Hazarska Kabała – Kontrola Żydów Aszkenazyjskich

Wersja Audio

Jak Hazarska Kabała skutecznie kontrolowała żydostwo aszkenazyjskie, aby mogło rządzić
planetą Ziemią za zasłoną

Dla niewtajemniczonych poniższa narracja dosłownie przedstawia „całą megillę”, bez zamierzonej gry słów. Wyjaśnia ukrytą rękę za zabójstwami JFK, RFK i MLK; wyjaśnia, kto tak naprawdę wykonał akcję związaną z 11 września. Podobnie zamach bombowy w Oklahoma City mógł zostać przeprowadzony i zatuszowany przez FBI jedynie w świetle tej dobrze ukrytej historii. Jak inaczej mogłaby zostać nielegalnie uchwalona niszcząca Republikę Ustawa o Rezerwie Federalnej z 1913 roku? Jak, na Boga, armii amerykańskiej udało się kiedykolwiek zrzucić dwie bomby atomowe na japońską ludność cywilną i wyjść z tego jako bohater wojenny?

Co ważniejsze, jak inaczej prawdziwi sprawcy mogliby uchodzić na sucho ewidentnie fałszywemu Covid Plandemic przez ponad 3 lata… a następnie przeprowadzać trwające ludobójstwo za pomocą Covida w biały dzień… a następnie skutecznie tuszować niezrównane masowe morderstwo w godzinach największej oglądalności?! Jest tylko jeden sposób! Tylko wysoce spójny i głęboko skorumpowany klan przestępczy, który zajmuje sam szczyt światowej piramidy władzy, mógł kiedykolwiek dopuścić się i zatuszować taki globalny plan wyludnienia. Co oznacza, że ​​oszałamiające COVID CON mogło kiedykolwiek mieć miejsce tylko z ogromnymi mięśniami mafii chazarskiej – mafii, która rządzi wszystkimi innymi mafiami – jako ramienia egzekwowania prawa.

Bardzo wymowna grafika powyżej – „cała megilla” – nabiera nowego znaczenia w świetle wysoce radioaktywnego ujawnienia zamieszczonego poniżej. Mów o wysokim dramacie i urzekającym teatrze, królowych dramatu i teatralnych wirtuozach – nikt, ale to nikt, nie robi tego tak, jak kontrolowani przez Chazarów carowie Hollywood i sułtani z Doliny Krzemowej . Tylko Khazarian Cabal sprawuje pełną kontrolę i kontrolę nad mediami Mockingbird CIA . Oczywiście zarówno przemysł muzyczny, jak i sport zawodowy zawsze były ich placem zabaw, z którego można było w sposób społeczny przekształcić masy w zagrodę uległości… tak jak ich Instytut Tavistock i liczne zespoły doradcze nieustannie unowocześniają swoje najnowsze programy kontroli umysłu.

Jaki jest punkt krytyczny?

KŁAMANIE O WSZYSTKIM, CAŁY CZAS, WSZĘDZIE… a następnie skuteczne utrzymywanie niezliczonych tuszowań w nieskończoność wymaga OGROMNEJ ilości czasu i energii, pieniędzy i zasobów, personelu i organizacji, planowania i intryg. Tak zdumiewająco monumentalny wyczyn naprawdę wymaga wielu wskazówek i ciągłej pomocy Z INNYCH KRAJÓW. Cóż, kluczowa relacja historyczna i nieziemska, którą zaraz przeczytacie, ujawnia nieopowiedzianą historię, która układa ostatni element chazarskiej układanki.

State of the Nation
6 lutego 2023 r

Uwaga: w świetle tych bardzo znaczących rewelacji nie powinno być zaskoczeniem, jeśli SOTN ulegnie kolejnemu usunięciu.


Moja teoria wszystkiego w odniesieniu do Księgi Rodzaju oraz współczesnych syjonistów i Żydów

autorstwa Dakini
Moja teoria wszystkiego

Część druga: Manipulacja genetyczna i hybrydyzacja

Ogromną częścią Wielkiego Eksperymentu jest manipulacja genetyczna. God-Source tolerowało manipulację genetyczną i hybrydyzację, która trwa od wielu lat i wojsko USA o tym wie, ponieważ wzięło w tym udział.

