewny swojej mocy i sprawiał wrażenie osoby przyzwyczajonej do wydawania rozkazów.

Był przywódcą jednej z najważniejszych lóż masońskich w Europie, a także jednej z najbardziej wpływowych organizacji masońskich na świecie: Grupy Bilderberg.

Massini był bardzo bezpośredni i stwierdził, że ludzie są dwojakiego rodzaju: tacy, którymi można manipulować i którymi można rządzić (oni stanowią większość) oraz ci, którzy mają pewne cnoty i silną osobowość. Powiedział, że jego grupa jest częścią najwyższego porządku masońskiego i jest bardzo zainteresowana wynikiem dyskusji.

Pan Massini wyjaśnił, że Grupa Bilderberg nie jest lożą masońską i oznacza znacznie więcej. Powiedział, że loże to tylko fasady, a realna władza jest znacznie wyższa niż trzydziesty trzeci szczebel hierarchii. Massini zaprosił Cezara do dołączenia do grupy, dając mu do zrozumienia, że ​​będzie miał wiele korzyści.

Według Cezara Massini był silny zarówno fizycznie, jak i psychicznie, co kontrastowało z jego wiekiem. Na jego nieszczęście jego władza opierała się na ogromnym ego, arogancji i poczuciu wyższości nad resztą.
Massini poinformował Cezara, że ​​zwrócił się do niego osobiście, wykorzystując swoje wpływy polityczne, ponieważ był pod wrażeniem mocy psychicznej Cezara.

III. Pentagon szpieguje za pomocą satelitów

Satelita Pentagonu wykorzystywany do szpiegostwa geodezyjnego, opartego na technologii bionicznej i falach kształtowych, odkrył w 2002 roku odrębną jednostkę na określonym obszarze gór Bucegi. Pusta przestrzeń wewnątrz góry nie miała żadnego związku z zewnętrzem i wyglądała, jakby została wyrzeźbiona od wewnątrz przez inteligentne istoty. Na pewno nie była to jaskinia.

Skan satelitarny góry ujawnił dwa główne bloki energetyczne. Bariery te zostały wykonane ze sztucznej energii. Pierwsza z nich przypominała ścianę energetyczną, blokującą dostęp do tunelu, natomiast druga miała kształt kopuły (lub półkuli) i znajdowała się na przeciwległym końcu tunelu, w pobliżu środka góry.

Massini był pewien, że wewnątrz kopuły odkryją coś niezwykle ważnego.

Miał głęboką wiedzę na temat pochodzenia tego odkrycia i wiedział o istnieniu co najmniej jednego przedmiotu znajdującego się w wielkiej półkulistej sali. Tunel i kopuła były dziwnie dopasowane do formacji skalnych ze szczytu góry, znanych jako „ Babele ” i „Sfinks Bucegi”.

                                                           Rumuński Sfinks z Buceg

IV.   Podobna struktura w Iraku

Zespół Pentagonu zauważył, że półkulista bariera energetyczna miała tę samą częstotliwość wibracji i ten sam kształt, co inna ściśle tajna podziemna konstrukcja, którą odkryli wcześniej w pobliżu Bagdadu w Iraku. Niedługo po tym odkryciu wybuchła wojna w Iraku i po kilku miesiącach Amerykanie mieli dostęp do największej tajemnicy w okolicy – ​​o której Irakijczycy nic nie wiedzieli.

Massini wyjaśnił Cezarowi, że treść tego odkrycia ma związek z tajemniczą przeszłością Ziemi i historią jej tajnych organizacji. Kiedy dochodzenie Pentagonu wykazało podobieństwa między podziemną strukturą Bagdadu i tą w górach Bucegi, Massini i jego loża masońska wpadli w ogromne wzburzenie. Na początku niemal wpadli w panikę. Panika wynikała z faktu, że struktura ta – znacznie większa i bardziej złożona niż ta z Iraku – znajduje się na terytorium Rumunii.

harta_bucegi

[Najwyraźniej Rumunia prawdopodobnie odegra ważną rolę w upadku tajnych stowarzyszeń, które kontrolują świat i zniewalają ludzkość. Sugerowano również, że gdzieś nad górami Bucegi znajduje się piramida energetyczna, która jest niewidoczna gołym okiem, a zawiera prawdziwą historię naszej planety. Można sobie wyobrazić ich panikę].

