CZARNA SZLACHTA Północnowłoska

Kim naprawdę są i skąd pochodzą?

Autor, State of the Nation

Wersja AUDIO

Poniższe exposé jest tak szczegółowe, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o ukryte funkcjonowanie globalnej struktury władzy kierowanej przez Czarną Szlachtę .

Obnaża także tych, którzy zamieszkują szczyt szczytu światowej piramidy władzy. Linie krwi tych rodzin Iluminatów sięgają babilońskiego kartelu bankowego, tysiąclecia przed przyjściem Jezusa Chrystusa.

Jednakże coś bardzo znaczącego wydarzyło się podczas powstania północnowłoskiej czarnej szlachty , co przygotowało grunt pod utworzenie dzisiejszej satanistycznej kliki globalistycznej Nowego Porządku Świata . Wysoce konsekwentną transformację tej pierwotnej kamarilli europejskiej czarnej szlachty najlepiej wyjaśnić w następujący sposób:

Wszystkie mafijne rodziny przestępcze opisane poniżej zajmują stosunkowo niski poziom na totemie prawdziwej władzy i wpływów, ponieważ znamy ich nazwiska. Innymi słowy, są jedynie mafijnymi mięśniami dla wyjątkowo dobrze ukrytych brokerów władzy, którzy zaludniają ultratajne wyższe szczeble chazarskiej  mafii . Ten wszechobecny międzynarodowy syndykat przestępczy następnie odpowiada przed jeszcze bardziej tajną i potężną  Kabałą Chazarską .

Nawet pobieżne przejrzenie poniższej listy staje się oczywiste, że wiele z najbogatszych mafijnych rodzin przestępczych wywodzi się z europejskiej czarnej szlachty, a zwłaszcza z  czarnej szlachty północnowłoskiej . Dzieje się tak dlatego, że model Imperium Rzymskiego został wykorzystany przez  Kabałę Chazarską  do podzielenia całego świata na terytoria przestępcze, za pomocą których można gwałcić, plądrować i plądrować całą cywilizację planetarną.

Czarna szlachta północnowłoska zbudowała   swoje fortuny dzięki czterem największym podbojom wszechczasów. Odziedziczyli zgromadzone bogactwo najbardziej drapieżnego imperium w historii – Cesarstwa Rzymskiego; to znaczy zanim powstało Imperium Brytyjskie. Zabrali łupy z dziewięciu głównych krucjat na Bliski Wschód. Byli bezpośrednimi beneficjentami niezrównanego transferu bogactwa ze Wschodu na Zachód, który nastąpił w następstwie podróży Wenecjanina Marco Polo do mongolskiego imperium Kubilaj-chana (po czym przywrócono szlak handlowy Jedwabnego Szlaku).

Wreszcie, co najważniejsze, główne miasta północnych Włoch, takie jak Wenecja, Genua, Mediolan, Turyn, Florencja, Bolonia, Werona itd., były siedzibą pierwszych na świecie korporacji. Wszystkie te korporacje powstały pod egidą Kościoła rzymskokatolickiego. Domy bankowe i kupcy z północnych Włoch, którzy je utworzyli, były najpotężniejszymi i najbogatszymi rodzinami, w których katolicka włoska szlachta i ziemiaństwo zawierały małżeństwa z chazarskimi żydowskimi bankierami i biznesmenami (dlatego tak wiele rodzin  chazarskiej mafii  opisanych poniżej może prześledzić swoje pochodzenie do północnych Włoch). Zobacz:  To są kontrolowane przez Chazarów rodziny mafijne Iluminatów, które potajemnie rządzą światem.


KLUCZOWE PUNKTY:  Pierwotni Chazarowie byli bardzo prymitywnym i prostackim, prostackim i okrutnym narodem (pomyślcie: jidysz – ich tajny język zbrodni). Będąc połączeniem tureckiej, mongolskiej i wysoce wsobnej linii krwi hebrajskiej, byli także dość brzydcy, niezdrowi i wyjątkowo prostacki (pomyśl: haczykowate nosy i paciorkowate oczy). Ze względu na wyjątkowo plemienny charakter, wiele stuleci praktykowania kazirodztwa i wielopokoleniowego chowu wsobnego tylko spowodowało, że stali się bardziej obłąkani psychicznie i wytrąceni emocjonalnie, powodując wszelkiego rodzaju choroby psychiczne/zaburzenia psychiczne. Dlatego nie powinno dziwić, że  Kabała Chazarska była tak zdeterminowana, aby zawierać małżeństwa mieszane z wysoce kulturalnymi i wyrafinowanymi północnymi Włochami, którzy wydawali się mieć wszystko. W ten sposób ci zagorzali gangsterzy ukryli swoje przestępcze chazarskie pochodzenie, jednocześnie w pełni wykorzystując bardzo zamożne katolickie społeczeństwo włoskie w ten sam sposób, w jaki podstępnie wyzyskiwali koczownicze plemiona arabskie z bogatego w ropę Bliskiego Wschodu (ostatecznie zabili wszystkich sprawiedliwych wodzowie plemienni). Jednakże wiecznie złodziejscy i zamożni Włosi rzeczywiście stali się znacznie bardziej współwinni tego globalnego przedsięwzięcia przejęcia, entuzjastycznie tworząc wspólną sprawę z Chazarami z czystej chciwości.


Warto zauważyć, że praktycznie wszystkie dzisiejsze największe korporacje publiczne nadal działają pod auspicjami Watykanu. Ale nie zapominajmy, że Watykan był ZOG tak długo, jak Papież nosił jarmułkę/kippę, znaną również jako papieska jarmułka Zucchetto. To judaistyczne przejęcie rodzącego się Kościoła katolickiego tak naprawdę rozpoczęło się za panowania cesarza Konstantyna, kiedy chrześcijaństwo zostało po raz pierwszy zaakceptowane jako legalna religia Cesarstwa Rzymskiego podczas Pierwszego Soboru Nicejskiego.

ZOG = Rząd okupowany przez syjonistów

Wraz z przeniesieniem handlu morskiego z Morza Śródziemnego na Ocean Atlantycki te przełomowe  rodziny przestępcze z północnych Włoch, należące do czarnej szlachty,  założyły najpierw w Szwajcarii europejską siedzibę tajnej bankowości; a następnie globalna stolica bankowa i handlowa w należącym do Chazarów i zarządzanym przez Chazarów  City of London,  jak wyjaśniono tutaj:  Wysoce strategiczne i konsekwentne przejście mafii chazarskiej z Wenecji do Londynu . Co oznacza, że ​​monarchia brytyjska, Świątynia Koronna i dzielnica finansowa Londynu były pod ścisłą kontrolą Kabały  Chazarskiej  od ich powstania.

W rzeczywistości cała światowa społeczność narodów ucierpiała z powodu tej straszliwej tyranii kierowanej przez mafię, która skutecznie sprawuje całkowite dowodzenie i kontrolę nad Globalnym Systemem Gospodarczym i Finansowym. Ten fiskalny totalitarny stan rzeczy znacznie się pogorszył wraz z uchwaleniem Ustawy o Rezerwie Federalnej z 1913 r. To bowiem wraz z utworzeniem światowego  kartelu bankowości centralnej  Stany Zjednoczone Ameryki przekształciły się w wojskowe ramię  Nowej Porządek Świata  jako preludium do utworzenia  Jednego Rządu Światowego  ze stolicą w Jerozolimie.

Poniżej znajduje się tylko kilka z najbardziej rzucających się w oczy mafijnych rodzin przestępczych, którym zlecono smarowanie kół miażdżącego kości molocha NWO toczącego się po kraju – WSZĘDZIE, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ze względu na ich uprzywilejowane rody Iluminatów, te niezwykle niebezpieczne rodziny otrzymały wyłączne prawa do określonych terytoriów przestępczych i/lub gałęzi przemysłu w celu wygenerowania ogromnych dochodów niezbędnych do utrzymania różnorodnych fal chazarskiej przestępczości przeciwko ludzkości zalewających dziś planetę Ziemię. Wojna biologiczna Covid prowadzona za pomocą broni biologicznej przeciwko Covid-19 i uzbrojonych „szczepionek” Covid to tylko dwa przykłady tego niekończącego się spisku przestępczego mającego na celu eksterminację docelowych populacji na całym świecie.