Zostało zaproponowane i dość zaakceptowane przez współczesnych metafizyków, badaczy zjawisk paranormalnych, a także wielu Prawdziwców i Patriotów (którzy nieuchronnie odkrywają tajny program kosmiczny i UFO „Embargo Prawdy”), że ludzie są hybrydami obcych z – kombinacją innych ras, takich jak Liranie i Plejadianie.  Odrzuceni gady zostali pominięci, co doprowadziło ich do walki o swoje roszczenia do Ziemi. Bóg ich wysłuchał i w ramach swoich zadośćuczynień pozwala na kontynuację hybrydyzacji genetycznej, tym razem włączając gady Anunnaki.  Gadzie DNA jest niezbędne dla GE, ponieważ DNA koduje zarówno ciało, jak i duszę . Eksperymenty genetyczne i hybrydyzacje są przez Boga tolerowane, tak jak Bóg tolerował hybrydowych ludzi. Mówi się, że ci ludzie pochodzili z 12 ras, a gady Anunnaki to 13 rasa . To jedno z wyjaśnień (zobacz film o Gadach), a niektórzy twierdzą, że tajemnicą elit wywodzących się od Anunnaki jest to, że ONI są „pechowymi” 13, ponieważ należy się ich bać.

Szatan jest ucieleśniony w gadach Anunnaki, na Ziemi i w tym ramieniu Oriona w galaktyce Drogi Mlecznej. W innych galaktykach Bestia może równie dobrze przybrać inną formę; wystarczy powiedzieć, że tak się składa, że ​​są tu gadami. Zatem tutaj, na Ziemi, mamy Wielki Eksperyment, aby zadośćuczynić Bestii, którą stworzył Szatan po wygnaniu przez Boga. Cóż, Szatan i jego gady z Oriona próbują mieć jakąś „niewłaściwą” kontrolę nad tą ciągłą, tolerowaną hybrydyzacją genetyczną ludzi. Kiedy zostają wpuszczeni z powrotem, nadal obawiają się sądu i zniszczenia spowodowanego gniewem Bożym.  Nadal nie ufają Bogu. Ba’al jest nadal wkurzony, nie jest jeszcze gotowy, aby odejść.

DNA jest planem nie tylko ciała, ale także duszy.

Twoje „niekodujące” DNA, zuchwale nazwane przez niektórych kontrolowanych przez syjonistów „naukowców” „śmieciowym DNA”, w rzeczywistości koduje całą twoją Duszę, całą twoją duchową historię poprzez wszystkie twoje przeszłe życia. Kolejnym kluczem jest to, że dusza objawia się w obliczu. DNA koduje rysy twarzy, gdzie niekodujące i kodujące DNA współdziałają, ujawniając duszę – więcej o tym później.

Gady Anunnaki, zwłaszcza Wielkie Białe Draco, to istoty na szczycie (zamkniętego) zwieńczenia piramidy. Potrzebują ludzi, których duchowe DNA obejmuje gadzie przeszłe wcielenia, ponieważ to czyni ich sprzyjającymi goszczeniu szatańskiego ducha, ale – gadzie dusze niekoniecznie są złe; zostali uwięzieni.

No wiecie, ta znajoma piramida z wszechwidzącym okiem w unoszącym się w powietrzu zwieńczeniu (unoszenie się = hiperwymiarowe zdolności manifestowania – supermoce upadłych aniołów; zamknięte = skrajna tajemnica). To zwieńczenie jest zamieszkane przez Draco-Repsów i opętanych przez nich ludzi. Potrzebują ludzi o określonych profilach DNA, aby utrzymać kontrolę nad Wielkim Eksperymentem. Potrzebują ludzi, których duchowe DNA zawiera gadzie przeszłe wcielenia, aby mogli nadal gościć gadzie duchy. Goszczący gadzie duch niekoniecznie jest zły lub szatański; jest preferowany tylko dlatego, że żył już wcześniej jako gadzi – a to oznacza wspomnienia. Wszystkie różne rasy gadów żyły i uczyły się kultur drakońskich, gdzie lewa półkula uczyła się wszystkiego na pamięć, gdzie prawa półkula była skarłowaciała, gdzie honorowano sadyzm i gdzie hierarchia była nienaruszalna. Te historie życia czynią je sprzyjającymi goszczeniu szatana – co w istocie jest wypaczeniem zstępującego męskiego programu w niszczycielską siłę, na którą antidotum jest wznoszący się kobiecy program.  To dlatego elity i tajne stowarzyszenia tak uważnie śledzą linie krwi. Robią to, korzystając z wiedzy i metod zdobytych dzięki powiązaniom z istotami nieludzkimi , niezależnie od tego, czy są podziemne, czy pozaziemskie (ponieważ obaj są tutaj i wchodzą w interakcje z wybranymi ludźmi od długiego czasu – to po prostu prawda, czy im się to podoba, czy nie). Im zależy na sprawowaniu kontroli nad tym, jakiego rodzaju ducha i w jakim stopniu ducha szatańskiego dana osoba jest skłonna gościć.

