VITA REYOUTH

VITA REYOUTH

Suplement diety stworzony w oparciu o aktualne badania ukierunkowany na wspomaganie odmładzających procesów regeneracyjnych w komórkach organizmu.

  • zwiększenie autofagii
  • składniki pochodzące z opatentowanego procesu kiełkowania
  • kompletny zestaw witamin B

Życiodajne komórki dla zachowania młodości

Ludzie pragną żyć możliwie jak najdłużej i cieszyć się przy tym dobrym zdrowiem. Chcą wyglądać młodo i promiennie, a jednocześnie najlepiej nie musieć z niczego rezygnować. Do tego potrzebne są nam doskonale funkcjonujące komórki i czyste środowisko komórkowe. Składniki VITA REYOUTH intensyfikują naturalny proces samooczyszczania komórek i dostarczają organizmowi resweratrolu, ashwagandhy i naturalnego kompleksu witamin B z proszku z nasion gryki.

Post bez poszczenia

Podczas postu następuje głębokie samooczyszczanie się tkanek i komórek ciała. Ten proces nazywa się autofagią. Aktualne badania pokazują, że przyjmowanie spermidyny aktywuje efekt postu bez konieczności rezygnacji z jedzenia. VITA REYOUTH wspomaga naturalny proces samooczyszczania organizmu dzięki temu inteligentnemu działaniu natury pomagając w ten sposób przeciwdziałać starzeniu.

Termin autofagia jest obecnie bardzo aktualny – co to dokładnie oznacza?

W tysiącletniej historii rozwoju człowiek musiał wielokrotnie znosić okresy głodu. Na te czasy kryzysu organizm opracował system ratunkowy zwany autofagią. Jest to efekt głodówki, który pojawia się po około 16 godzinnym odstawieniu jedzenia. Organizm przełącza się na „odżywianie od wewnątrz” i zaczyna przetwarzać odpady przechowywane w komórce. Ten proces jest tak ważny dla nas, ludzi, że japoński biolog komórkowy Yoshinori Ohsumi otrzymał w 2016 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za swoje badania nad mechanizmami autofagii. To dogłębne oczyszczanie każdej komórki jest pożądanym efektem ubocznym. 

Dlaczego VITA REYOUTH zawiera kompleks witamin B?

Kompleks witamin B zawiera osiem rozpuszczalnych w wodzie związków, które są dla nas niezbędne. Ponieważ nasz organizm może przechowywać je tylko w bardzo małych ilościach, witaminy te muszą być regularnie przyjmowane wraz z pożywieniem. Są one funkcjonalnie ściśle ze sobą powiązane i mogą kompleksowo rozwinąć swoje działanie. W VITA REYOUTH kasza gryczana kiełkuje w specjalnej pożywce z witamin z grupy B. Zwiększa to naturalną zawartość witamin z grupy B w sproszkowanych kiełkach gryki, a tym samym łączy siłę kiełkowania ze wzrostem gęstości witamin.

Jaki wpływ ma proces kiełkowania na jakość produktu suplementu diety?

Kompleks witamin B w VITA REYOUTH pochodzi ze skiełkowanej gryki. Podczas kiełkowania dochodzi do prawdziwego wybuchu procesów życiowych z bogactwem enzymów i substancji witalnych. Nigdy więcej roślina nie osiągnie takiej gęstości składników odżywczych, jak na początku swojego życia.

W LavaVitae udało nam się zoptymalizować i ujednolicić te biologiczne procesy wzrostu i kiełkowania, dzięki czemu niezbędne składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, mogą być skoncentrowane w wysokiej jakości kompleksie mikroelementów na bazie roślin. Pod koniec procesu otrzymujemy produkt, który dostarcza organizmowi tych cennych substancji w doskonałej biodostępności.


Zastosowanie

Zażywać 3 razy dziennie po 1 kapsułce popijając płynem, nie rozgryzać. Sekret tkwi w ciągłym, długotrwałym przyjmowaniu.

Tu zakupisz oryginalny produkt Vita Pure i inne: https://6763620.lvpartner.com/shop

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089385684214

Numer identyfikacyjny partnera: ID: 6763620

Anna

GSM: 695 949 707

Mail: umyslcialoduch@gmail.com

Link do zakupu pakietów dla tych którzy przetestowali produkt i są zdecydowani na współprace biznesową: https://www.lavavitae.com/index.php?ctrl=UHUwRmY5YmlSUEFja21mNVJhY0grZz09&P

Bezpośredni link do VITA REYOUTH https://6763620.lvpartner.com/vitareyouth

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like