Massini przywiózł na miejsce wierceń niezwykle zaawansowaną maszynę do wiercenia twardych skał, używaną przez wojsko USA. Urządzenie wykorzystywało silny strumień plazmy i rodzaj wirującego pola magnetycznego, dosłownie topiąc skałę bez widocznego wysiłku.

V. Tajemnice Gór Bucegi — rok 2003

Udało im się osiągnąć penetrację w odległości około 60-70 metrów od pierwszej bariery energetycznej i dotarli do pierwszej galerii, która wyglądała jak tunel metra. Jego ściany były idealnie wypolerowane. Na końcu tunelu znajdowała się potężna kamienna brama, która była chroniona niewidzialną barierą energetyczną. Trzej członkowie pierwszego specjalnego zespołu interwencyjnego próbowali dotknąć drzwi, ale natychmiast zmarli na zatrzymanie akcji serca.

Każdy przedmiot (kamień, plastik, metal lub drewno) rzucony w barierę natychmiast zamienia się w drobny pył. Na miejscu przybyło dwóch generałów Pentagonu i doradca prezydenta USA.

VI. Wielka Galeria

Za potężną barierą energetyczną, która spowodowała śmierć trzech osób, znajdowała się także solidna skalna brama. Na ścianie tunelu, tuż przed bramą, znajdował się obszar o powierzchni 20 cm kwadratowych, na którym precyzyjnie narysowano trójkąt równoboczny skierowany do góry. Plac znajdował się pomiędzy ogromną, mielącą kamienną bramą a niewidzialną barierą energetyczną.

                                                Tunel i kopuła w górach Bucegi

Cezar czuł, że istnieje pewien rodzaj zgodności pomiędzy barierą energetyczną a nim samym, coś na kształt wzajemnej „sympatii”. Jego dłoń lekko dotknęła powierzchni bariery energetycznej i poczuł mrowienie na skórze. Tarcza była dla niego całkowicie nieszkodliwa, więc zrobił krok do przodu i przeszedł przez nią. Urzędnicy amerykańscy byli całkowicie zaskoczeni.

Cezar oszacował, że bariera ma nie więcej niż cal grubości.

Dotknął trójkątnego rysunku znajdującego się na środku placu, a gigantyczne kamienne drzwi cicho przesunęły się w lewo, w ścianę. To polecenie zniosło także barierę energetyczną, dając im dostęp do ogromnego pomieszczenia, które później nazwano „Wielką Galerią”.

02 Rumuńska Baza Obcych Góry Bucegi-1

Mimo że nie było widocznego źródła światła, Wielka Galeria była doskonale oświetlona.

Po wyłączeniu pierwszej bariery energetycznej, ogromna półkulista tarcza na drugim końcu pomieszczenia nagle dostroiła się do wyższych wibracji i zaczęła emitować wyższe promieniowanie.
Po bliższej analizie ściana Wielkiej Galerii wydawała się sztuczna, ale jednocześnie sprawiało wrażenie, jakby stanowiła jej część organiczną. Miał kolor oleju, ale refleksy były zielone i niebieskie.

Późniejsze badania wykazały, że materiał ściany był nieco szorstki w dotyku, ale nie można go było zarysować ani zgiąć. Wytrzymał każdą próbę złamania, przekłucia czy przecięcia. Później naukowcy próbowali spalić materiał, ale w tajemniczy sposób płomienie zostały w nim wchłonięte, pozostawiając go nietkniętym.