Ukryci władcy – nie-ludzie i najpotężniejsi ludzie – na najwyższych szczeblach w nieuchwytnych organizacjach NWO/syjonistycznych/Cabal są dobrze pogrążeni w swoim programie transhumanizmu na Ziemi. Celem tego programu jest stworzenie ludzi „odpornych na wzniesienie” i „odpornych na sumienie”, którzy nie rozwiną się duchowo na tyle, aby rozpoznać zło w swoich przywódcach. Ci „ludzie” – stworzeni przez Bestię – obejmują ludzi zmanipulowanych DNA, sklonowanych ludzi i wyprodukowanych humanoidów.  Elity robią to, ponieważ boją się prawdziwych ludzi o wolnej woli (którzy są zdolni do wznoszenia się) bardziej niż czegokolwiek w Wieloświecie . To, czego boją się tacy ludzie, to równowaga między półkulami mózgu, która prowadzi do zupełnie nowego poziomu manifestowania zdolności – co prowadzi do przywrócenia ludzkości jej 12-niciowego DNA, doskonałego ciała na bazie krzemionki.

Elity NWO Draco-Reptilian są przeraźliwie przerażone ludźmi z objawami wzniesienia (aktywowana kundalini), ponieważ zwiastuje to koniec ich roszczeń do planety i Dzień Sądu.

Dlatego elity desperacko chcą, aby posłuszni ludzie z dominującą lewą półkulą zajmowali stanowiska władzy w społeczeństwie. Trudnym i niepokojącym wnioskiem, do którego dojdziemy, jest to, że Żydzi aszkenazyjscy to tacy ludzie, z DNA preferowanym przez elity satanistyczne. Są one jednak tylko jednym z przykładów. Na Ziemi jest wiele innych, na przykład grupy ludzi w Ameryce Środkowej i Południowej, a także klany ludzi na Wschodzie. Aszkenazyjczycy są jedną z najściślej kontrolowanych takich populacji. Stanowią najnowszy dodany eksperyment, specjalnie zaprojektowany, aby służyć szatańskiemu programowi świata zachodniego – utrzymać Zachód w niewoli tak, aby ludzie nie zdawali sobie z tego sprawy.

Aszkenazyjczycy pochodzą z Chazarów, niegdyś prymitywnej kultury barbarzyńskich Eurazjatów.

Prawdopodobnie Chazarowie byli prymitywni i barbarzyńscy, podczas gdy wiele, wiele kultur było prymitywnych i barbarzyńskich, więc ta część nie jest tak naprawdę ważna.  Mało znanym sekretem jest to, że Chazarowie zostali porwani, kiedy zostali skrzyżowani z istotami hiperwymiarowymi, najbardziej sadystycznymi z Anunnaki. Istoty te spłodziły pierwsze pokolenia hybrydowych Chazarów, tak jak Szatan spłodził dziecko Rosemary. Tak, to poważna sprawa, trudna do zaakceptowania i znacznie trudniejsza do bycia nią. Ale tak właśnie zrobili, a duchowe „ojcostwo” może w rzeczywistości być znacznie, znacznie bardziej powszechne, niż nam się wydaje. W każdym razie od Białej Dracony Anunnaki oczekiwano, że powstała w ten sposób rasa będzie miała pewne problemy, które można rozwiązać poprzez dalsze udoskonalanie, co wymagałoby oddzielenia słabych od tych, którzy staliby się silniejszymi z hybryd chazarskich, którzy ostatecznie staliby się Żydami aszkenazyjskimi. W ten sposób narodziła się narracja o holokauście, a żydowscy przywódcy poświęcili i wykorzystali swoich własnych ludzi do swoich celów, czyli stworzenia posłusznej populacji lewomózgowych sług, aby zapobiec ich zagładzie, aby nie zostali zdemaskowani w Czasach Ostatecznych . Innymi słowy, „ JEST” wąż nie chce powrócić do Boga; chce nadal być podobny do Boga, bo wciąż nie ufa Bogu, który go wygnał.

Wielki haczyk polega na tym, że władcy marionetek nie mogą kontrolować dobrowolnych wyborów dusz, które inkarnują się jako ludzie, czy to Żydów aszkenazyjskich, czy kogokolwiek innego – bardzo by chcieli, ale nie mogą. Mogą wpływać jedynie na prawdopodobieństwa.

Przodkowie Chazarów/Aszkenazyjczyków byli Wielkimi Białymi Draconami Anunnaki (mówi się, że oznaczają smoka) i potrzebowali ludzi o ciemnych rysach, aby mogli ukryć swoje własne jasne rysy. To dlatego najpotężniejsi z elitarnych Żydów – Netanjahu, Rahm Emmanuel, Wasserman-Schulz, mają jaśniejsze rysy niż większość Aszkenazyjczyków. Inni Biali Draconie „przeszli” wcześniej przez populacje anglo-germańskie, w tym rodziny królewskie. Chociaż te linie krwi są śledzone tak dokładnie, jak to możliwe, są zbyt rozproszone, a Bestia straciła kontrolę nad tą częścią eksperymentu, więc przejęła kontrolę nad Żydami.

