LAVA BATH

LAVA BATH

Siły pierwotne wulkanicznego minerału zeolitu-klinoptylolitu dostarczają skórze cennych minerałów i zapewniają organizmowi wspaniałą głęboką regenerację. Ta zasadowa kąpiel zamienia wannę w prawdziwe źródełko młodości.  

  • odkwasza ciało
  • pielęgnuje skórę
  • rewitalizuje i wzmacnia cały organizm

Skóra jako organ wydalniczy

Nasza skóra jest największym organem w organizmie, a zaraz po jelitach, wątrobie i nerkach – potężnym narządem wydalniczym. LAVA BATH łączy działanie soli zasadowych z mineralizującymi właściwościami minerału wulkanicznego zeolitu-klinoptylolitu i stymuluje mechanizmy detoksykacji skóry. W ten sposób organizm może w krótkim czasie skoncentrować się i zredukować swoje złogi kwasowe oraz odciążyć tkanki organizmu. Aktywuje to naturalną funkcję ochronną skóry, a jednocześnie zapewnia jej pielęgnację i elastyczność. LAVA BATH nadaje się do pełnych i częściowych kąpieli i jest idealnym towarzyszem w fazach regeneracji i detoksykacji. Regularne kąpiele alkaliczne są cennym dodatkiem do wszelkiego rodzaju zabiegów prozdrowotnych i można je doskonale łączyć z różnorodnymi metodami.

Siła wulkanu w Twojej wannie

LAVA BATH daje ciału ukojenie i regenerację. Oczyszcza z wielu obciążeń współczesnego życia. Minerał wulkaniczny zeolit-klinoptylolit w LAVA BATH to pierwotne siły liczące setki milionów lat w Twojej wannie. Ten kamień życia łączy niepohamowaną moc wulkanizmu z czystością pierwotnych mórz. Dzięki opatentowanemu procesowi obróbki jego właściwości fizyczne ulegają znacznej poprawie. Technologia PMA zapewnia ogromne zwiększenie powierzchni mikrokrystalicznej i związaną z tym zintensyfikowaną wymianę jonową w kąpieli zasadowej. Absorbuje toksyny i neutralizuje kwasy wydalane przez skórę. Stosowana regularnie kąpiel lawowa jest cennym wkładem w Twoją witalność i dobre samopoczucie.

Czym się wyróżnia LAVA BATH?

Kąpiel lawowa przyspiesza i intensyfikuje procesy detoksykacji i regeneracji poprzez skoncentrowaną aplikację podstawowych minerałów w postaci kąpieli alkalicznej. Wspiera naturalną funkcję skóry jako organu wydalniczego i regeneruje barierę ochronną skóry.

W przeciwieństwie do standardowych kąpieli zasadowych, LAVA BATH zawiera aktywny zeolit-klinoptylolit PMA. LAVA BATH to nie tylko doskonałe źródło minerałów, ale także jest w stanie wiązać zanieczyszczenia w swojej siatkowej strukturze i niezawodnie uwalniać od nich organizm. Zeolit ​​premium z LavaVitae ma doskonałe właściwości fizyczne i energetyczne dzięki wysokiej jakości aktywacji, mikronizacji i uszlachetnieniu w procesie produkcyjnym.

W czym pomaga LAVA BATH?

Stres, wysiłek fizyczny, intensywny sport i niekorzystne nawyki żywieniowe powodują, że środowisko organizmu staje się kwaśne. Kąpiel w wodzie alkalicznej pomaga wydalać więcej kwasów przez skórę i wchłania neutralizujące minerały. Szybciej poczujesz się sprawny i produktywny, poprawi się wygląd skóry, a przy regularnym stosowaniu odciążysz środowisko ciała. Kąpiel zasadowa odpręża nerwy i daje przytłoczonemu umysłowi chwilę wyciszenia. LAVA BATH jest zatem cennym wsparciem dla regeneracji ciała i duszy.

Dla kogo jest LAVA BATH?

LAVA BATH jest w zasadzie odpowiednia dla każdego i jest szczególnie polecana osobom obciążonym fizycznie i psychicznie. Zapewnia korzystną regenerację po zawodach sportowych lub podczas intensywnych faz treningowych, a także podczas wymagającej pracy i życia rodzinnego. LAVA BATH to doskonały wybór, jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia w sposób profilaktyczny.

Stosowanie

Kąpiel zasadowa z LAVA BATH może być stosowana jako kąpiel pełna, częściowa, nasiadowa lub jako kąpiel stóp. Temperatura wody powinna wynosić od około 37 ° do 38 ° C. Zaleca się dwie łyżki LAVA BATH do pełnej kąpieli i jedną łyżkę do kąpieli częściowej. Dzięki tej dawce funkcja detoksykacji jest optymalnie wspierana przez skórę.

Czas trwania kąpieli nie powinien być krótszy niż 30 minut w przypadku kąpieli pełnej i 20 minut w przypadku kąpieli częściowej, ponieważ organizm intensyfikuje eliminację toksyn przez skórę dopiero po tym czasie. Zalecane jest co najmniej 40 do 60 minut.

W przypadku intensywnych kąpieli zasadowych wystarczy przedłużyć czas trwania kąpieli do 90 minut. Podstawową zasadą jest: im dłuższy czas kąpieli, tym lepszy efekt.

LAVA BATH ma działanie pielęgnujące i nawilżające skórę, dlatego po kąpieli alkalicznej nie należy stosować mydła ani brać prysznica. Wystarczy opłukać się wodą, wysuszyć i cieszyć się delikatną skórą.

Skład

Zeolite (LavaVitae-zeolit), Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate

Tu zakupisz oryginalny produkt Vita Pure i inne: https://6763620.lvpartner.com/shop

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089385684214

Numer identyfikacyjny partnera: ID: 6763620

Anna

GSM: 695 949 707

Mail: umyslcialoduch@gmail.com

Link do zakupu pakietów dla tych którzy przetestowali produkt i są zdecydowani na współprace biznesową: https://www.lavavitae.com/index.php?ctrl=UHUwRmY5YmlSUEFja21mNVJhY0grZz09&P

Bezpośredni link do LAVA BATH https://6763620.lvpartner.com/lavabath

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like