Amerykańscy naukowcy zgodzili się, że materiał jest tajemniczą kombinacją materii organicznej i nieorganicznej. Po 280 metrach galeria nagle skręciła w prawo pod ostrym kątem. Dalej w oddali widać było niebieskie, iskrzące światło. Niebieskie światło na końcu galerii było odbiciem ochronnej tarczy energetycznej.

VII. Podobna baza w Iraku

Zadzwoniono do amerykańskiego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego i poinformowano go, że tarcza energetyczna z Bagdadu w Iraku została nagle aktywowana i również pulsuje z wyższą częstotliwością.

Przed tarczą z Bagdadu pojawił się hologram naszej planety, który sekwencyjnie i stopniowo przedstawiał kontynent europejski, następnie przesuwał się na południowy wschód, następnie pokazywał góry Bucegi z Rumunii i wreszcie pokazywał własne położenie w obrębie korytarz konstrukcji. Było oczywiste, że dwie półkuliste osłony energetyczne były ze sobą bezpośrednio połączone.

Zasadniczo baza iracka została powiadomiona o obecności ludzi w bazie rumuńskiej.

Zła wiadomość była taka, że ​​powiadomiono amerykańską prezydenturę, która skontaktowała się z rumuńską dyplomacją. W ciągu zaledwie kilku minut cała operacja została ujawniona, a plan lorda Massiniego spalił na panewce.

Prezydent USA zażądał przejęcia kontroli nad tajną bazą i całą operacją. Rumuńscy politycy, którzy nic nie wiedzieli o prowadzonej tajnej operacji, wpadli w panikę.

Obecni na miejscu zdarzenia generałowie Pentagonu zostali poinformowani, że Waszyngton zażądał pilnego spotkania.

VIII. Nadzwyczajne posiedzenie CSAT (Najwyższej Rady Obrony).

Nadzwyczajne posiedzenie Najwyższej Rady Obrony (CSAT) wywołało ogromną falę współczucia dla Departamentu Zero. Większość była wstrząśnięta otrzymaną wiadomością. Decyzją CSAT było kontynuowanie badań, ale pod pełną kontrolą Departamentu Zero. Zażądali także spisu wszystkiego, co znaleziono w Wielkim Pokoju.

Z Bukaresztu (stolicy Rumunii) zamówienia napływały falami, wzajemnie się znosząc. Niektóre były bardzo gwałtowne i rygorystyczne, inne zaś nieuchwytne – co wskazywało na ogromne napięcie.

Członkowie CSAT uczestniczyli w ciągłych sesjach, utrzymując kontakt z zespołem z Gór Bucegi. Po wielogodzinnych dyskusjach postanowili upublicznić odkrycie. Rząd rumuński miał złożyć oficjalne oświadczenie całemu światu. Niektórzy członkowie CSAT stanowczo sprzeciwili się tej decyzji.

IX. Oficjalne oświadczenie Rumunii

Kiedy dyplomacja amerykańska została poinformowana, że ​​Rumunia ujawni odkrycia, wszystko pogrążyło się w chaosie. Prezydent został wezwany na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z Białym Domem.

W ciągu kilku godzin Stany Zjednoczone zablokowały wszystkie transakcje finansowe z Rumunią i jej dostęp do wszystkich innych instytucji finansowych. Rumunia miała właśnie ogłosić „stan wyjątkowy” w górach Bucegi i stolicy.

Rozmowy pomiędzy urzędnikami USA przybyłymi do Bukaresztu a rumuńskim oddziałem ratunkowym odbyły się bez tłumacza. Urzędnicy amerykańscy stosowali przemoc werbalną, nieustannie krzyczeli i grozili Rumunii i jej urzędnikom.

Oficjalne ujawnienie przez Rumunię światu dostarczyłoby dowodów fotograficznych i innych materiałów niezbędnych do pełnego wyjaśnienia. Do pogłębionych badań mieli zostać zaproszeni czołowi naukowcy i badacze z całej planety.