To cholerne piętno – lub coś szokującego, co trzeba znieść, a żadna dusza nie zgodziłaby się na to bez umowy o ochronie.  Ochrona ta została zapewniona w przymierzu z Żydami. Dusze, które zgłosiłyby się na ochotnika do tej najbardziej wymagającej formy podwójnego hostingu, to rasa Wybrańców . Ale są wybrani i chronieni tylko wtedy, gdy pozostają na Ścieżce. Na tej Drodze Powrotu do Źródła nie ma znaczenia, czy nazywa się Pana Bogiem, czy Jezusem, o ile odnoszą się one do Światła Prawdy, Prawdy absolutnej, Żadnego Oszustwa.

Dusze, które decydują się na inkarnację jako ludzie na Ziemi, robią to z wiedzą, o której „zapomną”, gdy przejdą przez „zasłonę” przed narodzinami.

Jest to bardzo powszechny i ​​dobrze przyjęty pogląd wśród osób zainteresowanych duchowością metafizyczną, że w momencie narodzin przechodzimy przez zasłonę zapomnienia, a wspomnienia z poprzednich wcieleń, misji duchowych, natury Boga itp. stają się niedostępne. Z drugiej strony dusza jest informowana o swoich okolicznościach. Wie, w co się pakuje i zgadza się.

Kto więc spośród zaawansowanych dusz zdecydowałby się na takie wyzwanie, aby urodzić się z ułomnym stopniem dominacji lewej półkuli mózgu, z DNA zmanipulowanym tak, aby sprzyjało goszczeniu gadzich duchów? Są to ludzie, których zaprojektowano tak, aby byli posłuszni werbalnie i opierali się duchowym bodźcom z prawej półkuli mózgu, która jest bardziej połączona ze Źródłem. Ich dusze o tym wiedzą, zanim przejdą przez zasłonę rzeczywistości 3D. Dlatego przypuszczam, że są to dusze pewne siebie, zaangażowane w kochanie ludzkości i służenie jej. Z drugiej strony wołają: „Tak, życie ludzkie jest tego warte, możemy pokonać trudności, jakie nam stawiają, dlatego chętnie zgłaszamy się na ochotnika do służby w tej misji”.

Aszkenazyjczycy to także dusze, które w poprzednich wcieleniach były gadami – prawdopodobnie pełniąc role sług, ponieważ Anunnaki stworzyli odrębne rasy gadów, które miały służyć różnym celom.

W poprzednich wcieleniach musieli być gadami – taki jest wymóg. Pamiętaj, że DNA koduje zarówno ducha (przeszłe życia i karmę), jak i ciało .

To dlatego linie krwi Anunnaki są tak ściśle śledzone i tak preferowane przez najbogatsze elity, które są bezpośrednio powiązane z istotami nie-ludźmi. Wiedzą, że przodkowie Aszkenazyjczyków byli hiperwymiarowymi Anunnaki. Wiedzą również, że rody Anunnaki zostały dalej zintegrowane z ludzkością poprzez programy hybrydyzacji genetycznej, które miały miejsce w tym stuleciu w tajnych programach wojskowych na całym świecie – gdzie gadzie humanoidy krzyżowano z ludźmi (zobacz filmy dokumentalne i sygnalistów – tam jest wiele).

Zaprawdę, spore wyzwanie do zniesienia, więc te dusze, które były zarówno rasą wężową „IS”, jak i ludźmi Boga Słońca Ra, i chcą służyć misji sprowadzenia IS  +  RA z powrotem do EL „z Boga” to prawdopodobnie dusze, które kochają Boga i ludzkość, ale być może wkroczyły do ​​akcji przedwcześnie (nie wszyscy to zrobiliśmy). Być może byli zbyt lekkomyślni, a nawet zbyt optymistyczni, jak na swoje misje, które z ich punktu widzenia po drugiej stronie wydawały się wykonalne. Przed narodzeniem, kiedy zgodzili się na wcielenie, byli pewni siły własnej duszy, aby oprzeć się pokusie, i byli pewni Bożej ochrony.

Częścią ochrony było ukrycie i zamaskowanie elementu hybrydyzacji Wielkiego Eksperymentu, ponieważ jest on w oczywisty sposób zbyt skomplikowany i zbyt napiętnujący, aby większość ludzi mogła go znieść.