Ale w jaki sposób  Chazarska Kabała  kiedykolwiek zgromadziła tak wielką władzę, aby utrzymać tak niezrównaną supremację nad ziemskim królestwem, odkąd  babilońscy Radhonici  po raz pierwszy stworzyli swój lichwiarski babiloński kartel bankowy? Zobacz:  Jak Khazarian Cabal skutecznie kontrolowała żydostwo aszkenazyjskie, aby mogło rządzić planetą Ziemią zza zasłony .

Najważniejszym fragmentem tego exposé jest poprzedni link , ponieważ dobrze wyjaśnia, dlaczego i jak zrobiło się tak bardzo ciemno, począwszy od Chazarskiego Kaganatu, a następnie w całych północnych Włoszech, począwszy od XIII wieku, szczególnie w miastach wymienionych powyżej. Ponieważ to właśnie tajne małżeństwo, które miało miejsce pomiędzy chazarskimi barbarzyńcami i imperialistami z północnych Włoch podczas wysoce ignorowanej supremacji Cesarstwa Weneckiego, naprawdę postawiło program Nowego Porządku Świata na sterydach, jakiego doświadczamy dzisiaj.

Stan Narodu
8 maja 2024 r


Czarna szlachta

Opublikowano przez FORBIDDEN.NEWS

A skoro mowa o klasie miliarderów-pasożytów, czy słyszałeś kiedyś o obrzydliwym dowcipie zatytułowanym  „Arystokraci” ? Zaczynam wierzyć, że komediowy program Arystokratów to tak naprawdę nie żart.

Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że ​​wielu – nie wszyscy – arystokratów to zupełne dranie. Ci ludzie to prawdziwi gangsterzy z „OG”, a świat jest dla nich ostrygą za niekończącą się przestępczość, a oni nie mogą nic na to poradzić.

Jestem o tym bardziej przekonany niż kiedykolwiek po przeczytaniu  tego eksplodującego głową tajemniczego dokumentu PDF autorstwa anonimowego autora, który sformatowałem i nieco zredagowałem ze względu na gramatykę i przejrzystość i do którego dodałem poniżej hiperłącza, aby ci pomóc we własnych badaniach, oglądając  MINISERIAL „UPAD BABYLONU” Tore’a Marasa – Odcinek 3 , jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Czas trwania: 33 minuty

W ciekawy sposób odkryłem ten tajemniczy dokument. Pisałem artykuł towarzyszący powyższemu filmowi – jeden z  5 absolutnie oszałamiających filmów  opublikowanych przez Tore Maras w październiku zeszłego roku – i po spędzeniu kilku godzin na przepisywaniu tekstu, który szybko miga na ekranie w minidokumencie, zdecydowałem się spróbować wkleić akapit w Google, aby poszukać potencjalnego dokumentu źródłowego – i znalazłem!

Znalazłem  ten plik PDF z datą 11 lutego 2021 r., który jest pełen artefaktów wskazujących, że oryginał został napisany w języku hiszpańskim i że ta angielska wersja PDF pochodzi ze skanu cyfrowego. Autor pozostaje tajemnicą.

To ten sam tekst, który pojawia się na ekranie podczas fragmentu tego minidokumentu, pochodzącego z  klasycznego przemówienia Johna Colemana z 1996 r.,  w którym opisuje on plan „Zerowego wzrostu” Klubu Rzymskiego, który teraz widzimy rozwijający się na naszych oczach jako Wielki Resetowanie.

Coleman, były oficer brytyjskiego wywiadu, który później został naturalizowanym obywatelem USA, wyjaśnił, że ONZ, WHO i Bank Rozrachunków Międzynarodowych są organami wykonawczymi Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych – a ostatecznie „Komitetu 300”, kontrolowaną przez starożytne rodziny arystokratyczne, których bogactwo w stratosferze przyćmiewa bogactwo technologicznych oligarchów naszych czasów. Coleman napisał obowiązkową książkę o tym samym tytule  „Komitet 300 ”.

Wiele osób mówi o mafii chazarskiej, ale od Colemana czytamy, że są to jedynie osoby wykonujące rozkazy dla Czarnej Szlachty. Dokument PDF wyjaśnia, w jaki sposób Watykan i wszystkie główne religie i kulty, rządy, wojsko i agencje wywiadowcze, korporacje, mafia chazarska i wszystkie główne gangi przestępcze i kartele narkotykowe, które przejęły południową granicę Stanów Zjednoczonych są kontrolowane przez Czarną Szlachtę, a różne rodziny kontrolują określone terytoria – a dokument wymienia wszystkie nazwiska.

Po II wojnie światowej  szef gestapo Klaus Barbie założył handel kokainą z Boliwii,  aby finansować powojennych nazistów. Dystrybucją kokainy w USA zarządza w dużej mierze kartel Sinaloa.

Tak więc, kiedy mówisz „kartel Sinaloa”, rzadko myślisz o europejskich arystokratach czerpiących korzyści z tej masowej operacji handlu narkotykami i ludźmi – ale dokładnie to mówi ten dokument, cytuję:

„Ród Burbonów i hiszpańska szlachta… są właścicielami większości meksykańskich i południowoamerykańskich karteli narkotykowych. Burbonowie są właścicielami kartelu Zatoki Perskiej i królów łacińskich. Rodziny Osorio i Borja są właścicielami MS-13… Ruspolis są częściowymi właścicielami kartelu Sinaloa… Rodziny FitzJames i Álvarez są właścicielami kartelu Los Zetas.

Powyższe zdjęcie przedstawia Francesco Ruspoli, rzekomego obecnego szefa rodziny przestępczej Czarnej Szlachty. Z dokumentu wynika, że ​​jest częściowym właścicielem kartelu Sinaloa. Pomarańczowa kobieta po jego prawej stronie to księżniczka Françoise Sturdza, rumuńska członkini Czarnej Szlachty.

Powyżej widzimy  Louisa Alphonse’a de Bourbon , głowę rodu Burbonów i zgodnie z dokumentem jest on właścicielem  Gulf Cartel  i  Latin Kings .

To młody Edgardo Osorio, którego rodzina, według tajemniczego dokumentu, wraz z rodziną Borja jest właścicielem MS-13 i gangu motocyklowego Mongołów, co wydawałoby się absolutnym absurdem, ale… najwyraźniej tak się w tę grę gra .

Z dokumentu wynika, że ​​kilka innych arystokratycznych rodzin europejskich kontroluje kilka innych latynoamerykańskich gangów przestępczych.

Doktor Jan Halper-Hayes powiedział Johnowi Sabalowi,  że  traktat z 1871 r.  przywrócił USA do ich przedwojennego wasalstwa w Wielkiej Brytanii i dał bankierom kontrolę nad naszym życiem. „Zasadniczo Kabała, o której słyszeliście, to 12 rodzin, które naprawdę kontrolują finanse na całym świecie” – powiedziała.

Dokument ten, pierwotnie napisany w języku hiszpańskim, dwukrotnie wspomina o tym traktacie, twierdząc, że bawarska dynastia z  rodu Wittlesbachów  potajemnie kontroluje spółki zależne  Kompanii Zatoki Hudsona  oraz że „HBC posiada aktywa o wartości około 12 miliardów dolarów i ma umowy fiskalne ze Stanami Zjednoczonymi Zjednoczonych na mocy ustawy organicznej Dystryktu Kolumbii z 1871 r.”.

Dalej czytamy, że „  Korona Belgijska  i jej szlachta kradną bogactwo Stanów Zjednoczonych poprzez oszukańcze umowy podatkowe ustanowione na mocy ustawy organicznej Dystryktu Kolumbii z 1871 r. i nadal to robią za pośrednictwem Banku Rozrachunków Międzynarodowych”.