Ale co najważniejsze, odsłoniłoby prawdę o odległej przeszłości ludzkości i prawdziwej historii, która według tego, czego Cezar był świadkiem w Wielkiej Galerii, jest niemal w całości sfałszowana.

Reakcja rządu USA była tak brutalna, ponieważ ujawnienie tego w jednej chwili zrujnowałoby ich globalne wpływy i władzę.

Oficjalnym powodem podanym przez Stany Zjednoczone nie było wywołanie paniki na świecie, ale zapomniały przyznać, że obecny stan globalnego niepokoju jest bezpośrednim wynikiem celowego oszustwa i manipulacji prowadzonej przez masonerię i inne tajne stowarzyszenia od tysiącleci .

Doszło także do interwencji Watykanu (jeśli zastanawiacie się, skąd Watykan dowiedział się o tym odkryciu, to powinniście wiedzieć, że znajdują się oni na samym szczycie światowej piramidy kontroli, a ich pobożność religijna to jedynie fasada — czytajcie:  Najmroczniejsze tajemnice Watykanu ), w którym Papież (!) wezwał do umiaru przed tym wielkim, fundamentalnym krokiem dla ludzkości.

Papież obiecał udostępnić państwu rumuńskiemu określone dokumenty pochodzące ze starożytnych tajnych archiwów papieskich, które miały dla Rumunii ogromne znaczenie. Dokumenty potwierdzały odkrycia (tak, taką władzę ma papież).

Po 24 godzinach negocjacji doszło do ostatecznego porozumienia między Rumunią a USA. Państwo rumuńskie miało odłożyć ujawnienie informacji i stopniowo przedstawiać wszystko społeczeństwu.

X. Sala projekcyjna

Wielka Galeria zakończyła się nagle gigantyczną salą o wysokości 30 metrów (98,5 stóp) i długości 100 metrów (328 stóp). Sala projekcyjna była mniejsza i chroniona tarczą energetyczną.

Zbliżając się do tarczy, jej część zniknęła w kształcie drzwi, umożliwiając dostęp do jej wnętrza. Tarcza chroniła pomieszczenie przed wpływami zewnętrznymi. Po wejściu do pomieszczenia tarcza zgęstniała i wyglądała jak biało-złota ściana.

Zasadniczo tarcza tworzyła ten pokój w kształcie kopuły, z zakrzywionymi ścianami i sufitem. Z tyłu pomieszczenia, na wysokości około 10-12 metrów (33-39,5 stóp), tarcza kończyła się w miejscu, w którym dotykała kamiennej ściany pomieszczenia.

W ścianie tej znajdowały się trzy ogromne otwory tunelowe: jeden położony na wprost, a dwa pozostałe były symetryczne po obu stronach. Oświetlało je rozproszone światło o zielonkawym odcieniu. Obie strony postanowiły zakazać dostępu do tych tuneli i podpisano między nimi protokół.

Baza Obcych w Górach Bucegi – 02-2

XI. Stoły Dla Gigantów

Wzdłuż prawej i lewej ściany ustawiono szereg ogromnych kamiennych stołów (po pięć z każdej strony), zgodnie z ich krzywizną. Stoły miały wysokość około 2 metrów. Blaty miały precyzyjnie wycięte płaskorzeźby, różne znaki nieznanego pisma i znaki przypominające starożytne pismo klinowe. Pismo zawierało także bardziej ogólne symbole, takie jak trójkąty i koła. Mimo że szyldy nie były malowane, emitowały światło fluorescencyjne w różnych kolorach, innych dla każdego stołu.

Na niektórych stołach znajdowały się różne przedmioty, które wyglądały na narzędzia techniczne. Z wielu z tych narzędzi półprzezroczyste białe przewody schodziły na podłogę i wchodziły do ​​błyszczących, srebrnych, prostokątnych pudełek. Pudełka te zostały umieszczone bezpośrednio na podłodze.