Dlatego Biblia jest spisana szyframi zawierającymi nieco tajemnicze terminy, takie jak „drzewo życia”, „resztka”, „zrodzony w grzechu” i wielkie – „Pan Zastępów”. W rzeczywistości odnoszą się one do bardzo specyficznych konstrukcji metafizycznych, na których opiera się cały nasz świat. Idee, które tutaj przedstawiłem, są rzeczywiście dla niektórych niezwykle ezoteryczne i przerażające (cóż, dzieje się tak głównie z powodu cenzury i oszustwa… Mogło być inaczej, z innym przywództwem, ale jeszcze nie osiągnęliśmy tego). Innymi słowy, nie powinienem zdradzać tych tajemnic. Żydom obiecano ochronę przed takim zdemaskowaniem. Dlaczego więc to robię, skoro wiem, że Bóg odradzał mi to?

Czy przymierze Boga z Żydami dobiegło końca? (Właściwie jest to przymierze zawarte z całą ludzkością, która wspólnie ponosi ciężar podwójnego przyjmowania i ponownej integracji wężowego ducha Szatana ISSsss.) Ale czy dobiegło końca? Wierzę, że tak.

Chazarscy Żydzi, którzy stali się panami Aszkenazyjczyków, oszukali, zatruli i porwali ludzkość tak dotkliwie, że ludzie nie mogą z nimi wygrać.

Dotyczy to oczywiście wielu – lub większości – całkowicie niewinnych dusz uwięzionych w służbie szatanowi. Mogą być niewinni i większość otrzyma życie wieczne, ale istnieje brzydka prawda, której nie widzą.  Prawda jest taka, że ​​nie podołają wyzwaniu, jakim jest zaoferowanie Źródłu swoich wytworów wolnej woli i iluzji, aby można je było zmierzyć Prawdą.  Jest jasne, że nie mogą tego zrobić, ponieważ wyglądałoby to na odrzucenie ich syjonistycznych (szatańskich czcicieli Baala) panów, a bardzo niewielu z nich decyduje się na to.

Ale czy to możliwe, że to nie ich wina, że ​​nie mogą tego zrobić? Myślę, że to możliwe, ale nie jestem pewien, czy niektóre osoby, Żydzi czy nie, nie powinny być pociągane do odpowiedzialności za wszystkie szkody, jakie wyrządziły innym poprzez nielegalną władzę (obniżenie rangi itp.), podczas gdy naprawdę wygląda na to, że powinienem wiedzieć lepiej. Ponieważ przez ostatnie 40 lat widziałem, że raz po raz Żyd aszkenazyjski (lub nie-Żyd, który chciał rozmawiać i myśleć dokładnie tak jak oni) w lokalnym banku, szpitalu lub szkole był mistrzem manipulacji Socjopatyczne racjonalności o twarzy Janusa i wężowym języku, które utrzymywały drakońską hierarchię – tę poniżej pływającego zwieńczenia – solidnie na miejscu, mniej więcej tak adaptacyjną i elastyczną jak granitowa góra.

W jakim więc stopniu ci typowi Żydzi robili dokładnie to, do czego zostali stworzeni? I do jakiego stopnia powinni byli przejrzeć ten plan i rozpoznać drakońskie BS? Nie wiem, ale wiem, że wykonanie tego ostatniego wymagałoby integracji lewej i prawej półkuli mózgu. Czy można tego oczekiwać od ludzi, którzy zostali pozbawieni równej szansy na rozwinięcie tej integracji, gdy wąż kopnął ich w głowę i naruszył ich DNA?

Tymczasem całej planecie i całej ludzkości grozi bezpośrednie niebezpieczeństwo całkowitego zniszczenia, za sprawą kilku nieludzkich przodków Aszkenazyjczyków, którzy nie chcą oddać Ziemi woli Boga, ludzkości. Jak od dawna wiedzą, „ludzkość” nie obejmuje ich dokładnie takimi, jakimi są obecnie.

A w międzyczasie ich rasy służebne – Aszkenazyjczycy – zdominowały kulturę amerykańską i przez to mam na myśli, że zrujnowali nasz kraj, a nawet naszą planetę, kształtując ją na obraz Szatana, Bestii. Jestem pewien, że myślisz, że to brzmi jednoznacznie schizofrenicznie, nawet jeśli do tej pory mnie śledziłeś, więc pozwól, że rozwinę tę kwestię. Część „zrujnowana” jest łatwa: powodują one, jak mówimy, ogromne cierpienie miliardów ludzi na całym świecie, niezależnie od tego, czy o tym wiedzą, czy nie (to już inna kwestia – o tym później). Obraz Szatana jest nieco bardziej ezoteryczny, ale kiedy już złożysz wszystkie elementy w całość, wyjrzyj na zewnątrz, a zobaczysz to.