Kiedy przyjrzysz się poszczególnym członkom tych rodzin, zauważysz, że od wieków zawierali małżeństwa mieszane i wszystko robili razem. Wszyscy zasiadają w zarządach swoich firm, wszyscy są członkami swoich  małych tajnych stowarzyszeń . W kółko widzisz te same królewskie domy i tytuły.

###

A oto tajemniczy dokument, który zhakowałem, trochę z ilustracyjnymi hiperłączami i kilkoma oszczędnymi poprawkami gramatycznymi, wynikającymi z błędnego tłumaczenia z oryginalnego dokumentu w języku hiszpańskim.  (ORYGINAŁ JEST TUTAJ) .

Pytanie: Kim są „elity”? Odpowiedź: Czarna szlachta.

Czarna  Szlachta  jest bazą globalnego syndykatu przestępczego kontrolującego tę planetę. Czarna szlachta lub czarna arystokracja to rodziny arystokratyczne, które stanęły po stronie papiestwa pod rządami papieża Piusa IX po tym, jak armia Królestwa Włoch dowodzona przez  rodzinę Sabaudii  wkroczyła do Rzymu 20 września 1870 roku i obaliła papieża. i  Państwa Kościelnego oraz przejął  Pałac Kwirynalski  i szlachtę nobilitowaną później przez Papieża przed  Traktatem laterańskim  z 1929 r.

Każda rodzina, która wydała papieży dla Watykanu, jest rodziną królewską. Większość Czarnej Szlachty to członkowie rodziny królewskiej Watykanu. Czarna szlachta uważa się za suwerennych książąt. Rodziny te zasłużyły na miano „czarnej” szlachty dzięki swemu bezlitosnemu brakowi skrupułów. Na szeroką skalę stosowali morderstwa, gwałty, porwania, rabunki i wszelkiego rodzaju oszustwa, nie stawiając oporu osiągnięciu swoich celów.

Czarna szlachta to rodziny, które sfinansowały i stworzyły świętą korporację Watykanu w celu narzucenia światowemu niewolnictwu jako niezbędnej instytucji, kierując się wyłącznie przekonaniem, że niektórzy rodzą się, aby rządzić, a inni, aby być rządzonymi. Teologicznym stanowiskiem tej elity stała się koncepcja, że ​​pewne rodziny urodziły się, by rządzić jako arbitralna elita, podczas gdy zdecydowana większość danej populacji jest skazana na ucisk, poddaństwo lub niewolnictwo.

„Nowy Porządek Świata” jest próbą przejęcia kontroli nad społeczeństwem przez te faszystowskie rodziny w celu całkowitego zniewolenia ludzkości. Watykan jest narodem imperialnym i największym imperium na świecie. Watykan  , czyli Korporacja Świętego Watykanu, oficjalnie Państwo Watykańskie, to naród, który działa jako największa sieć wywiadowcza na świecie . Stolica  Apostolska  jest „Wszystkowidzącym okiem” społeczeństwa i podmiotem korporacyjnym powiązanym z wieloma innymi korporacjami i rządami poprzez statuty papieskie i królewskie.

Arcybiskupi i biskupi wysokiego szczebla nadzorują społeczeństwo w swoich okręgach i nadzorują politykę, policję, biznes i przestępczość zorganizowaną. W tym samym roku, w którym profesor prawa kościelnego i filozofii praktycznej na Uniwersytecie w Ingolstadt,  Adam Weishaupt , stworzył Zakon Iluminatów, był tym samym rokiem, w którym stworzyli Stany Zjednoczone jako korporację, aby kierować nimi jako ich prywatna armia i przywódca programu „Nowego Porządku Świata” dla elit, głównie dzięki infiltrowanej masonerii i kierowanej przez  jezuitów .

Nowy Porządek Świata jest spiskiem linii rodowych na górze. Są to starożytne i złe rody, które budują i niszczą imperia w celu uzyskania kontroli poprzez porządek wychodzący z chaosu. Domy królewskie i szlacheckie są podmiotami korporacyjnymi i rości sobie prawo do rządzenia oraz posiadania ziemi, zasobów i ludzi.

Właściciele zawsze byli dominującymi właścicielami złota i metali szlachetnych. Umożliwiają i finansują bankierów i przedsiębiorców, aby pracowali dla nich za pośrednictwem ich siedzib korporacyjnych. Autoryzują i wydają tworzenie ustaw, agencji, wojska, firm i uniwersytetów.  Tworzą i prowadzą religie i tajne stowarzyszenia. Finansują i organizują także syndykaty przestępczości zorganizowanej, tak jakby były przedsiębiorstwami komercyjnymi.

Niektóre z głównych królewskich rodów to  Savoy ,  Bourbon ,  Medici ,  Glücksburg ,  Wittelsbach ,  Nassau-Weilberg ,  Saxe-Coburg i Gotha ,  Romanov ,  Grimaldi ,  Orlean ,  Braganza ,  Habsburg ,  Hanower ,  Windsor ,  Saud ,  Thani , Khalifa,  Alawi  ,  Zogu ,  Hohenzollern ,  Orange-Nassau ,  Bonaparte  i  Bernadotte .

Wiele królewskich rodów nadal rządzi swoimi narodami jako głowy państw, np. Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Dania, Monako, Hiszpania, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Maroko, Szwecja, Norwegia i Luksemburg.

Państwo Watykańskie jest także królestwem, którego monarchą jest papież Rzymu. Czarna szlachta to starożytny rodowód Państwa Kościelnego, do którego należy Stolica Apostolska i Watykan. Wydali na świat pierwszych papieży w Rzymie i od samego początku zajmowali stanowiska kierownicze w Watykanie.

Colonna   i  Torlonia  nadal sprawują dziedziczne stanowiska książąt-  asystentów tronu papieskiego . Czarna szlachta uważa się za suwerennych książąt. Watykan jest centralnym punktem kontroli, a Stolica Apostolska jest jedną z najstarszych i najbardziej przestępczych istniejących korporacji.

Hiszpański Kościół katolicki jest niezwykle bogaty, nie doświadczył kryzysu, a także cieszy się prawdziwym rajem podatkowym, wolnym od płacenia podatków takich jak IBI, zakłady, spółki itp. Zdecydowana większość posiadanego przez niego majątku i na nim ich konta są całkowicie nieprzejrzyste. Sytuacja ta jest bezprawna, niesprawiedliwa i prawdopodobnie nielegalna, a dzieje się to za współudziałem i zgodą władz publicznych.

Rodziny Erlach  i Brandi to szwajcarscy doradcy podatkowi ,  którzy umożliwiają korupcję, przekupstwo, finansowanie działalności przestępczej i pranie brudnych pieniędzy. Gwardia  Szwajcarska  to ta, która chroni Państwo Watykańskie. Szwajcarskie kantony od wieków mają umowę z Watykanem, a Szwajcaria jest w zasadzie państwem papieskim, w którym rzymska szlachta rości sobie częściowe prawa własności.

Niemiecki  dom Baden Zahringen  założył Berno w Szwajcarii. Ród Sabaudii rządził regionami Szwajcarii przez setki lat.

Niektóre z najważniejszych linii krwi Czarnej Szlachty to:  Massimo , Colonna,  Pallavicini ,  Odescalchi ,  Ruspoli ,  Orsini ,  Aldobrandini ,  Sforza-Cesarini ,  Boncompagni-Ludovisi ,  Chigi-Albani-Della Rovere ,  Doria-Pamphilj ,  Rospigliosi ,  Giustiniani , Torlonia ,  Corsini ,  Borghese ,  Del Drago ,  Lucchesi-Palli i  Gaetani . Rodziny Pecci i   Pacelli  to  nowsze rody Czarnej Szlachty.