Przy bliższym przyjrzeniu się kable okazały się niezwykle elastyczne i lekkie, a wzdłuż ich długości można było dostrzec impulsy świetlne. Za każdym razem, gdy ktoś zbliżał się do stołów, automatycznie uruchamiała się projekcja holograficzna, prezentująca aspekty danej dziedziny nauki. Trójwymiarowe obrazy były doskonałe i miały wysokość prawie dwóch i pół metra (8,2 stopy).

Projekcje były zautomatyzowane i odbywały się samodzielnie, ale jednocześnie miały charakter interaktywny i zmieniały się zgodnie ze znakami dotykanymi na powierzchni stołów.

rosia Montana schelete urias-1

[Zdjęcie prawdziwego gigantycznego szkieletu odkrytego w latach 70. XX wieku w rumuńskiej kopalni złota w Rosia Montana – cała historia w następnym artykule]:

XII. Wielkie odkrycie: holograficzne kombinacje DNA między gatunkami pozaziemskimi

Ze względu na dużą wysokość stołów naukowcy wykorzystali specjalne statywy, aby wspiąć się na wygodną wysokość. Po bliższym zbadaniu zaobserwowali ciemnoszklisty materiał pokrywający blaty stołów. Materiał podzielono na kilka dużych kwadratów, ograniczonych prostymi liniami, które tworzyły swego rodzaju siatkę.

Baza Obcych w Górach Bucegi – 03-1

Jedna z tablic zawierała informacje z zakresu biologii i wyświetlała obrazy roślin i zwierząt, z których część była zupełnie nieznana naukowcom. Po dotknięciu jednego z kwadratów aktywował się hologram przedstawiający budowę ludzkiego ciała. Hologram stale się obracał, uwydatniając różne obszary ludzkiego ciała.

Dotykanie innych kwadratów aktywowało holograficzne projekcje istot pozaziemskich z innych układów planetarnych. Jednocześnie dotykając dwóch różnych kwadratów, zaprojektowano złożoną analizę naukową, pokazującą DNA obu gatunków i możliwości kompatybilności między nimi.

Po bokach, w pionowych liniach, widniały wyjaśnienia tym samym, obcym alfabetem. Pod koniec symulacji wyświetlono krzyżówkę obu gatunków.

XIII. Prawdziwi giganci

Sądząc po wielkości wszystkich obiektów znajdujących się w Sali Projekcyjnej, twórcami gmachu byli prawdopodobnie bardzo wysokie istoty. Potwierdzenie znalezienia gigantycznych szkieletów humanoidalnych w Rumunii można znaleźć w gazecie „Ziarul”:

„Zespółowi gazety towarzyszy badacz Vasile Rudan, który zauważył, że mieszkańcy wsi Bozioru mają konkretny dowód: cmentarz ze szkieletami olbrzymów. Została odkryta przez przypadek ponad 20 lat temu, kiedy władze zdecydowały się zasadzić jabłonie we wsi Scaieni. Kopiąc na wzgórzu, mieszkańcy wioski odkryli ogromne szkielety, mierzące ponad 2,40 m (7 stóp 10 cali).

„Na miejsce zabiera nas Dragoi Ilie, jeden z tych, którzy pracowali w sadzie jabłkowym. Pan Ilie oprowadza nas po sadzie: „Wszędzie są grobowce olbrzymów. Robiliśmy doły, żeby sadzić sadzonki, kiedy znaleźliśmy ludzką głowę wielkości dyni. Żadne z nas nigdy czegoś takiego nie widziało. Wszyscy byliśmy zaskoczeni. Kopiąc dalej, znaleźliśmy kości stóp, wielkości słupów winnicy. Zmarły musiał być bardzo duży.

XIV. Biblioteka Wszechświata

Sala projekcyjna zawierała szczegółowe informacje z dziedzin takich jak: fizyka, kosmologia, astronomia, architektura, technologia, biologia, genetyka, a nawet religia. Ponieważ zawierało tak wiele informacji, pokój porównywano do biblioteki.