Jeśli jesteś Amerykaninem, być może zauważyłeś, że wkrótce po drugiej wojnie światowej Żydzi osiedlili się w każdym mieście i stanie i zaczęli przejmować kontrolę nad edukacją i polityką. W ciągu 20-30 lat byli w stanie zdominować wszystkie instytucje, media i bankowość w USA – i zrobili to, żerując na sympatii chrześcijańskich Amerykanów – posunęli narrację o holokauście TAK daleko – i to zadziałało. (Tak, holokaust wydarzył się naprawdę, ale nie dotyczył 6 milionów Żydów; podczas II wojny światowej zginęło od 1,6 do 1,8 miliona Żydów i około 4 milionów nie-Żydów). Sekret polega na tym, że żydowscy przywódcy, Chazarowie, złożyli w tej ofierze swój własny naród, ponieważ ich „własny naród” w rzeczywistości nie był taki jak oni, byli uważani za gorszych przez Chazarów Drako-Gadzich. Europejscy Aszkenazyjczycy w tamtym czasie byli już produktami hybrydyzacji – zarówno hiperwymiarowych Anunnaki, wieki wcześniej, ORAZ rzeczywistych eksperymentów genetycznych (splatania DNA) – tolerowanych przez Boga (ale praktykowanych przez Bestię, która nie lubi zasad).

Tak, to jest szokujące, ale to się zgadza, naprawdę się zgadza. Rządzący Chazarowie Anunnaki-Draco-Reptilian – mając wiedzę, której ludzie nie mają o sobie – dosłownie liczyli na pracę nad narracją o Holokauście – na wydojeniu żydowskiej narracji o ofiarach ludobójstwa do całej jej wartości w Stanach Zjednoczonych, w tym używając USA utworzą Izrael (patrz książka Alison Weir).

Co się właściwie działo (i oczywiście typowi Żydzi o tym nie wiedzą! Jak mogli, skoro zostali stworzeni, aby nie kwestionować tego, co im powiedziano?), że za kulisami działała mafia chazarska, będąca marionetkowymi władcami Żydów aszkenazyjskich – a ci pierwsi nie są całkowicie ludźmi, a ci drudzy są nowym rodzajem hybrydowego człowieka, klasą sług. Stworzyli armię gotową do kształtowania wszystkich instytucji, mediów, zawodów klinicznych i sądów na swój obraz – drakońskiej autorytarnej hierarchii, która JEST programem szatańskim.

Drakońska/autorytarna hierarchia = użycie siły, aby pokonać prawdę = istota wypaczenia zstępującego męskiego porządku = narcyzm = użycie siły, aby pokonać prawdę = przemoc i zniszczenie = kradzież energii ducha-duszy i uwięzienie jej w materii oczernianej Źródłem.

Sztywna hierarchia, która pozwala na „wyciąganie rangi”, jest przykładem narcystycznej obrony i przykładem wypaczenia zdolności męskiego aspektu do tworzenia i manifestowania – JEST doskonałym przykładem kradzieży i uwięzienia ducha/woli/intencji w gęstej materii i dysharmonia. Wszystkie formy narcyzmu mają w sobie tę wypaczoną męskość: narcyz używa siły, aby przebić prawdę, gdy żąda, abyś przypomniał mu preferowaną iluzję jego własnego stworzenia. Kiedy nie da ci pieniędzy, jeśli nie będziesz posłuszny (i nie będziesz mógł kupować ani sprzedawać), wtedy twoje przetrwanie jest zagrożone, a on użył siły, aby przebić prawdę. Podnoszenie rangi w sztywnej hierarchii jest pierwotnym narcyzmem i jest kradzieżą i porwaniem energii duchowej. TO właśnie zrobili Upadli Aniołowie, kiedy zjedli z drzewa życia – porwali ducha i zamienili go w coś gęstego, ciemnego i pozostającego w harmonii ze Źródłem.

To jest esencja tego, co robi Bestia i esencje odpowiadają sobie w różnych kontekstach. W mądrości hermetycznej, dobrze znanej czczącym Baala elitom syjonistycznym, istnieje Prawo Zgodności i  oni wiedzą  , jakie jest prawdziwe.

Podsumowanie: Zakończenie i podsumowanie metafizyki zła

1. Strategia zła nr 1 polega na ukrywaniu się pośrodku tego, co dobre.

2. Ludami Ziemi rządzili (ich dostęp do zasobów, zdolność do rozwoju) przez zasadniczo złe istoty, przez które przechodziła Bestia/Szatan, w całej znanej historii.

3. Po wcieleniu w jakiekolwiek ciało dusza jest zawsze i ostatecznie autonomiczna, a ciało ma pewne boskie prawa do swojego istnienia (naruszenie tych praw powoduje dług karmiczny).