Czarna szlachta ma udziały w Stolicy Apostolskiej, która jest podmiotem korporacyjnym z siedzibą w Państwie Watykańskim, utworzonym jako naród w 1929 r. pod rządami Benito Mussoliniego, którego władzę objął Dom Sabaudii. Rodziny Mussoliniego i Franco stały się szlachtami po reżimach faszystowskich.

Czarna Szlachta jest także właścicielem  Rycerzy Maltańskich , Jezuitów i  Cosa Nostra . Czarna szlachta założyła oddziały w południowych Włoszech i poślubiła szlachtę sycylijską i kampańską, taką jak  rodziny Lanza di Scalea ,  Adragna ,  Sanseverino ,  Tomasi di Lampedusa ,  Paternò , Cattaneo,  Serena di Lapigio  i  Rocco di Torrepadula  .

Wiele włoskich rodzin przestępczych, takich jak  rodziny Bonanno  i  Bellomo, było sycylijską szlachtą  . Zarówno szefowie mafii, jak i włoska i hiszpańska szlachta nazywają siebie Donami, co jest odpowiednikiem szefa przestępczości.

Rodziny Savoy, Savoy-Aosta, Medici,  Bourbon-Two Sicilies i  Bourbon-Parma  są członkami włoskiej rodziny królewskiej i są żonami z różnymi europejskimi rodami królewskimi i czarną szlachtą. Większość monarchów to członkowie Suwerennego Zakonu Wojskowego Malty.  Książę Carlo Massimo  nadzoruje Suwerenny Zakon Maltański jako prezes Włoskiego Stowarzyszenia SMOM.

Rycerze Maltańscy prowadzą tajną operację w Jezuickiej Szkole Służby Zagranicznej w Georgetown, prowadzonej przez  Joela Hellmana . Jezuici i Rycerze Maltańscy zasadniczo kierują Departamentem Obrony wraz z agentami Korony Brytyjskiej i masonami wysokiego szczebla.

Książę Carlo de Bourbon-Two Sicilies  był wysokim dowódcą Towarzystwa Jezusowego poprzez swój  Święty Konstantyński Order Wojskowy Świętego Jerzego . Jezuici zostali upoważnieni przez papieża Pawła III z rodziny Farnese. Rodziny Bourbón-Dos Sicilias i Bourbon-Parma są kontynuacją rodziny Farnese, nazwisko Farnesivs jest wyryte w siedzibie jezuitów zwanej  kościołem Gesù  w Rzymie.

Rodzina Farnese mieszkała w pięciokątnej fortecy zwanej Farnese  Villa Caprarola , która stała się podstawą projektu amerykańskiego Pentagonu. Jezuici zajmują się edukacją, polityką, bankowością, nauką, prawem, a zwłaszcza wywiadem wojskowym. Włoscy Burbonowie osiedlili się na całym świecie, w tym na Florydzie.

Należy przeprowadzić dochodzenie w sprawie jezuitów i zakazać ich, słusznie zostali wypędzeni z niemal każdego kraju na świecie, ale zawsze w końcu wracali. W Hiszpanii trzykrotnie, ostatni jej powrót miał miejsce z rąk  generała Franco .

Stolica Apostolska jest organem zbiorowym, który wydaje prawa i projekty ustaw, takie jak Złota Bulla, która rości sobie prawo własności do Królestwa Anglii i identyfikuje cesarza jako władcę jedynego prawowitego imperium uniwersalnego, wybranego bezpośrednio przez Boga.

Papież rości sobie doczesną władzę lub własność nad Ziemią, a także rości sobie władzę papieską lub papieską regułę i papieską nieomylność. Nieomylność oznacza niezdolność do mylenia się.

Kuria Rzymska, czyli Dwór Papieski, jest najwyższą zorganizowaną radą w społeczeństwie i jest bezpośrednio nadzorowana przez dwóch „Asystentów Księcia przy Tronie Papieskim”. Te dwa stanowiska zajmują książęta z rodzin Colonna i Torlonia. Współpracują z radą książęcą wyższego szczebla włoskiej szlachty, która współpracuje z inną radą złożoną ze szlachty rzymskiej.

Włoska i austriacka szlachta są małżeństwem i ściśle ze sobą współpracują, przewodząc Suwerennemu Zakonowi Wojskowemu Malty, który jest suwerenną jednostką równoważną suwerennemu narodowi. Włoska szlachta, La Cosa Nostra oraz niemiecka i austriacka szlachta kierują żydowską mafią.

Członkowie rodziny królewskiej i szlachta posiadają ogromne ilości majątku na prywatnych kontach bankowych w Szwajcarii. Wykorzystują założony przez nazistów  Bank Rozrachunków Międzynarodowych  do kradzieży majątku banków centralnych w drodze oszukańczych umów podatkowych, a następnie piorą i ukrywają majątek na prywatnych kontach bankowych w Szwajcarii.

Do głównych włoskich rodów, które są nadal aktywne, należą Massimo, Colonna, Pallavicini, Torlonia, Aldobrandini, Ruspoli, Orsini, Gaetani-D’Aragona, Bourbon-Parma, Odescalchi, Borghese, Adragni, Chigi, Medici,  Borromeo , Doria-Pamphilj, Sacchetti, Savoy, Grimaldi i Bourbon. Te linie krwi nadzorują różne sektory społeczeństwa.

Poza tą strukturą władzy istnieje Komitet 300 z wewnętrznym kręgiem złożonym z czołowych monarchów i książąt Europy i byłego Świętego Cesarstwa Rzymskiego, w skład którego wchodzą członkowie z Windsoru, Spencera, Cecila, Percy’ego,  Hohenlohe-Langenburga , Habsburgów, Bonaparte, Orleanu , Bernadotte, Lagergren, Glucksburg, Hanower, Fürstenberg,  Austria-Este , Hohenberg, Hesja, Nassau-Weilberg, Habsburg-Lorraine, Saxe Coburg i Gotha,  Saksonia-Weimar-Eisenach ,  Saksonia-Meiningen , Braganza, Orange-Nassau, Hohenzollern,  Hohenzollern-Sigmaringen ,  Liechtenstein ,  Rothschild ,  FitzJames ,  Lobkowicz ,  Ligne ,  Merode ,  Romanov ,  Thurn und Taxis ,  Schwarzenberg ,  Orsini-Rosenberg ,  Windisch-Graetz ,  Esterhazy  i inne rodziny.

Wielu członków Komitetu 300, którzy nie mają statusu szlacheckiego, to przedstawiciele rodzin królewskich. Wszystkie te rodziny są wrogami ludzkości i od wieków spiskowały, by zniewolić świat. Autoryzują i tworzą korporacje i miliarderów, kierują religiami, państwami, tajnymi stowarzyszeniami, mafią i syndykatami przestępczości zorganizowanej.

Rodziny królewskie w Europie dzielą się głównie na dwie frakcje, a ich początki sięgają  kupców z Guelph i właścicieli ziemskich Ghibelline . Wszystkie inne grupy, takie jak  Bilderberg ,  CFR i  Komisja Trójstronna,  to organizacje niższego szczebla. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, który jest podstawą jego systemu kontroli.

Europejskie monarchie konstytucyjne są gałęziami korporacyjnego imperium Rzymu. Monarchie konstytucyjne są rządzone przez mianowane przez krew głowy państw i służą Rzymowi za pośrednictwem Suwerennego Zakonu Wojskowego Malty.

Papież rości sobie tymczasową lub fizyczną własność Ziemi. Papież twierdzi, że jest nieomylny w błędzie. Papież rości sobie prawo własności do wszystkich dusz poprzez papieską doktrynę o „papieskiej supremacji”. Papież jest przywódcą Czarnej Szlachty we Włoszech.

Jezuici to kapłaństwo wojskowe oficjalnie założone przez  papieża Pawła III, znanego również jako Alessandro Farnese,  z rodziny Farnese. Jezuici zostali oficjalnie powołani na mocy bulli papieskiej zwanej Regimini Militantis Ecclesiae, co oznacza Pułk Wojskowy Kościoła jako kontynuacja templariuszy.

