LAVA INSOLES

Wkładki LAVA są wykonane ze specjalnych materiałów, aby przekazywać umieszczony wewnątrz rdzeń z miedzi sosnowej Swiss Stone, który jest wyposażony w siedem częstotliwości i osadzony w LAVA PURE.

Wkładki te zapewniają użytkownikowi kojące częstotliwości.

Wkładki te zapewniają użytkownikowi kojące częstotliwości. W ten sposób ciało może być holistycznie wzmocnione, zharmonizowane i zrewitalizowane.

Wkładki LAVA INSOLES są produkowane ręcznie zgodnie z normami OEKO-TEX Standard 100 Class 2 i EN ISO 10993-5 z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

LAVA INSOLES

Rezultatem regularnego noszenia kojących częstotliwości jest zauważalnie więcej energii i równowagi, a także możliwy wzrost zdolności koncentracji.

Noszenie LAVA INSOLES umożliwia lepszy dostęp do energii ciała poprzez meridiany stóp, a tym samym sprzyja regeneracji ciała. Napięcia energetyczne i blokady mogą zostać uwolnione.

Wkładki te są cienkie i lekkie oraz oferują bardzo wysoki poziom komfortu dzięki najlepszym materiałom.

WAŻNE UWAGI

Wkładki LAVA INSOLES mają działanie wyłącznie energetyzujące i nie są produktem medycznym. Stosowanie LAVA INSOLES nie jest terapią medyczną i nie zastępuje opieki medycznej. LAVA INSOLES nie obiecuje wyleczenia.

Prezentowana tutaj technologia nie jest w pełni wspierana przez konwencjonalną medycynę, naukę i doktrynę. Częstotliwości, energie i wibracje nie są oficjalnie uznawane za istotne dla wsparcia ludzkiego ciała. Zgodnie z obecnymi standardami naukowymi, pola elektromagnetyczne nie są uważane za szkodliwe dla zdrowia.

Zastosowanie 

Instrukcje dotyczące pielęgnacji:
Nie prać LAVA INSOLES i nie dopuszczać do kontaktu z wodą. Powierzchnię można czyścić wilgotną szmatką.

Zakres rozmiarów: 36-48

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like