Oczywiście, Aszkenazyjczyków w żadnym wypadku nie utożsamia się z fałszywymi Żydami. Autentyczność czy oddanie Bogu jest ostatecznie zawsze wyborem jednostki. W całej historii różni mistrzowie marionetek próbowali indoktrynować i kontrolować wierzenia mas. Prawie zawsze – przynajmniej na najwyższych szczeblach – tacy władcy marionetek mieli bezpośrednie powiązania (czy to poprzez strukturę dowodzenia, czy pochodzenie) z najbogatszymi elitami świata (tymi, które kontrolowały pieniądze), które same były powiązane z jakimś tajnym stowarzyszeniem. Jeśli do tej pory byłeś ze mną, czas się obudzić i stawić czoła faktom:  tajne stowarzyszenia były tajne, ponieważ są połączone z inteligentnymi istotami, które nie są ludźmi i zwykle są bardziej zaawansowane technologicznie niż ludzie . I jak być może słyszeliście, taka „technologia” może w rzeczywistości być nie do odróżnienia od „magii” dla typowych ziemskich ludzi. To za pośrednictwem tych tajnych stowarzyszeń oraz kontrolerów pieniędzy i zasobów złe istoty i źli ludzie, którzy je przyjmują lub z nimi współpracują, trzymają wodze na Ziemi. Niezależnie od tego, czy można to ogarnąć swoją naiwną głową, czy nie, Ziemia znajdowała się pod rządami Szatana, Bestii i ras wężowych jeszcze przed biblijnymi powodziami. Trudno zaakceptować? Pamiętajcie tylko, że pierwszą rzeczą, którą robi Zło, gdy wyrusza na swoją złą ścieżkę, jest udawanie, że jest dobre. Wąż oszukuje.

Podobnie jak fałszywi Żydzi. Oszukują – próbują ukryć się w środku tego, co dobre i udają, że są dobre, wkraczając na ścieżkę dobra, z powrotem do zła. To właśnie robi zło: udaje dobro. I to jest prosty powód, dla którego szatańscy czciciele Baala udawali Żydów, jak odnotowano już przed Chrystusem: ponieważ judaizm był religią i było kilku dobrych ludzi, którzy go praktykowali – i jest to sprytne miejsce dla węża ukrywać.

Wąż zajmuje swoje stanowisko w wysokich szeregach aszkenazyjskich władców marionetek. Stamtąd desperacko próbują kontrolować to, w co wierzy ktokolwiek posiadający jakąkolwiek władzę, ale nie mogą całkowicie uzurpować sobie duszy jednostki, choć bardzo się starają; zawsze znajdą się tacy, którzy uciekną i oni o tym wiedzą. Bestia, która zna Układ GE od co najmniej 20 000 lat, zawsze posiadała wiedzę ezoteryczną niedostępną dla ludzi  i Bestia wie: indywidualna dusza, raz wcielona jako człowiek, wybiera, jakiego ducha będzie gościć, kiedy tak wybierze w co wierzyć, co mówić, czy oszukiwać itp.  Szatan może wpływać jedynie na jednostkę, bardzo rzadko duch szatański może całkowicie opętać osobę lub ją kontrolować. Zatem istnieje tu ważne rozróżnienie: Żydzi aszkenazyjscy są jak wszyscy inni – osobiście odpowiedzialni za to, jak reagują na pokusy. Są tacy, którzy mogą zostać nieuczciwymi bankierami lub kłamcami, albo nieuczciwym lekarzem z nutą złośliwego narcyzmu (wiem, że są tacy, bo ich spotkałem) i mają na to, że tak powiem, swoją „karmę”. tak jak każdy inny. Jeśli wygląda na to, że powinni byli wiedzieć lepiej, tj. nie powinni byli zachować rangi, kłamać lub poświęcać innych dla swoich korzyści – to nie różnią się niczym od katolika, buddysty, ateisty, muzułmanina, Teksańczyka lub Abc, który urodził się zepsuty i uchodzi mu to na sucho.

Prawdziwie fałszywi Żydzi i fałszywi chrześcijanie zamieszkują bardzo ukryte poziomy. Naprawdę są tacy, którzy nazywają siebie Żydami, choć są członkami tajnych stowarzyszeń, którzy faktycznie składają ofiary szatanowi – wyznawcy Baala. Robią to poprzez powodowanie ogromnego bólu spowodowanego traumą, aby móc ukraść energię duchową, a w zamian uzyskać supermoce – tak w skrócie. Jakkolwiek szokujące może to być dla każdego czytelnika, zostało to teraz ujawnione; wiedzą o tym miliony ludzi i jest to bardzo, bardzo realne, niezależnie od tego, co mówi twój szef, bez względu na to, co mówi twój sąsiad, bez względu na to, co mówi CNN.