Czarni szlachcice są prawdziwymi właścicielami i kontrolerami Watykanu i utrzymują swoją kontrolę przez stulecia, mianując swoich krewnych na papieży i biskupów wysokiego szczebla. Obecnie rodziny Torlonia i Colonna, które posiadają dziedziczne stanowiska książąt asystentów tronu papieskiego, nadzorują papieża. Z kolei papież Franciszek nadzoruje wszystkich członków Kościoła katolickiego, a także nadzoruje różne tajne stowarzyszenia powiązane z Kościołem.

Jezuici są również zakonem masońskim i byli kontynuacją zakonów templariuszy, gdy zostały zakazane. Kościół rzymskokatolicki drwi z chrześcijan, odprawiając rytuały, podczas których udają, że piją krew i jedzą ludzkie mięso, zwane Eucharystią, zwaną także Świętą Ofiarą.

Nowy Testament istniał dopiero około 1600 roku, a Stary Testament jest nawet nowszy niż nowy. Zarówno Nowy, jak i Stary Testament stworzyli monarchowie Watykanu i Europy. Ostatnia oficjalna wersja Biblii została opublikowana w roku 1777.

Biskupi i księża działają jako nadzorcy, a jezuici jako szpiedzy wyszkoleni w oszustwach i są wszędzie infiltrowani. Papież rości sobie doczesną władzę lub własność nad Ziemią, a także rości sobie władzę papieską lub papieską regułę i papieską nieomylność. Nieomylność oznacza niezdolność do mylenia się.

Arcybiskupi są nadzorcami społeczeństwa w swoich okręgach i nadzorują politykę, policję, biznes i przestępczość zorganizowaną. Łacińskie wyrażenie Novus Ordo Seclorum oznacza Nowy Porządek Wieków lub także „Nowy Porządek Świata” i znajduje się na banknocie dolarowym oraz Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych.

Watykan używa łaciny jako języka urzędowego i w dokumentach. Nazwa America pochodzi od Włocha Americo Vespucciego, który pracował dla rodziny Medyceuszy we Florencji i Rzymie. Vespucci stworzył termin Nowy Świat dla Ameryki. Bank of America pierwotnie nosił nazwę Bank of Italy i został założony przez Amadeo Gianniniego, finansowanego przez Włochów.

Narody powstały jako firmy lub korporacje, aby wykorzystywać swoich obywateli jako towar. Korporacje są konstrukcjami oszukańczymi, ponieważ uważa się je za osobę mającą prawa na mocy prawa, a także dlatego, że właściciele i kontrolerzy korporacji mogą zlekceważyć odpowiedzialność za przestępstwa popełnione przez korporację. To jest oszukańcze. Korporacje to nie ludzie i dlatego nie mogą mieć praw. Korporacje to także monopoliści, którzy wykorzystują spółki zależne do ukrywania swojej dominacji nad przemysłem. Firmy prywatne nie mogą uczciwie konkurować z korporacjami. Obywateli zalicza się także do osób prawnych (spółek), pozbawiając ich wszystkich praw człowieka. Korporacje nie powinny istnieć.

Członkowie rodziny królewskiej i szlachta wydają statuty ustanawiające reprezentatywnych tajnych agentów nieruchomości kontrolowanych przez korporacyjne gospodarstwa domowe lub korony członków rodziny królewskiej i szlachty. Twierdzą, że w ten sposób przejmują zagraniczne rządy. Członkowie rodziny królewskiej i szlachta twierdzą, że są właścicielami Stanów Zjednoczonych jako kontynuacji Virginia Company. Rzymska rodzina królewska, taka jak Hanower, Hesja, Wirtembergia, Hohenzollernowie, Glücksburgowie, Orange-Nassaus oraz Saxe-Coburg i Gothas, rości sobie prawo do udziału w własności Korony Brytyjskiej. To dlatego brytyjska rodzina królewska ma tak dużo niemieckiego pochodzenia.

Stany Zjednoczone są definiowane jako korporacja federalna zgodnie z  amerykańskim kodem 3002. Sekcja 15 . Większość ojców założycieli była masonami i pracowała dla Korony Brytyjskiej i niemieckiej rodziny królewskiej. Amerykańskie rodziny polityczne, takie jak Bushowie, Clintonowie, Romneyowie i Kennedych, biorą swoje nazwiska od europejskich rodzin szlacheckich, które nadal istnieją.

Rodzina  Von Dem Bussche  to niemiecka szlachta i krewni rodziny Bushów. Clintonowie  Romneyowie to  także   brytyjska szlachta. Kennedy to szkocko-irlandzka szlachta i amerykańska rodzina polityczna związana z Partią Demokratyczną.  Mars ,  Walton ,  Rockefeller ,  Guggenheim ,  Getty ,  Hearst ,  Sackler ,  Lauder , Sachs,  Johnson ,  McMahon ,  Forbes i Cox to tylko niektóre z amerykańskich rodzin miliarderów, które współpracują z członkami rodziny królewskiej i szlachtą w Europie.

Rodzina Mars jest warta około 70 miliardów dolarów i współpracuje z rodzinami Windsor, Savoy, Thurn i Taxis. Waltonowie mają majątek około 130 miliardów dolarów i współpracują z niemiecką szlachtą, taką jak   rodziny Wirtembergii, Badenii, Hohenzollernów i Isenbergów . Różne rodziny Johnsonów w Stanach Zjednoczonych są łącznie warte dziesiątki miliardów i działają jako agenci Izby Hanowerskiej. Są właścicielami Johnson & Johnson i Fidelity Investments. Hanowerzy to potężni członkowie rodziny królewskiej i kupcy, którzy założyli Ligę Hanzeatycką.

Rodzina Hearst jest warta ponad 25 miliardów dolarów, a kilku jej członków kształciło się na Uniwersytecie Harvarda należącym do Korony Brytyjskiej. Rodzina McMahon jest miliarderem i właścicielem WWE i pracuje pod rządami Bonapartów i Savoyów jako ich szlachetni przodkowie, którzy służyli wojskowo przez MacMahonów podczas drugiej włoskiej wojny o niepodległość.

Dziś we Francji są McMahoni z włoskimi i francuskimi tytułami szlacheckimi. Rodzina Lauderów pracuje dla domu Esterhazy w Austrii oraz  domu Este w Austrii  i we Włoszech. Guggenheimowie mają aktywa warte setki miliardów i są małżeństwem z dynastią Stuartów. Rodzina Getty to amerykańscy miliarderzy zajmujący się handlem ropą naftową i poślubiona włoskiemu domowi Ruspoli. Rodzina Forbesów to miliarderzy i amerykańscy potomkowie szkockich arystokratów, którzy nadal istnieją.

Wszystkie organizacje zajmujące się prześladowaniem gangów i organizacje kultowe są własnością członków rodziny królewskiej i szlachty i są przez nich kontrolowane. Organizacje przestępcze, takie jak sama rodzina królewska, instytucje królewskie, Towarzystwo Jezusowe, Czarni Mnisi, Klub Ognia Piekielnego, Zakony Templariuszy, Masoneria, Wielki Wschód Francji, Ryt York, Ryt Szkocki, Prince Masonry of Prince Hall, Shriners Międzynarodowe, Królewski Zakon Błaznów, Towarzystwo Kabały, Chabad, Scjentologia, Czaszka i Kości, Towarzystwo Boulé, The 5% Nation, Naród Islamu, Czarni Izraelici, Ordo Templi Orientis (OTO), Świątynia Seta, Kościół Szatana, Różokrzyżowcy, Złoty Brzask, Opus Dei, Mormoni, Rycerze Kolumba, Klub Czeski, Rycerze Phintias, Starożytny Zakon Druidów, Wicca, Santeria, Obeah, Voodoo, Sufizm, greckie wspólnoty i bractwa, New Age i Kulty gnostyckie, kulty nazistowskie, KKK, mafie, gangi więzienne, gangi motocyklowe i gangi uliczne.