Na środku pokoju znajdowało się przypominające podium miejsce, na którym znajdowało się interesujące urządzenie. Naukowcy spekulowali, że mogło to być urządzenie poprawiające różne funkcje mózgu.

XV. Panel sterowania w Rumunii

Obok znajdował się panel sterowania, pokryty różnymi symbolami geometrycznymi, w różnych kolorach. Na środku panelu, nad wszystkimi innymi poleceniami, znajdowały się także dwie przesuwane dźwignie i czerwony przycisk. Symulacja holograficzna wyjaśniła przeznaczenie przycisku. Pokazywało obraz Karpat widzianych z wysokości 25 km (15,5 mil) nad nimi, a następnie ogromna ilość wody zalała niziny i równiny.

Następnie z terenów Rumunii, Węgier i Ukrainy pojawiają się kolejne strumienie wody, kierujące się w stronę płaskowyżu Siedmiogrodzkiego, w postaci ogromnych rzek. Zdjęcie skupiało się na terytorium Rumunii i pokazywało, że większość jej powierzchni pokryta jest wodami wielkiego morza. Niektóre z najwyższych szczytów górskich można teraz postrzegać jako małe, pływające wyspy.

Następnie wody zaczęły się cofać, gdy tylko aktywowały się odpływy znalezione na panelu, pozostawiając zatopiony tylko niewielki obszar w pobliżu góry Retezat Godeanu. Prawdziwy podręcznik.

XVI. Tajemnicza amfora

Za panelem kontrolnym znajdował się kwadratowy cokół o boku około trzech metrów (9 stóp 10 cali), na którym spoczywała tajemnicza amfora. Lord Massini wiedział o jego istnieniu i dla niego i jego elity masońskiej było to najważniejsze odkrycie.

Amfora zawierała bardzo drobny biały proszek. Naukowcy byli przerażeni, gdy odkryli, że proszek zawierał jednoatomowe złoto o wysokiej czystości i nieznanej strukturze krystalicznej.

Złoty proszek w czystej postaci silnie stymuluje określone fale i wymianę energii na poziomie komórkowym i neuronowym. Powoduje to przyspieszony proces odmładzania.

Teoretycznie człowiek może żyć w tym samym ciele fizycznym przez kilka tysięcy lat, pod warunkiem, że od czasu do czasu spożyje ściśle określoną ilość jednoatomowego proszku złota. To wyjaśnia wiele zagadkowych aspektów niesamowitej długowieczności niektórych ważnych osobistości i odkrywa część ukrytych intencji światowej elity.

XVII. Prawdziwa historia naszej planety

Za amforą, na środku placu, znajdowała się ogromna kopuła, z której wyświetlały się hologramy. Ukazywała główne aspekty najodleglejszej przeszłości ludzkości, od jej początków. Cezar wyjaśnił, że według obrazów wyświetlanych na hologramie około 90% oficjalnej historii ludzkości to kłamstwa i podróbki. Teoria ewolucji Darwina również jest błędna.

Na środku placu znajduje się ogromna kopuła, z której wyświetlany jest hologram ruchomych części. Zawiera główne aspekty bardzo odległej przeszłości ludzkości, od jej początków. Cezar wyjaśnił, że według obrazów wyświetlanych przez hologram teoria ewolucji Darwina jest całkowicie fałszywa.

Prawdziwe pochodzenie człowieka jest przedstawione w skondensowanej formie holograficznej. Po tych lekcjach prawdy możemy powiedzieć, że 90% oficjalnej historii ludzkości to kłamstwa i podróbki. Niewiarygodne, ale to, co obecnie uważa się za naprawdę wydarzyło się w naszej historii, nigdy się nie wydarzyło, podczas gdy tzw. „mity” i „legendy” są niemal w całości prawdziwe.