Obecnie jest dobrze ustalonym faktem, że wielu najbogatszych ludzi na świecie tak naprawdę jest czcicielami Szatana, którzy składają szatanowi krwawe ofiary, zabijają ludzi i piją ich krew, a dzięki tej praktyce czerpią ogromną siłę, prawdopodobnie dlatego, że zostają opętani przez złe duchy .

Więc oczywiście nie są to typowi amerykańscy Żydzi –  oczywiście, że nie  (oczywiście większość Amerykanów została tak mocno zindoktrynowana narracją „antysemicką”, że nie mogą tolerować czytania tego). Kiedy w Objawieniu jest mowa o fałszywych Żydach, mają oni na myśli tych, którzy naprawdę praktykują kult szatański (a niektórzy „fałszywi chrześcijanie” też to robią). Z drugiej strony istnieje szara strefa – można o nich pomyśleć jako zamieszkujących górną warstwę piramidy poniżej zwieńczenia. Jest całkiem możliwe, że wiele elit na tym szczeblu władzy nie jest w pełni świadomych tego, w jaki sposób zdobywają władzę i komu tak naprawdę służą. Mogą, ale nie muszą, być bezpośrednio zaangażowani w praktyki satanistyczne; mogą, ale nie muszą, zostać opętani przez złe duchy, kiedy dokonują złych uczynków lub po prostu zachowują się jak zadufane w sobie bachory. To staje się bardzo, bardzo skomplikowane, ponieważ ta kultura sama się utrzymuje dzięki oszustwom i podziałom na przedziały – im mniej ktoś wie, tym lepiej to działa. Złożoność wewnętrznego funkcjonowania tych „syndykatów”, jak nazywają je znawcy, wykracza poza zakres tego eseju, choć z pewnością jest istotny.

Ważnym przesłaniem, które można stąd wyciągnąć, jest to, że kult Szatana trwa w niektórych lub nawet w większości najpotężniejszych organizacji politycznych na Ziemi, w tym w zorganizowanej religii,  w zasadzie od zawsze,  a powodem, dla którego tak wielu ludziom trudno w to uwierzyć, jest to, że  Szatan bardzo dobry w oszukiwaniu i ukrywaniu się . To takie proste. Aby móc pójść dalej, ludzie muszą jeszcze zrozumieć, że praktykujący uzyskują superzdolności dzięki swoim poświęceniom i praktykom. Sposób, w jaki zdobywają superzdolności, polega na tym, że są gospodarzami szatańskiego ducha; ponieważ Szatanowi odmówiono życia wiecznego, musi kraść energię duchową, uwięzić ją w postaci gęstej materii i pożyczać ciała innych, aby kontynuować swoje istnienie. Ciała najbardziej sprzyjające przyjęciu szatana w jakimkolwiek stopniu – czy to podstępu, czy sadyzmu – to te, które w przeszłości żyły jako gady Anunnaki (które same mogły być złe, ale nie musiały – wiele z nich było uwięzionymi duszami reptilian klasy niewolników) ). Kody DNA zarówno ciała, jak i duszy – a niektóre linie krwi, w tym między innymi Żydzi aszkenazyjscy, mają DNA sprzyjające goszczeniu szatana. Kiedy już w pełni goszczą Szatana, tak naprawdę nie są sobą i są pijani mocą. To dlatego gwiazdy takie jak Miley Cyrus, Beyonce czy Tom Cruise mają na twarzach wyraz opętania przez szatana i wydają się nie mieć kontroli nad swoim zachowaniem – ponieważ przemysł muzyczny i większość głównych mediów w rzeczywistości jest zarządzana przez czczących szatana iluminatów przestępcy – naprawdę są; czy się to podoba, czy nie, po prostu tak jest.

Podsumowując, to wszystko – ta zagłada (Fukushima, wymieranie), ta bieda i cierpienie, wojna i trauma, wreszcie – transhumanizm – to wszystko Bestia i jej desperacja. I powinno być jasne, co widać: Bestia rządzi Ziemią, na razie, ale wydaje się, że wie, że nie będzie to trwało wiecznie. Wszystkie te przerażające rzeczy to Bestia w Czasach Ostatecznych, która robi wszystko, co w jej mocy, w biegu, aby wykoleić Wielki Eksperyment, aby zapobiec własnej zagładzie, ponieważ nie wie, jak przestać bawić się w Boga . Potrzebuje kogoś innego, kto ustali granice, aby w końcu zaakceptował fakt, że nie będzie ostatecznym sędzią i mógł odpocząć.

Źródło https://stateofthenation.co/?p=156511

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like