VITA CELL, bio chlorella

VITA CELL, bio chlorella

VITA CELL składa się w 100% z czystej chlorelli. Te słodkowodne mikroalgi są rośliną najbogatszą w chlorofil na świecie i sprawiają, że życie staje się pełne zieleni i mocy.

  • zielone algi mocy
  • z roślinnymi witaminami i minerałami
  • bogate w chlorofil
  • ekologiczna jakość

Czas na dzienną dawkę zielonej witalności

Chlorella w VITA CELL to zielona elektrownia zawierająca cenne substancje witalne o wysokiej biodostępności. Oczyszczają organizm i pomagają delikatnie odkwaszać tkanki organizmu. Mikroalgi zawierają pierwotną substancję życia i stanowią cenny wkład w zdrową dietę człowieka. Chlorella zajmuje szczególne miejsce na świecie, ponieważ jest najbogatszą w chlorofil rośliną. To właśnie ta alga przekazuje ludziom energię słoneczną, którą sama gromadzi w chlorofilu.

Superfood dla większej witalności

Superfoods charakteryzują się szczególnie dużą gęstością cennych składników odżywczych. Mikroalgi chlorella należą obecnie do jednych z najlepiej zbadanych pokarmów, a liczne badania potwierdziły jej pozytywny wpływ na zdrowie.


Uszlachetnianie

Pomimo starannej i delikatnej produkcji, nawet w przypadku produktów naturalnych następuje nieunikniona zmiana pierwotnych wibracji! LavaVitae aktywuje wszystkie produkty specjalnym procesem naturalnego rezonansu i przywraca ich pierwotną siłę wibracji!

Dzięki temu składniki są bardziej biodostępne, co znacznie poprawia właściwości aktywne na poziomie komórkowym. Zostało to w imponujący sposób udowodnione w badaniach naukowych nad komórkami.

Dlaczego VITA CELL jest zielona?

“Mikroalga chlorella zawdzięcza swój głęboki zielony kolor niezwykle wysokiej zawartości chlorofilu, którego stężenie nie zostało jeszcze zmierzone w żadnej innej roślinie. Chlorofil jest życiodajną substancją na naszej planecie i znajduje się na początku każdego łańcucha pokarmowego. Chlorofil jest również określany jako „zielona krew roślin”, ponieważ jest niesamowicie podobny do czerwonego barwnika krwi u ludzi. Jedyną różnicą między tymi dwiema substancjami jest pojedynczy atom. Zamiast żelaza w hemoglobinie czerwonego barwnika krwi, chlorofil zawiera w środku atom magnezu, który nadaje chlorofilowi ​​typowy zielony kolor. “

Jakie składniki zawiera mikroalga chlorella?

Oprócz minerałów wapnia, magnezu, fosforu, sodu, żelaza, jodu i cynku, alga chlorella w VITA CELL zawiera witaminy A, C, D, E i K. Ponadto znajdują się w niej wszystkie witaminy z grupy B w szczególnie wysokich stężeniach. W chlorelli znajduje się znacznie więcej witaminy B12 niż w bogatej w tę witaminę wątrobie wołowej. Spożycie 2,5 g chlorella vulgaris pokrywa dzienne zapotrzebowanie na witaminę B12 w 300%.

W jaki sposób zapewniamy jakość mikroalg w VITA CELL?

Alga słodkowodna chlorella w VITA CELL jest uprawiana w Azji Południowo-Wschodniej w zamkniętych pojemnikach przy użyciu czystej wody. Oznacza to, że algi te są wolne od szkodliwych substancji i mogą w pełni rozwinąć swoje działanie w organizmie. Niemniej jednak każda partia jest testowana przez niezależne laboratoria pod kątem pestycydów, metali ciężkich, toksyn glonów, bakterii i promieniowania. Algi chlorelli są naturalnie wolne od glutenu i laktozy. Tabletek są całkowicie roślinne i dlatego są odpowiednie również dla wegan.


ZALECANE SPOŻYCIE:

Zażywać dwa razy dziennie po 5 tabletek popijając obficie wodą, najlepiej przed posiłkiem, nie rozgryzać

Skład

Skład w dziennej porcji (10 pastylek)

Bio chlorella

2 000,0 mg

Składniki

proszek z ekologicznej chlorelli (Chlorella vulgaris, siarczyny). Z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Tu zakupisz oryginalny produkt Vita Pure i inne: https://6763620.lvpartner.com/shop

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089385684214

Numer identyfikacyjny partnera: ID: 6763620

Anna

GSM: 695 949 707

Mail: umyslcialoduch@gmail.com

Link do zakupu pakietów dla tych którzy przetestowali produkt i są zdecydowani na współprace biznesową: https://www.lavavitae.com/index.php?ctrl=UHUwRmY5YmlSUEFja21mNVJhY0grZz09&P

Bezpośredni link do VITA CELL https://6763620.lvpartner.com/vitacell

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like