Rodzina Rockefellerów wykorzystuje swoje fundacje charytatywne do finansowania gangów nękających i przekupstwa w Stanach Zjednoczonych, a także programów globalizacyjnych i programów szczepień. Fundacja Rockefellera finansowała  Almighty Vice Lord Nation , zorganizowaną grupę przestępczą, a także finansowała Instytut Tavistock.

Hollywood, Kościół Scjentologiczny i Dolina Krzemowa to operacje wojskowe, takie jak amerykańska agencja DARPA, prowadzone przez europejską rodzinę królewską i szlachtę, taką jak Oettingen-Spielbergowie, Schaumburg-Lippes, Anhalts, Hanovers, Windsors, Passi di Preposulos, Ruspolis, Torlonias i Odescalchis .

Rodzina Ferragamo jest również zaangażowana w zarządzanie i finansowanie korupcji w Hollywood. Dom Nassau-Weilbergów, będący małżeństwem z Torloniami, finansuje handel ludźmi i składanie ofiar z ludzi w Hollywood.

Idole z branży rozrywkowej to niebezpieczna sekta, której przywódcy mają dostęp do broni elektronicznej. Większość współczesnej elektroniki jest nadawana potajemnie za pomocą  oprogramowania biopirackiego GENESIS i NEURON  kontrolowanego przez kabalistów i scjentologów.

Monarchie europejskie funkcjonują jako przedłużenia Rzymu i prowadzą tajne stowarzyszenia, które infiltrują agencje rządowe i zarządzają korporacjami dla monarchów. Suwerenny Zakon Maltański jest główną radą wojskową i ściśle współpracuje z Zakonami św. Jana administrowanymi przez protestancką rodzinę królewską, takimi jak Windsorowie i Hohenzollerni.

Zakon Maltański i Zakon Świętego Jana to organizacje masońskie posiadające wielkich mistrzów i tytuły inicjacyjne. Wszystkie królewskie i szlacheckie rody współpracują ze sobą jako globalny syndykat przestępczy i część zmodernizowanego rzymskiego imperium korporacyjnego. Mają też kilka konkurujących ze sobą frakcji, które tworzą iluzję podziału.

Korona brytyjska i szkocka szlachta, taka jak rodziny Bruce, Stewart, Sinclair, Campbell, Montagu, Scott, Hamilton, Percy, Boyle, Bowes-Lyon i Sutherland, zarządzają dużą częścią masonerii. Wszystkie te rodziny wydały na świat wielkich mistrzów Wielkiej Loży Anglii. W Europie i Stanach Zjednoczonych są tysiące lóż masońskich. Należy zbadać masonerię i zdelegalizować ją.

Grecko-niemiecki dom królewski w Glücksburgu kieruje greckimi wspólnotami i bractwami oraz wykorzystuje wtajemniczonych jako swoich agentów. Szlachta z Glücksburga i Włosi prowadzą Towarzystwo Boulé. Boulé to greckie stowarzyszenie braterskie zrzeszające Afroamerykanów. Martin Luther King i Jesse Jackson byli członkami Boulé, a także wielu innych znanych, odnoszących sukcesy i bogatych czarnych, w tym Barack Obama, Bill Cosby, Al Sharpton i Thurgood Marshall.

Rodzina Glücksburgów rządzi Danią i Norwegią, a ostatnio rządziła Grecją. Wśród jej członków jest była królowa Hiszpanii Zofia i książę Filip, książę Edynburga. Była grecka szlachta i kupcy królewscy, tacy jak  rodziny Mavroleon , Onassis i Niarchos, to miliarderzy, którzy mają monopol w branży morskiej i współpracują z brytyjską szlachtą. Grecka rodzina królewska mieszka obecnie w Londynie, skąd prowadzi działalność wielu greckich sprzedawców wysyłkowych.

Korona Brytyjska autoryzowała i kontroluje uniwersytety takie jak Yale i Harvard, które są wykorzystywane do rekrutacji agentów koronnych za pośrednictwem braterskich zakonów, takich jak Skull & Bones oraz Book and Snake.

Rodziny królewskie i szlacheckie prowadzą również tajne interesy w korporacji City of London Corporation, która dominuje na światowych rynkach. Niektóre z głównych londyńskich rodzin kupieckich obejmują rodziny Goldsmith, Stuart, Rothschild, Grosvenor, Sassoon, Barclay, Sutherland, Montagu, Bailey i Guinness.

Rodzina Sutherlandów stworzyła bank HSBC, który ma długą historię skandali finansowych na całym świecie (Emilio Botín, Fernando Alonso, Mohamed VI, Jorge Trías i Jordi Pujol Jr. mieli konta w HSBC, gdy przewodniczył mu Stephen Green, baron Green Hurstpierpointa).

W wyniku fuzji rodzina Baileyów jest współzałożycielem Janusa Hendersona. Janus Henderson zarządza aktywami o wartości około 190 miliardów dolarów.

Rodzina Stuartów jest właścicielem Kompanii Zatoki Hudsona i ma sojusz z Bawarskim Domem Wittelsbachów, który jest tajnym właścicielem niektórych spółek zależnych Kompanii Zatoki Hudsona, założonych przez bawarskich kupców. HBC posiada aktywa o wartości około 12 miliardów dolarów i ma umowy fiskalne ze Stanami Zjednoczonymi na mocy ustawy organicznej Dystryktu Kolumbii z 1871 roku.

Rodzina Orange-Nassau to wpływowi handlowcy za pośrednictwem Holenderskiego Towarzystwa Handlowego i posiadają dużą liczbę udziałów w Royal Dutch Shell, Philips Electronics i ABN AMRO Bank. Orange-Nassaus i ich agenci Dreyfusowie prowadzą Rand Corporation, która ma kontrakt z armią amerykańską. Założycielem Rand był holenderski dżentelmen. Rodzina Orange-Nassau prowadzi także w Irlandii Loyal Orange Institution, która infiltruje policję, wymiar sprawiedliwości i politykę.

Luksemburska rodzina Nassau-Weilburg to międzynarodowi bankierzy powiązani z Bankiem Światowym i Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Rodziny królewskie z Luksemburga, Belgii i Holandii mają udziały w Europejskim Banku Inwestycyjnym, a wszyscy członkowie rodziny królewskiej pobrali się niedawno z włoską szlachtą.

Rodzina Ligne z Belgii to zamożni handlarze diamentami i złotem.

Korona Belgijska i jej szlachta kradną bogactwa Stanów Zjednoczonych poprzez oszukańcze umowy podatkowe ustanowione na mocy ustawy organicznej Dystryktu Kolumbii z 1871 r. i nadal to robią za pośrednictwem Banku Rozrachunków Międzynarodowych.

Baron  Strange  stoi na czele masońskiego Zakonu Oddfellow.

Rodzina Russellów to markizy Tavistock i prowadzą Instytut Tavistock, który jest organizacją zajmującą się masową kontrolą umysłów. Rodzina Russellów była także współzałożycielką Uniwersytetu Yale i Russell Trust Association, którego nazwa pochodzi od firmy z New Haven w stanie Connecticut, opartej na tajnym stowarzyszeniu Skull & Bones.

Skull & Bones to kompleks wojskowy kultu śmierci prowadzony przez rodzinę Bushów z USA, która jest niczym europejska rodzina królewska w USA.

Rodzina Fürstenbergów kieruje Królewskim Zakonem Błaznów, noszącym w herbie błazna. Clintonowie ściśle współpracują z Izbą Fürstenbergów, którzy mają rezydencje w Stanach Zjednoczonych.

Włoska rodzina Orsini i rzymska rodzina Rosenbergów przewodzą różokrzyżowemu Zakonowi alchemików, którzy infiltrują firmy produkujące żywność i leki w celu prowadzenia wojny chemicznej.

Rodzina Medici, która ma posąg Hermesa (Merkurego) w swoim pałacu w Rzymie, zarządza Hermetycznym Zakonem Złotego Brzasku, alchemicznym tajnym stowarzyszeniem. Medici byli architektami nowoczesnej bankowości.