Ponadto większość teorii archeologicznych jest fałszywa. Na przykład dinozaury nie wymarły 65 milionów lat temu, a istniały stare kontynenty Lemurii i Atlantydy. Ta dziwna inwersja spowodowała wiele problemów i konfliktów między ludźmi w naszej przeszłości. Dla prawidłowego datowania przedstawionych wydarzeń na tle wyświetlona została mapa gwiazd odpowiadająca temu okresowi.

Choć okres objęty prognozami był bardzo duży (kilkaset tysięcy lat), a cykl procesji Ziemi wynosi 25 920 lat, to obserwując liczbę „lat platońskich” (cykl 25 920 lat) można dokładnie datować wydarzeń było możliwe. Góry Bucegi mają 50-55 tysięcy lat.

XVIII. Szokujące odkrycia

Cezar widział, co wydarzyło się podczas tzw. Wielkiego Potopu i skąd wzięła się cywilizacja ludzka, jednak zdecydował się tego nie ujawniać, gdyż rewelacje są zbyt szokujące dla mentalności, idei i wiedzy współczesnego człowieka.

Osobiście uważam, że ludzie tacy jak on są również odpowiedzialni za obecny stan nieświadomości i utajenia gatunku ludzkiego. Przez tysiąclecia byliśmy okłamywani i manipulowani, a gdy tylko zbliżyliśmy się do prawdy, ktoś stwierdził, że nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby ją usłyszeć.

To aroganckie i samolubne podejście! Ludzie są dziś tak samo gotowi, jak nigdy dotąd, a im szybciej prawda zostanie ujawniona, tym lepiej. Posiadanie większej liczby elementów układanki ułatwi im przyjęcie prawdy i, co ważniejsze, przekona ich do podjęcia działań przeciwko manipulatorom i zniewoleniom.

W niepokojącym pokazie obrazów przedstawiono także istnienie Jezusa i jego ukrzyżowanie. Projekcje wykazały, że wielu świadków ukrzyżowania przybyło tam z innych okresów historycznych.

Nosili takie same ubrania jak reszta ludzi, ale rysy ich twarzy były inne, stąd stale zakrywali twarze. Hologram prezentował także fragmenty życia duchowego innych wyjątkowych postaci z odległej przeszłości ludzkości, w tym także osób, o których nic nie wiemy.

W tamtych czasach rozkład społeczny i populacyjny był zupełnie inny od tego, który znamy dzisiaj, dlatego archeolodzy i antropolodzy powinni zrewidować swoje teorie od podstaw.

XIX. Trzy tajemnicze tunele

Odkryte tunele mają tysiące kilometrów długości i prowadzą do trzech różnych obszarów planety. Ta po lewej stronie łączyła bazę rumuńską z nieodkrytą jeszcze podziemną bazą gdzieś w Egipcie (która z pewnością została już odkryta i zbadana).

Prawy tunel prowadził do podobnej, ale mniejszej konstrukcji na „Płaskowyżu Tybetańskim”. Tunel ten miał trzy wtórne konsekwencje. Jedna prowadziła do podziemi w pobliżu rumuńskiego miasta Buzaru (w pobliżu „Zakola Karpat”). Kolejna prowadziła do wspomnianej już bazy irackiej, zaś ostateczna konsekwencja doprowadziła do podziemnej bazy w woj

Rozpoczęły się intensywne przygotowania do wypraw we wszystkich 3 tunelach: pierwszego do Egiptu, drugiego do Tybetu i trzeciego do jądra Ziemi.

(Streszczenie wydarzeń z książki: „Viitor cu cap de mort”, autorstwa „Radu Cinamar” — pseudonim dla nieujawnionego pisarza, którym w mojej opinii jest nie kto inny jak były generał Emil Strainu . Swoją wypowiedź opieram na niezwykle podobny styl pisania i fakt, że autor miał bezpośredni dostęp do tej ściśle tajnej bazy kosmitów – coś, co nie mogłoby się wydarzyć, gdyby dana osoba nie była osobą poufną).

Źródło https://stateofthenation.co/?p=221699

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like