Rodzina Pierleoni z Rzymu i hiszpański dom Bourbon-Anjou prowadzą Towarzystwo Kabały, którego logo wykorzystuje hiszpańskiego lwa.

Rzymska rodzina Pacelli i włoska rodzina Crescenzi zarządzają wiccańskimi kultami czarów.

Bawarska rodzina Wittelsbachów z Bawarii stworzyła bawarskich iluminatów i zarządza mnichami benedyktyńskimi, a także jest częścią żydowskiej mafii w Stanach Zjednoczonych, która jest przestępcą umysłowym. Dom Wittelsbachów jest powiązany z syjonizmem, nazizmem, masonerią i Towarzystwem Jezusowym.

Włoska rodzina Pecci jest także właścicielem mafii żydowskiej w Stanach Zjednoczonych poprzez małżeństwo z rodziną Blumenthal.

Jezuici działają jako rzymski wywiad i infiltratorzy i wykorzystują swoje uniwersytety do rekrutacji i szkolenia agentów dla Rzymu. Agenci jezuici dominują na stanowiskach kierowniczych w armii i wywiadzie Stanów Zjednoczonych, a zwłaszcza w CIA.

Właścicielem Rycerzy Kolumba jest Casa de Colonna.  Krzysztof Kolumb był Pedro Madrugą, hrabią Caminha , krewnym Colonnów, którzy osiedlili się w Pontevedra w czasach Rzymian. Wielu Rycerzy Kolumba to funkcjonariusze policji, burmistrzowie, prawnicy i sędziowie, którzy chronią włoski tłum, a jednocześnie atakują ludzi wolnomyślących. Rycerze Kolumba są mocno zaangażowani w nękanie gangów.

Żydzi dworscy, tacy jak rodziny Rothschild, Warburg, Goldsmith, Oppenheimer, Walton, Sassoon, Kadoorie, Lewis, Javal, Lauder, Sackler i Dreyfus, pracują za pośrednictwem Kurii Rzymskiej lub sal sądowych królewskich, takich jak Pałac Buckingham.

Francuscy Rothschildowie pracują dla Czarnej Szlachty Rzymu i francuskiego domu orleańskiego. Brytyjscy Rothschildowie pracują dla Korony Brytyjskiej. Rodziny Sassoon i Kadoorie pracują dla Korony Brytyjskiej i nadzorują bankowość i biznes w Chinach i Indiach. Szwajcarscy Rotszyldowie pracują dla Domu Habsburgów i Domu Hesji.

Oppenheimerowie pracują dla niemieckiego domu w Wirtembergii i oddziału Oppenheim w Kolonii. austriacki ród Habsburgów nadał im tytuły szlacheckie.

Warburgowie pracują dla włoskiego domu Borghese, niemieckiego domu Hesji i Hanoweru. Warburg Pincus miał kontrakt z Unicredit, który połączył się z Bankiem Ducha Świętego rodziny Borghese. Warburgowie byli weneckimi bankierami, a rodzina Borghese posiada obecnie weneckie tytuły szlacheckie. Warburgowie finansowali nazistów.

Rodzina Dreyfusów pracuje dla holenderskiego domu Orange-Nassau i francuskiego domu Bonaparte.

Żydowskie rodziny bankowe pracują dla chrześcijańskiej szlachty i członków rodziny królewskiej. Te miliardery żydowskie rody kierują wieloma rabinami, którzy prowadzą sieć wywiadu kryminalnego współpracującą z Mossadem.

Francuska Izba Bonapartego i szwedzka Izba Bernadotte kontrolują wiele głównych europejskich firm poprzez swoich rycerzy Zakonu Serafinów i Legii Honorowej, którzy są także członkami Okrągłego Stołu Przemysłowców Europy, który ma wielką wpływ gospodarczy na rynki.

Wallenbergowie prowadzą korporacje warte setki miliardów i pracują dla szwedzkiego domu Bernadotte. Wallenbergowie i Korona Szwedzka współpracują także z jezuitami i Watykanem. Czarna szlachta i inne rodziny królewskie ukrywały miliardy w prywatnych bankach w Luksemburgu, Liechtensteinie i Szwajcarii.

Rodziny królewskie Luksemburga i Liechtensteinu są właścicielami i prowadzą własne banki krajowe i prywatne. Austriacka i wschodnioeuropejska rodzina królewska oraz szlachta, taka jak Habsburgowie, Esterhazy i Schonberg, korzystają z prywatnych banków w Liechtensteinie, a także są właścicielami izraelskich i żydowskich mafii.

Rodzina Esterhazych wraz z rodziną Lucchesi-Palli kierują frakcją rosyjskiej mafii za pośrednictwem szefa mafii Siemiona Mogilewicza z Budapesztu.

Rodzina Torlonia jest właścicielem banku Fucino w Rzymie i pełni funkcję bankierów i skarbników watykańskich. Rzymska rodzina Torlonia i niemiecka rodzina Hohenzollernów są głównymi właścicielami i kontrolerami Banku Rozrachunków Międzynarodowych, który został założony i zarządzany przez nazistów podczas II wojny światowej. Torlonia są architektami faszyzmu, a Hohenzollerni są architektami nazizmu.

Rodziny Este, Rothschild i  Hottinger  to jedni z czołowych szwajcarskich bankierów.

Rumuńska  rodzina Sturdza  jest także właścicielem prywatnego banku w Szwajcarii.

Rodzina Casanova z Włoch i Hiszpanii jest jedną z czołowych rodzin politycznych w Szwajcarii.

Rodziny Este i Savoy prowadzą Bank Rozrachunków Międzynarodowych, który ma kontrakty z większością głównych banków centralnych i defrauduje bogactwa narodów poprzez oszukańcze pożyczki i kontrakty. Savoyowie mieszkają w Szwajcarii, a książę Lorenz z Austrii-Este pracuje w banku Gutzwiller. Należy zbadać i zamknąć Bank Rozrachunków Międzynarodowych.

Rodzina Gutzwillerów to jedna z wiodących rodzin bankowych w Szwajcarii, posiadająca własny prywatny bank i zarządzająca 35 innymi szwajcarskimi bankami.

Gwardia Szwajcarska to organ wojskowy odpowiedzialny za bezpieczeństwo Papieża i Stolicy Apostolskiej. Uroczystym przywódcą Gwardii Szwajcarskiej jest papież, suweren Watykanu. Włoskie mafie to rzymscy egzekutorzy zaangażowani w wymuszenia, pranie brudnych pieniędzy, morderstwa i handel narkotykami i płacą swoje składki mafii sycylijskiej, która z kolei płaci je Czarnej Szlachcie.

Mafia przekazuje swoje zarobki i daniny Czarnej Szlachcie za pośrednictwem watykańskich fundacji charytatywnych, a następnie z banku watykańskiego przesyła je na prywatne konta Banku Szwajcarskiego.

Rodzina mafijna Savoyów Genovese specjalizuje się w wyłudzaniu pieniędzy z Wall Street. Mafia fałszuje profesjonalne sporty jako hazard, a także pranie wygranych z przestępstwa w kasynach.

Rodzina Torlonia jest właścicielem rodziny mafijnej z Kansas City i dzieli własność rodziny mafijnej z Pittsburgha z rodziną Borghese z Rzymu i rodziną Rocco di Torrepadula z Sycylii.

Francuski Dom Orleanu jest właścicielem rodziny mafijnej z Nowego Orleanu, a francusko-brytyjska rodzina Beaufort nadzoruje i jest właścicielem frakcji Dixie Mafia wraz z innymi brytyjskimi rówieśnikami mającymi francuskie pochodzenie.

Rodzina miliarderów Coxa zajmuje się komunikacją multimedialną i jest częścią właścicieli mafii Dixie, która zajmuje się sprzedażą tytoniu i żeń-szenia, a także handlem bronią, narkotykami i ludźmi.

Rodziny Goldsmith i Sassoon są właścicielami pakistańskich i hinduskich siatek handlu ludźmi działających w Wielkiej Brytanii.

Dom Cesarski Brazylii,  Orléans-Braganza  i belgijski dom Ligne są małżeństwem i mają udziały w brazylijskich spółkach AmBev i belgijskim Anheuser-Busch InBev. Izba Orleanu-Braganza jest właścicielem brazylijskich karteli narkotykowych, które są również zaangażowane w handel ludźmi.

Rodzina Sforza jest właścicielem klanów Stidda Mafia działających na terytorium Sforza-Visconti w Mediolanie, a rodziny Sforza i Visconti mają większą kontrolę nad Włoską Giełdą Papierów Wartościowych lub Giełdą Papierów Wartościowych w Mediolanie. Mediolański miliarder Silvio Berlusconi pracuje dla rodzin Sforza i Visconti i ma monopol na włoskie media i politykę. Berlusconi założył we Włoszech partię polityczną Forza, nazwaną na cześć Sforzów.

Niektórzy arystokraci z północnych Włoch, tacy jak rodziny Visconti, Borromeo, Este, Gonzaga, Valenti, D’Adda i Passi di Preposulo, są blisko spokrewnieni z rodzinami miliarderów, takimi jak Rothschildowie, Agnellis, Benettonowie, Armanis i Ferreros. Rodziny Sforza i Visconti są właścicielami rodziny mafijnej z Seattle, a rodzina Gaetani jest częściowymi właścicielami. Rodzina przestępcza z Seattle kontroluje miliarderów Billa Gatesa i Jeffa Bezosa poprzez szantaż.

W 2017 roku pracownicy Microsoftu i Amazona zostali przyłapani na skandalu związanym z handlem ludźmi w celach seksualnych. Rodzina Colonna jest właścicielem Rycerzy Kolumba, a także rodziny mafijnej Colombo i częściowo jest właścicielem Chicago Outfit wraz z rodzinami Capponi i Roselli z Florence Turk.

Al Capone był agentem Domu Capponi, a John Roselli był agentem rodziny Roselli del Turco. Roselli pracował także dla CIA. Colonna oznacza kolumnę. Rycerze Kolumba infiltrują wydziały policji i współpracują z włoską mafią.

Rodziny Massimo i Gaetani są właścicielami i prowadzą rodzinę mafijną Gambino oraz rodzinę mafijną z Filadelfii. Rodzina Massimo-Brancaccio jest także właścicielem i kieruje Maglianą, czyli rzymską mafią oraz Zbrojnymi jądrami rewolucyjnymi, a także rodziną przestępczą Graviano de Brancaccio w Palermo na Sycylii, która jest częścią mafijnego klanu Corleonisi. Rodzina Massimo otrzymuje hołd od większości włoskich rodzin przestępczych, a nawet od mafii rosyjskiej i mafii z Europy Wschodniej.

Mieszkająca w Londynie rodzina Massimo de Roccasecca jest właścicielem syndykatu przestępczego Clerkenwell, znanego również jako Rodzina Adamsów lub London A-team i jest częściowo właścicielami irlandzkiej mafii, w tym Rathkeale Rovers.

Rodzina Borghese jest także głównym właścicielem mafii sycylijskiej i mafii Magliana.

Rodziny Lucchesi-Palli i Pallavicini są właścicielami rodziny przestępczej Lucchese, której rosyjska mafia w Brighton Beach składa hołd. Rodzina Pallavicini jest właścicielem ormiańskiej mafii działającej w Hollywood i ściśle współpracującej z rodziną Kardashian.

Romanowowie są częściowymi właścicielami rosyjskiej mafii i założyli kilka rezydencji w Stanach Zjednoczonych. Rodzina Giustiniani wraz z kilkoma greckimi kupcami nadzoruje grecką mafię w Filadelfii. Rodziny królewskie i szlacheckie finansują przestępczość zorganizowaną.

Żydowska mafia przekształciła się w przestępczość umysłową i współpracowała z czarną ręką włoskiej mafii. Szefem żydowskiej mafii w Stanach Zjednoczonych jest miliarder Michael Bloomberg. Leon Black to kolejny z czołowych żydowskich gangsterów w Nowym Jorku. Żydowska mafia uczestniczy w profesjonalnych sportach z gangsterami umysłowymi, takimi jak Daniel Gilbert, Robert Kraft, Joshua Harris, Tom Werner, Jerry Reinsdorf, George Kaiser, Peter Guber, Joe Lacob, Mark Cuban i Micky Arison.

Unia Europejska opiera się na Traktacie Rzymskim podpisanym na Kapitolu w Rzymie. Prezesem Europejskiego Banku Centralnego był Mario Draghi, urodzony w Rzymie i kształcony przez jezuitów w Instytucie Massimo. Mario Draghi jest tajnym krewnym rodzin Borghese i Del Drago.

Rodzina  Erba-Odescalchi  , wywodząca się z Cernobbio we Włoszech, kieruje CERN z Rzymianką  Fabiolą Gianotti jako dyrektor generalną CERN,  która jest wykorzystywana do wytwarzania ciśnienia w niższych warstwach atmosfery w celu ucisku społeczeństwa.

CERN, HAARP, Kościół Scjentologiczny, smugi chemiczne i urządzenia elektroniczne są wykorzystywane do ukrytego ucisku społeczeństwa. Wojsko amerykańskie zarządza w Portoryko systemem elektronicznego nękania HAARP, kontrolowanym z Zatoki Guantanamo na Kubie, pod dowództwem  kapitana Davida Culpeppera . CIA i włoska mafia prowadzą na Kubie dużą operację przestępczą. CIA i Cosa Nostra ściśle współpracują do dziś.

Islamskie rodziny królewskie zostały nazwane na cześć europejskiej rodziny królewskiej w XIX i XX wieku, a zwłaszcza po pierwszej wojnie światowej. Członkowie rodziny królewskiej na Bliskim Wschodzie zarządzają przemysłem naftowym i wykorzystują swoje ogromne bogactwo do finansowania programów globalistycznych, które pozwalają im rządzić swoimi narodami. Dom Saudów jest wart co najmniej bilion dolarów.

Ród Thani i Ród Al Khalifa współpracują z Domem Saudów i również są bogatymi handlarzami ropą. Królewscy z Bliskiego Wschodu kierują Bractwem Muzułmańskim, Pięciu Procentami i Narodem Islamu, które są brutalnym tłumem wyznającym kult i prześladujący. Organizacje te należy zbadać i zakazać. Są także właścicielami arabskiego tłumu z siedzibą w New Jersey i Detroit.

Rodzina królewska Maroka to zamożni kupcy i właściciele rodziny mafijnej Abergil z Izraela i Maroka.

Dom Burbonów i hiszpańska szlachta, taka jak Osorio, FitzJames, Alvarez (Alba), Pignatelli, Arteaga, Borja, Zuniga, Ruspoli i Aragon-Escobar, są właścicielami większości meksykańskich i południowoamerykańskich karteli narkotykowych. Burbonowie są właścicielami kartelu Zatoki Perskiej i królów łacińskich.

Rodziny Osorio i Borja są właścicielami MS-13. Rodziny Borgia i Borja są także częściowymi właścicielami gangu motocyklowego Mongels.

Ruspolis są częściowymi właścicielami kartelu Sinaloa i Primeiro Comando da Capital w São Paulo w Brazylii, gdzie mieszkają ich kuzyni Matarazzo.

Rodziny FitzJames i Álvarez są właścicielami kartelu Los Zetas.

Rodziny Álvarez i Osorio są także właścicielami gangu motocyklowego Bandidos.

Założycielami i właścicielami Banco Santander są Dom Burbonów.

Król Hiszpanii ma oficjalne prawo do tronu jako król Jerozolimy.

___
https://forbiddennews.substack.com/p/the-black-nobility?utm

PDF: https://ia903405.us.archive.org/32/items/2021-02-11-16-33-06-1613075586/2021-02-11-16-33-06_1613075586.pdf?utm

Źródło https://stateofthenation.co/?p=227746

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like